+3000 pigeons in the loft BREAKING RECORD!

Remember the last shipment on 27th October!

📢 Entered Teams in Derby ARONA at the moment:😅
——————————————————————–
ASTURIAS Team Asturias
AUSTRIA Alois Wiefler
AUSTRIA Benjamin Neag
AUSTRIA Ferenc Butyka
AUSTRIA Helmut Heiland
AUSTRIA Kurt Nöres
AUSTRIA Reinhar Gasser
AUSTRIA Team Fuchs
AUSTRIA Team Garcia & Nagelhofer
AUSTRIA Team Kutlesa
AUSTRIA W. u. M. Gratzer
BALEARES José Torres Costa
BARCELONA Essaadi Abdelzlah
BELGIUM A. en C. Roels
BELGIUM Dirk Martens
BELGIUM Dirk Vandenberghe
BELGIUM Dirk Verstichelen
BELGIUM Erik Masset
BELGIUM Jo Bauters
BELGIUM Jose Hoes
BELGIUM Luca Vrienden
BELGIUM Piet Blancke
BELGIUM Roger Mertens
BELGIUM Roger Ponnet
BELGIUM Roland Raskin
BELGIUM Super Team Quix Jos & Sandra
BELGIUM Team Ann
BELGIUM Team Annie Boys
BELGIUM Team Batenburg vd. Merwe / PEC
BELGIUM Team Batenburg-Merve & L. Thanh H.
BELGIUM Team Bruninx Lehaerts Bambust
BELGIUM Team Buyl & Howells
BELGIUM Team Creemers & Zoon
BELGIUM Team De Scheemaeker
BELGIUM Team De Sprangerkes
BELGIUM Team de Wilde & van Driessche
BELGIUM Team Diamond Ladies
BELGIUM Team Dream
BELGIUM Team Esser
BELGIUM Team Fam. Steyvers
BELGIUM Team G.V.J. Belgium
BELGIUM Team Geris Guido & Thomas
BELGIUM Team Hok L & N
BELGIUM Team Kempische duif Bree
BELGIUM Team Leutenez – Liu – Guo
BELGIUM Team Leyen-Paloma-Segers Racing
BELGIUM Team Lucky 5
BELGIUM Team Luckyspil
BELGIUM Team Ludo, Petra & Freddy
BELGIUM Team Monick Nys & Kris Govers
BELGIUM Team Moors & Dochters
BELGIUM Team Muntadnar & Muzaffer
BELGIUM Team Neirynck & Cekovic
BELGIUM Team Nicole & Hugo
BELGIUM Team PEC
BELGIUM Team Penne & Rodandt
BELGIUM Team Petra & Freddy
BELGIUM Team Petra & John Smits
BELGIUM Team Pierre Roger et David
BELGIUM Team P-S-S-S
BELGIUM Team Red Devils Racing
BELGIUM Team Schaekers Brouns
BELGIUM Team Segers & Coppens
BELGIUM Team Sunshine
BELGIUM Team Thieu & Thieu
BELGIUM Team Vake en de Kleinkinderen
BULGARIA Team Bolyari
BULGARIA Team Vicont & Vicontesa
COLOMBIA Team Colombian Eagles
COLOMBIA Team Hnos. Arredondo & Hnos. Rguez
COLOMBIA Team Otra Atenea
CROATIA Miljenko Blazevic
CROATIA Team Blazevic
CZECH REPUBLIC Team Bouchal
CZECH REPUBLIC Team Familie Karas Antonin
CZECH REPUBLIC Team Koan
CZECH REPUBLIC Team Rehak
CZECH REPUBLIC Team Rottovi Wendy & Frantisek
CZECH REPUBLIC Team Vacek Josef & Nova Ivana
EEUU Andy Skwiat
EEUU Carlos Abitia
EEUU Chang Ju Lin
EEUU Da Chen
EEUU Daniel Hash
EEUU Debin Jiang
EEUU Eduardo Torres
EEUU Edward Skwiat
EEUU Frank McLaughlin
EEUU Julio C. Ramírez
EEUU Julio Ojito
EEUU Kris Twardus
EEUU Li Min Shi
EEUU Mike Chafardon
EEUU Ralph Aceves
EEUU Team ADL loft
EEUU Team Battleridge Lofts
EEUU Team Blue Thistle Ranch
EEUU Team Bruno Loft
EEUU Team Callejas Loft
EEUU Team Cemfly Loft
EEUU Team Chen Loft
EEUU Team Chicago Mob
EEUU Team Crazy Als Lofts
EEUU Team Dan & Greg Coury
EEUU Team Do Drop In Loft
EEUU Team Flyhome Loft
EEUU Team Ganus Family Loft
EEUU Team Genesis Syndicate Loft
EEUU Team George & Jennifer Rankin
EEUU Team GT Family Loft
EEUU Team Guo Fu Loft
EEUU Team Irish Syndicate Lofts
EEUU Team J-Ireneo Loft
EEUU Team Ken Easley & Son Racing
EEUU Team Lazy AC Loft
EEUU Team Li Qing Ni
EEUU Team Lin Family Loft
EEUU Team Lopez Loft
EEUU Team Lu Loft
EEUU Team Lucky 17
EEUU Team Mariadan Loft
EEUU Team Mercado Family Loft
EEUU Team Missiles Castro
EEUU Team Nesneb Racing Loft
EEUU Team Pawels Loft
EEUU Team Prelich Loft
EEUU Team Prospector Loft & Krug
EEUU Team Q-BA Family Loft
EEUU Team Red Ass Ranch & Galaxy
EEUU Team Riverside Loft
EEUU Team RMC Loft
EEUU Team Roby Family Loft
EEUU Team Szysza Loft
EEUU Team The Cuban Power
EEUU Team Woodland Loft
EEUU Team YM7N Loft
EEUU Team Zhen Yuan Guo
EEUU Team Zheng Family Loft
EEUU Team Zheng Loft
EEUU Winston Tongol
ENGLAND A. Harker
ENGLAND Brendan Olding
ENGLAND Glenn Zimmerman
ENGLAND Keith Warnes
ENGLAND Nick Bradford
ENGLAND Team Amigos in Paradise
ENGLAND Team As Above
ENGLAND Team Astbury
ENGLAND Team Bebbington Family
ENGLAND Team Burns Bombers
ENGLAND Team Canaries UK
ENGLAND Team Casey & Rainbow
ENGLAND Team Clives Herdes
ENGLAND Team Coleman & Lawson
ENGLAND Team Common View Lofts
ENGLAND Team Countryman
ENGLAND Team Deam Six
ENGLAND Team Easy Company
ENGLAND Team F. Briley and Son
ENGLAND Team Fev Flyers
ENGLAND Team Five Star Lofts
ENGLAND Team Flying Fin
ENGLAND Team Gallagher
ENGLAND Team Glevum
ENGLAND Team Hope and Glory
ENGLAND Team Hully Gullys
ENGLAND Team Humberston
ENGLAND Team JS1 Lofts
ENGLAND Team JxN Syndicate
ENGLAND Team Kellys Irish Heros
ENGLAND Team Mambo Boys
ENGLAND Team Midland Master
ENGLAND Team Milly’s Loft
ENGLAND Team Murray & Mills
ENGLAND Team Oberholster & Bronkhorst
ENGLAND Team Paul & Tracey Stacey
ENGLAND Team Paul Smith Syndicate
ENGLAND Team Planet Brothers
ENGLAND Team Sock Robbers
ENGLAND Team Teeside Bombers
ENGLAND Team Top Wing
ENGLAND Team Toto & Buzi Loft
ENGLAND Team Trainspotters
ENGLAND Team W and S Sweet
ENGLAND Team Warren Foster & Son Snow
ENGLAND Team Wentworth Lofts
ENGLAND Team West Cumbria Warriors
ENGLAND Team Woodhouse Lofts
ENGLAND Team Wye View Loft
FRANCE Team Carrefour du Pigeon
FUERTEVENTURA Eduardo Cristo Santiesteban Luna
FUERTEVENTURA José A. Vázquez Rivero
FUERTEVENTURA Luis Fumero Arucas
GALICIA Víctor Manuel Gómez Rodríguez
GERMANY Bernhard Bulten
GERMANY Detlef Schüring
GERMANY Dreamteam Rhein & Berg
GERMANY Hans Esser
GERMANY Hendrik Wilpers
GERMANY Johannes Rimmele
GERMANY Keil Heinz
GERMANY Stefan Heibel
GERMANY Team Aa. Perle
GERMANY Team Fenten & Tecchert
GERMANY Team Jörg Unglaube
GERMANY Team Kusk & Lipperland
GERMANY Team Maria & Hubert Bramkamp
GERMANY Team Niekrawietz, Robert & Bernhard
GERMANY Team Ruhr Thielen
GERMANY Team SG Röhlig & Bukowski
GERMANY Team Westerwald
GERMANY Walter Agler
GRAN CANARIA Francisco Montes Santos
GRAN CANARIA Germán Rojas Acosta
GRAN CANARIA José Hernández del Pino
GRAN CANARIA Leonardo Santana Vera
GRAN CANARIA Team Carlos y Germán
GRAN CANARIA Team Maspalomas
GRAN CANARIA Team R.M.G.
GRAN CANARIA Team Silintintines
GRAN CANARIA Team Yahvé, Oliveiro, Fredy, Miguel
HUNGARY Attila Herold
HUNGARY Attila Szalma
HUNGARY Dr. Laszlo Kovacs
HUNGARY Ervin Sziracsik
HUNGARY Ferenc Csorna
HUNGARY Gabor Bajnocz
HUNGARY Jozsef Kovacs
HUNGARY Karoly Haraszti
HUNGARY Laszlo Barocs
HUNGARY Mihaly Barsony
HUNGARY Sandor Kiss Gyula
HUNGARY Team Bacskai Sandor &Kellner Andrea
HUNGARY Team Blanka-dúc.
HUNGARY Team Fenyvesi Family
HUNGARY Team Fenyvesi, Balazs & Norbert
HUNGARY Team Horvath
HUNGARY Team IFJ Ferge Miklos Jr.
HUNGARY Team Nagy-Varga
HUNGARY Team Wiedermann-Otvos
HUNGARY Zoltan Vig
INDONESIA Team Garuda
INDONESIA Team Nusantara
IRELAND Team Ireland
IRELAND Team Owen Dunbar
IRELAND Team Perry & Plumber
ITALIA Adriyan Miroslavov Stankov
ITALIA Giuseppe Patti
ITALIA Renato Cantu
ITALIA Team TNSA
LANZAROTE Team Marcial Luis & Wilmar
MALTA Alfred Degabriele
MEXICO Armando Soto Racing Pigeon Loft
MEXICO Team Tepa
NETHERLANDS Ko van Nood
NETHERLANDS B. Goedee
NETHERLANDS C. Tyl
NETHERLANDS Caspar Lurvink
NETHERLANDS Hein van Dam
NETHERLANDS Jos de Ridder
NETHERLANDS Sjaak Buwalda
NETHERLANDS T4eam Massing
NETHERLANDS Team Baarda Pingjum
NETHERLANDS Team Boekelo
NETHERLANDS Team CDK Zeeland
NETHERLANDS Team Deaf Martin en Mara Thon
NETHERLANDS Team Doldersum
NETHERLANDS Team Flipje
NETHERLANDS Team Gebr. Vieberink
NETHERLANDS Team H. V. Venrooij
NETHERLANDS Team Hageman & van Acker
NETHERLANDS Team Hennie & Arie Voskuil
NETHERLANDS Team Klein Falckenborg
NETHERLANDS Team Mantel
NETHERLANDS Team Mark van Olst
NETHERLANDS Team Mountain California Friends
NETHERLANDS Team Seelen & Ellenbroek
NETHERLANDS Team Soepboer
NETHERLANDS Team Ten Caat & Kap
NETHERLANDS Team The Oener Butchers
NETHERLANDS Team Tisiet Ars Katwyk
NETHERLANDS Team Twin Brothers Gelderland
NETHERLANDS Team Van der Heide & de Vries
NETHERLANDS Team Varik
NETHERLANDS Team Visser & Meijboom
NETHERLANDS Team Wimpie & Keesie
NETHERLANDS Vincent Van Staveren
POLSKA Aleksander Golofit
POLSKA Arkadiusz Buttner
POLSKA Bogdan Mlynarczyk
POLSKA Gancarz Mieczyslaw
POLSKA Grzegorz Szymanski
POLSKA Piotr Pepel
POLSKA Ryszard Sas
POLSKA Stanislaw Para
POLSKA Sylwester Ostapiuk
POLSKA Team Master
POLSKA Team Morel
POLSKA Team Pomorze
POLSKA Team Zapart
PORTUGAL Team Flavio & Leonardo Camoes
RUMANIA Cristi Stan Pigeons
RUMANIA Dan Nitoiu
RUMANIA Emil Damian
RUMANIA Gabriel Mihai
RUMANIA Hanus Vasile
RUMANIA Marius Iulian Sepciuc
RUMANIA Team A & I BU. + R.Mihai & Viorel
RUMANIA Team Campeanu & Caldentey
RUMANIA Team Circiumaru & Bogdan
RUMANIA Team Hermeneanu Brothers
RUMANIA Team Honest Race Loft
RUMANIA Team Tanase & Paul
RUMANIA Viorel Gah
RUMANIA Viorel Stetco
SCOTLAND Danny Henderson
SCOTLAND Team Ettrick
SCOTLAND Team Saor & Alba
SCOTLAND Team The Kelpies
SCOTLAND William Donachie
SEVILLA Francisco Gutiérrez
SEVILLA Team Fratti-Strunga-Cosmin & George
SLOVAKIA Anika Laco Pavlicek
SLOVAKIA Magusin Gejza
SLOVAKIA Milan Valachovic
SLOVAKIA Pavel Novák
SLOVAKIA Pavel Vasicek
SLOVAKIA Peter Gana
SLOVAKIA Team Babis & Cvinger
SLOVAKIA Team Blasko Miroslav & Luis
SLOVAKIA Team Bodnár Vladimír & Gabriela
SLOVAKIA Team BRZY
SLOVAKIA Team Daughter & Father Drexler
SLOVAKIA Team Evin Peter & Noemi
SLOVAKIA Team Fiala Alexander & Tomas
SLOVAKIA Team Hrnciar Peter & Miro
SLOVAKIA Team Hrozen P & P
SLOVAKIA Team Krajcik Daniel & Andrea
SLOVAKIA Team Kujanik
SLOVAKIA Team Labon & Podolec
SLOVAKIA Team Marton J + I
SLOVAKIA Team Migo
SLOVAKIA Team Mojzes Milan & Jaro
SLOVAKIA Team R.CH
SLOVAKIA Team Sadlak Vendelin & Andrej
SLOVAKIA Team Saradin
SLOVAKIA Team Tasáry Pavel a Anna
SLOVAKIA Team Viglas JJM
SLOVAKIA Team Zihlavnik
SLOVAKIA Viktor Kako
SLOVENIA Tadej Vugrinec
SLOVENIA Team Sovic Barbara & Miha
SORIA Team Numantinos
SWITZERLAND Team Kewo Race
TENERIFE Allimendy García Melián
TENERIFE Carlos Guanche Campos
TENERIFE Domingo Mario Díaz Acosta
TENERIFE Eduardo Reyes Plasencia Herrera
TENERIFE José Martín González
TENERIFE Julián Amador Rodriguez
TENERIFE Sergio González Vargas
TENERIFE Team Achaman el Pincho
TENERIFE Team CD Inspiradoras de Baute
TENERIFE Team Demmis
TENERIFE Team Montiel & Sicilia & Vahillo
TURKEY Ahmet Cavdar
TURKEY FİGO MEHMET
TURKEY Halil Seyhan
TURKEY Hasan Altinbulak
TURKEY Ihsan Sariyer
TURKEY Team Baris-Yakup-Ramo
TURKEY Team Tayyar & Barkin Basaram
UKRAINE Team Bandery
WALES Damian Fleming
WALES Michael Cook
WALES Paul Titcomb
WALES Ralph Morgan
WALES Regs Misfits
WALES Roy Davis
WALES Team Ganwy Lofts
WALES Team Hand Me Downs
WALES Team Men of Gwent
WALES Team Obryan & Jones
WALES Team PK Lofts
WALES Team Rasbull-Lofts co uk
WALES Team Regs Misfits
WALES Team Rhondda Rockets
WALES Team Rudderfett
WALES Team Tom & Gaynor
WALES Team Top View Loft
WALES Team Welsh Hopefuls
WALES Team Welsh National Winners 2018
WALES Team Welsh Supreme

And much more comming….😎