Derby Arona TEAMS with pigeons in the loft rigth now (About 2000 pigeons by now) and waiting for other 1500:
Helmut Heiland Austria
Michael Rudorfer Austria
Team Amey Austria
Franz Rötzer Austria
Team Gratzer & Nóres Austria
Team Europe Austria
Team Garcia & Nagelhofer Austria
Team Kutlesa Austria
Roger Mertens Belgica
Luc Verstichelen Belgica
Team Creemers & Zoon Belgica
Dirk Verstichelen Belgica
Steven Van de Velde Belgie
Team De Hendrixsen Belgium
Team Ceyssens – Dreezen Belgium
Jan Damps Belgium
Willy Poppe Belgium
Team Breese Pigeons friends Belgium
Vincent Neirynck Belgium
Team Schaekers Brouns Belgium
Filip de Smedt Belgium
Team Leyen-Paloma Racing Belgium
Team Batenburg- v.d. Merwe / PEC Belgium
Eddy Didden Belgium
Team Bouchal Czech Republic
Team Konopik & Motre Czech Republic
Team Bitta & Thiemel Czech Republic
Team Vyslouzil Zdenek a Lucas Czech Republic
Team Krutil Karel & Michal Czech Republic
Vladimir Taborsky Czech Republic
Roman Zlicar Czech Republic
Rottovi Wendy-Fanda Czech Republic
Team Filipi Czech Republic
Team GPG Oversize Czech Republic
Team A.K. Kubica Czech Republic
Team B.O. Zaolzie Czech Republic
Lubomir Kubacek Czech Republic
Team Klemens Czech Republic
Team Svoboda & Lekes Czech Republik
Team TOP 10 EUROPE
Stephane Fuss France
Team Röhlig & Bukowski Germany
Horst Hain Germany
Team SG Eider Germany
Erich Müller Germany
Team Dersch & Gnittka Germany
Team Wild Escobar Devils Germany
Walter Agler Germany
Thomas Wegner Germany
Berthold Schupp Germany
Jürgen Brocksch Germany
Andreas Moeller Germany
Detlef Schüring Germany
Reinhold Schüler Germany
Edgar Peter Germany
Team Blümmers Germany
Team Rutz and sons Germany
Paul-Heinz Wesjohann Germany
Team SG Dieter & Frank Hundstein Germany
Jack Brouwer Holland
Team di Roberto Holland
Team Mantel Holland
Team Hennie & Arie Voskuil Holland
Anita John Holland
Team Comb. van Dijk Groenenberg Holland
Team Gebr. Vieberink Holland
Team H. V. Venrooy Holland
Team Markus Miklos & Soimosan-Butu Hungary
Team Bardos – Csaszar Hungary
Team Pinter Pigeon Hungary
Team Bacskai Sandor-Kellner Andrea Hungary
Team Fenyvesi Balazs & Norbert Hungary
Team IFJ Ferge Miklos Jr. Hungary
Horvath Szabolcs Hungary
Team Magadia A & Buzura S Italia
Giuseppe Patty Italia
Nitu Robert Petre Italia
Ervin Laro Italia
Team Ghiacci L & Gutas M & Silviu Italia
Team Thomas & Leonardo Nasternak Italia
Teodoroiu Vasile Italia
Team Giurca Petre & Marian Italia
Sinel Spataru Italia
Ervin Prifti Italia
Renato Cantu Italia
Team Italy Italia
Team Ginger Burdnar Lofts Malta
Team Mannu Lofts Malta Malta
Team Cefai Lofts Malta Malta
Team Victory Lofts Malta Malta
Team Gandlier Lofts Malta Malta
Sjaak Buwalda Netherland
Team Soepboer Netherland
E. van Aalten Netherland
Anton van Oort Netherland
Team Wegrestaurant Napoleon Netherland
Team Rien van Oss en Zn Netherland
Team Cees van Gelder Netherland
Team Holland 1 Netherland
Hein van Dam Netherlands
Marcel Visser Netherlands
Gerrit Tuls Netherlands
Team Borger pigions Netherlands
Team Van der Heide – Napoleon Netherlands
Team Seelen – Ellenbroek Netherlands
Team Boekelo Netherlands
Team Twin Brothers Gelderland Netherlands
Team Poelman – Kap Netherlands
G. Veerman Netherlands
Adrian Piwowarczyk Poland
Stanislaw Para Poland
Jan Bohenczak Poland
Bogdan Mlynarczyk Poland
Robert Majchrzak Poland
Jozef Borowiecki Poland
Michal Klassa Poland
Krzysztof Szkolny Poland
Jaroslaw Wierzbicki Poland
Team Lorek & Losinski Poland
Team Szymanski Grzegorz Polonia
Team Jabloncic Jaroslav Romania
Hanus Vasile Romania
Team Zepciuc Adi & Jr. Sami Romania
Team Tommy2Sheds Scotland
Team W. Gray & Son Scotland
Team K.AGA Slovakia
Team Kujanik Slovakia
Team Lesnicky Slovakia
Team Zihlavnik Slovakia
Team FAB Slovakia
Team Blazenec & Vano Slovakia
Team Marton J + I Slovakia
Team Rohal – Mulik Slovakia
Team Hrozen P & P Slovakia
Team Ivan Blasko & Miro Slovakia
Team Fiala Alexander & Tomas Slovakia
Team Svoren Juraj & Lucia Slovakia
Team Silny J & L Slovakia
Team Blanarik Slovakia
Peter Kacian Slovakia
Team JKG Transport Slovakia
Team Greg – Poland Slovakia
Team Greg – Slovakia Slovakia
Team Kostros Group Slovakia
Peter Halienka Slovakia
Milan Valachovic Slovakia
Team Wiedermann – Bardos Slovakia
Team Ladicky I + J Slovakia
Team Evin Peter & Noemi Slovakia
Team Krajcik Daniel & Andrea Slovakia
Team Josch & Dean South Africa
Team Gaddin Bros & Charl Stander South Africa
Team Alwyn Bester South Africa
Dirk Smit South Africa
Team GJ du Toit Lofts South Africa
Team Triple J Lofts South Africa
Chris Van Staden South Africa
Gavin Lamprecht SA South Africa
Javier & Sergio Peral Spain
Team Los Carbayones Spain
José Manuel García Darribe Spain
Gheorghe Rosu Spain
Rafael Forteza Costa Spain
Team Hermanos Trujillo Sánchez Spain
Dámaso Melero Spain
Víctor Manuel Gómez Rodriguez Spain
Team Yahvé & Oliveiro Spain
Luis Fumero Arucas Spain
Team Daniel & Tenesor Spain
José Curbelo González Spain
Team Yahvé & Fredy Spain
Team Félix Santiago – Aday Rguez Spain
Eduardo Cristo Santiesteban Luna Spain
Team Herrera y Jaime Spain
Ryszard Sas Spain
Team Dionisio & Pandiella Spain
Antonio Mesa Díaz Spain
Nicolás Martín Pulido Spain
Carlos Cámara Marcinkowski Spain
Edward Frost Spain
Team Demmis Spain
Team Achaman Spain
Francisco Gutiérrez Spain
Manuel Fábregat Valmaña Spain
Andrés Cintas Guzmán Spain
Team Montiel & Sicilia & Vahillo Spain
Team Médano Spain
Simon Wolf Switzerland
William Donachie UK
Team Men of Gwent UK
Duncan Kittow UK
Team Deneside Lofts UK
Team Liviu & Ana Covasa UK
Andrai Antoci UK
Team Burntoft Trainspotters UK
Bogdan Hladiu UK
Team Belgium Bus UK
Team Sepciuc & Penteliuc UK
Team Gwent Dragons UK – Wales
Team P. K. Lofts UK – Wales
Team Lister Bros & Walker UK – Wales
Team Welsh Hopefuls UK – Wales
Team Big Dreamers UK – Wales
Team Two P’s UK – Wales