Derby Internacional Arona Tenerife de Colombofilia
Training-11

 1926
Birds arrived (Palomas comprobadas)

 

BANDERA The First Today:

Belgium
Team Segers-Coppens-Minner

 

 

 

 

  Race information:  
  Date martes, 26 de enero de 2016 Distance  
  Liberation time 09:15:00 Weather Sunny  
  Mode RACE Temp 24 º C  
  Status NO-Oficial Wind NNE - 14 Km/h  
  Pigeons sent 1.964 % Arrivals 98,06 %  
   

Click in pigeon line in order to see each pigeon performance.

[220,000.00 EURO*]


 

Help for use Filters and sorting options: FILTER HELP / Ayuda para usar los filtros: AYUDA DE FILTROS

|

= K.O. Round Survivor / Superó la Ronda del Premio K.O.
Clas OriginPigeonSyndicateNpTimeDayTempoClub
1belgium MC1691  
Godrush 1
Team Segers-Coppens-Minner1 10:00:45,70 1 00:45:46 Denderbond Ninove
2netherlands MC2888  
Rut Han
Team van den Bosse-Hoondert Lewedor1 10:00:46,45 1 00:45:46 Holland Pigeons Club
3netherlands MC2957  
El Borracho
Team Bustraan Pigeons1 10:00:51,30 1 00:45:51 Holland Pigeons Club
4germany MC0140  
Zuzo
Peter Kocks1 10:00:51,80 1 00:45:52 Oberhausen Club
5polska MC2606  
Myszka
Team Smge Rumik Krzysztof1 10:00:55,55 1 00:45:56 Polonia
6asturias MC0621  
Elmer
Team Dionisio & Pandiella1 10:01:02,75 1 00:46:03 R.C. Oviedo
7germany MC2375  
Martin Shep's
Günter Schneemann1 10:01:03,70 1 00:46:04 Club Kassel
8england MC2946  
Ultimate Super
Team Ultimate Syndicate1 10:01:05,05 1 00:46:05 RPRA (Pigeon Association)
9belgium MC1672  
Andromeda
PEC Racing Team ADK1 10:01:05,60 1 00:46:06 Fondclub Herent
10england MC2724  
Astbury Kath
Team Astbury1 10:01:05,80 1 00:46:06 RPRA (Pigeon Association)
11denmark MC3481  
Mickey
Team Anita & Tage Gravesen1 10:01:08,80 1 00:46:09 Denmark Club
12belgium MC1019  
Milo
Roger Mertens1 10:01:09,20 1 00:46:09 Fond Wallonie
13portugal MC2808  
Glomer
Team José do Carmo1 10:01:09,30 1 00:46:09 Faro - Portugal
14italia MC2667  
Peaches
Team Italy1 10:01:09,55 1 00:46:10 Italia
15wales MC3359  
Mick Catcher
Paul Bamford1 10:01:09,70 1 00:46:10 País de Gales
16germany MC0168  
Odet
Paul-Heinz Wesjohann1 10:01:09,95 1 00:46:10 Club Oberfranken
17germany MC0122  
Black Narbonne
Günter Schneemann2 10:01:09,96 1 00:46:10 Club Kassel
18rumania MC3015  
Quincy
Team Cosvasa & Gah1 10:01:10,70 1 00:46:11 Romanía
19italia MC2686  
Golden Shamrock
Team RSR1 10:01:11,45 1 00:46:11 Italia
20rumania MC2012  
Raleigh Girl
Team Iuga Dorin1 10:01:12,05 1 00:46:12 Romanía
21croatia MC1293  
Barbara 1999
Team Croatia1 10:01:12,95 1 00:46:13 Croatia Pigeon Club
22germany MC3170  
Moon Foal
Team Express1 10:01:13,60 1 00:46:14 Coesfeld/Leiberg Club
23rumania MC4317  
Flor 9
Team Florea Sorin1 10:01:13,65 1 00:46:14 Romanía
24hungary MC0072  
Monika
Team Fenyvesi Balazs & Norbert1 10:01:14,10 1 00:46:14 Hungary Pigeons Club
25defaulted  
No information will be displayed0 10:01:14,50 1 00:46:14 Defaulted Syndicate
26asturias MC0623  
Trufa
Team Dionisio & Pandiella2 10:01:14,70 1 00:46:15 R.C. Oviedo
27england MC2537  
Tammy
Team Louella Pigeon World1 10:01:14,85 1 00:46:15 RPRA (Pigeon Association)
28denmark MC0533  
Brickboy
Team Modena Master1 10:01:15,05 1 00:46:15 Denmark Club
29slovakia MC1181  
Slovakia
Team Marton J + I1 10:01:16,10 1 00:46:16 Slovakia Club
30germany MC0457  
Planets Pride
Erich Müller1 10:01:16,15 1 00:46:16 Club Oberfranken
31rumania MC4106  
A Fine Blend
Team Florea Sorin2 10:01:16,45 1 00:46:16 Romanía
32rumania MC3020  
Barbi
Team Cosvasa & Gah2 10:01:16,70 1 00:46:17 Romanía
33hungary MC4084  
Wise Wonder
Laszlo Gotthard1 10:01:17,25 1 00:46:17 Hungary Pigeons Club
34england MC1003  
L7 Frankie
Team Lucky 71 10:01:17,26 1 00:46:17 Up North Combine
35polska MC0444  
Caipiriña
Tomasz Wiczling1 10:01:17,27 1 00:46:17 Polonia
36portugal MC2876  
Pauls Desire
Jorge Almeida Santos1 10:01:17,50 1 00:46:18 Aveiro-Portugal
37germany MC1163  
ATLANTIC-TURBO
Alexander Gebel1 10:01:17,60 1 00:46:18 Club Saalfeld
38eeuu MC4081  
Roo
Alberto Sánchez1 10:01:17,65 1 00:46:18 USA
39germany MC1028  
Mary
Erich Müller2 10:01:17,85 1 00:46:18 Club Oberfranken
40italia MC2668  
Timey
Lorenzo Ghiacci1 10:01:18,10 1 00:46:18 Italia
41gran canaria MC1587  
Araujo
Team Yahvé & Oliveiro1 10:01:18,15 1 00:46:18 Club Los Socios
42wales MC3391  
Blue 26
Team Syndicate Loft UK1 10:01:18,35 1 00:46:18 Welsh Flag
43rumania MC4341  
check
Daniel Marin1 10:01:18,55 1 00:46:19 Romanía
44europe MC1893  
Junior
Team TOP 101 10:01:19,20 1 00:46:19 Club E.U.
45slovakia MC0860  
Greg 19
Team Greg1 10:01:19,35 1 00:46:19 Slovakia Club
46germany MC0237  
Argos
Team Mark Buse & Fam.1 10:01:20,05 1 00:46:20 Weitstrecken Myhl-Wegberg
47hungary MC0705  
Sanya I
Team Fenyvesi Family1 10:01:20,20 1 00:46:20 Hungary Pigeons Club
48hungary MC0081  
Surviver
Team Pinter1 10:01:20,60 1 00:46:21 Hungary Pigeons Club
49belgium MC3129  
Paupaula
Dirk Martens1 10:01:21,50 1 00:46:22 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
50malta MC0663  
Mimi
Team Tencho Loft Malta1 10:01:21,55 1 00:46:22 Malta Racing Pigeon Club
51croatia MC0210  
Croat Luka
Denis Culic1 10:01:21,95 1 00:46:22 Croatia Pigeon Club
52ireland MC3335  
China doll xox
Team Dylan & Daniel Boylan1 10:01:22,20 1 00:46:22 Irish Homing Union
53germany MC1405  
Celerina T2
Team Jung & Jupid1 10:01:22,90 1 00:46:23 Club Ebertshausen
54france MC1902  
Keira
Xavier Benoit1 10:01:23,00 1 00:46:23 Team Sibille France
55ireland MC2821  
Wallykazam
Team H D A Kallmeyer1 10:01:23,20 1 00:46:23 Irish Homing Union
56rumania MC4207  
Flor 5
Team Florea Sorin3 10:01:23,75 1 00:46:24 Romanía
57slovakia MC0838  
Noemka
Team Evin Peter & Noemi1 10:01:24,05 1 00:46:24 Slovakia Club
58czech republic MC0810  
Karlos
Karel Klemens1 10:01:24,30 1 00:46:24 Czech Republic Club
59england MC3347  
Siennas baby bacon
Team D. Bullen & Son1 10:01:24,40 1 00:46:24 RPRA (Pigeon Association)
60hungary MC0076  
Nickelodean
Team Pinter2 10:01:24,60 1 00:46:25 Hungary Pigeons Club
61europe MC2519  
PORTHOS
Team Golden Ladies1 10:01:25,25 1 00:46:25 Club E.U.
62england MC2638  
Chan Chan
Team Vador & Elimar1 10:01:25,50 1 00:46:26 RPRA (Pigeon Association)
63moldova MC3218  
Picunov1
Team Moldova1 10:01:26,05 1 00:46:26 Moldova
64denmark MC3484  
James
Team Anita & Tage Gravesen2 10:01:26,30 1 00:46:26 Denmark Club
65netherlands MC0123  
Blacky 533
Ugur Arslan1 10:01:27,35 1 00:46:27 Holland Pigeons Club
66austria MC1957  
Lee Ray
Neag Benjain1 10:01:27,65 1 00:46:28 VRV - Oberoesterreich
67slovakia MC0892  
Adam
Peter Halienka1 10:01:27,85 1 00:46:28 Slovakia Club
68germany MC1974  
Lady C.
Guver Florin1 10:01:28,70 1 00:46:29 Germany Club
69netherlands MC4018  
Camilo
Hok M. Reijnen1 10:01:28,75 1 00:46:29 PDV Alphen Vooruit
70belgium MC0711  
Vamos
Carlo Gyselbrecht1 10:01:28,95 1 00:46:29 Fondclub Eeklo - Ramillies
71wales MC1835  
Chip Shop Alfie
Team Bagillt1 10:01:29,05 1 00:46:29 North Wales
72germany MC0503  
Caroline
Team SAS1 10:01:29,06 1 00:46:29 Club Sachsen
73germany MC1972  
Mekka
Guver Florin2 10:01:29,25 1 00:46:29 Germany Club
74czech republic MC0826  
Pavel
Team Spown1 10:01:29,70 1 00:46:30 Czech Republic Club
75netherlands MC2252  
Mason
Team Rien van Oss en Zn1 10:01:30,85 1 00:46:31 Holland Pigeons Club
76germany MC1091  
Rocky
Team Klaas & Sohn1 10:01:30,95 1 00:46:31 Club Rietberg
77germany MC0170  
Clay Dark
Paul-Heinz Wesjohann2 10:01:31,20 1 00:46:31 Club Oberfranken
78netherlands MC4013  
Barry
Hok M. Reijnen2 10:01:31,25 1 00:46:31 PDV Alphen Vooruit
79england MC3310  
Four Poets
Brian Clayburn1 10:01:31,35 1 00:46:31 RPRA (Pigeon Association)
80netherlands MC0913  
Sean
Team Soepboer1 10:01:31,70 1 00:46:32 Holland Pigeons Club
81belgium MC0580  
Carres
David Jacobs1 10:01:32,00 1 00:46:32 Fond Wallonie
82slovenia MC1317  
Vrska
Team Miha Sovic1 10:01:32,45 1 00:46:32 Slovenia Club
83germany MC0578  
It Takes Two
Team Robert & Bernhard Niekrawietz1 10:01:32,65 1 00:46:33 Club Kaltenengers
84defaulted  
No information will be displayed0 10:01:33,10 1 00:46:33 Defaulted Syndicate
85slovenia MC1323  
David
Team Kos Joze1 10:01:33,11 1 00:46:33 Slovenia Club
86germany MC1723  
Lisa
Erich Müller3 10:01:33,35 1 00:46:33 Club Oberfranken
87germany MC3290  
Ghost Moon
Team SAS2 10:01:33,55 1 00:46:34 Club Sachsen
88netherlands MC1367  
Derby Arona 029
Team Baris & Meulenberg1 10:01:33,75 1 00:46:34 Holland Pigeons Club
89netherlands MC0922  
Sancho
Team Seelen - Ellenbroek1 10:01:33,76 1 00:46:34 Holland Pigeons Club
90england MC1593  
Silvanus
Team Lucky Devils Syndicate1 10:01:33,77 1 00:46:34 RPRA (Pigeon Association)
91belgium MC3130  
Mercury Gina
Dirk Martens2 10:01:33,90 1 00:46:34 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
92germany MC0153  
Snydale Lark
Team Reiss & Pfeiffer1 10:01:34,05 1 00:46:34 Club Lutherstadt
93polska MC2592  
Antek
Team Arkadiusz Buttner1 10:01:34,20 1 00:46:34 Polonia
94denmark MC3480  
Mr. Dapi
Team Anita & Tage Gravesen3 10:01:34,50 1 00:46:34 Denmark Club
95italia MC2659  
Super Million
Lorenzo Ghiacci2 10:01:34,75 1 00:46:35 Italia
96belgium MC3136  
Starsky checked
Dirk Martens3 10:01:34,80 1 00:46:35 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
97wales MC3381  
Blue 91
Team Syndicate Loft UK2 10:01:35,00 1 00:46:35 Welsh Flag
98malta MC0576  
Schanty
Team Cantarella & Agius Lofts Malta1 10:01:35,10 1 00:46:35 Malta Racing Pigeon Club
99belgium MC1887  
Lover Boy
Roger Mertens2 10:01:35,40 1 00:46:35 Fond Wallonie
100asturias MC0610  
Idolo
José Manuel García Darribe1 10:01:36,10 1 00:46:36 R.C. Oviedo
101rumania MC4042  
Rooey
Team Florea Sorin4 10:01:36,50 1 00:46:36 Romanía
102germany MC3286  
Miss Wonderduk
Team SAS3 10:01:36,60 1 00:46:37 Club Sachsen
103england MC0080  
Platinum
Team Lucky Devils Syndicate2 10:01:36,80 1 00:46:37 RPRA (Pigeon Association)
104germany MC0464  
Brutus
Erich Müller4 10:01:36,95 1 00:46:37 Club Oberfranken
105england MC3411  
Premier Top Class
Team Premier Posse1 10:01:37,02 1 00:46:37 RPRA (Pigeon Association)
106england MC2923  
Best
Team Crazy Gang Syndicate1 10:01:37,10 1 00:46:37 RPRA (Pigeon Association)
107asturias MC0628  
Helenas Girl
Team Dionisio & Pandiella3 10:01:37,11 1 00:46:37 R.C. Oviedo
108slovakia MC0867  
Greg 26
Team Greg2 10:01:37,80 1 00:46:38 Slovakia Club
109germany MC2272  
Little Girls 4
Team Mark Buse & Fam.2 10:01:38,00 1 00:46:38 Weitstrecken Myhl-Wegberg
110germany MC3103  
ATLANTIC-LADY
Team Ladys Germany1 10:01:38,01 1 00:46:38 Club Saalfeld
111czech republic MC0832  
Tokio 2
Lubomir Kubacek1 10:01:38,90 1 00:46:39 Czech Republic Club
112england MC0279  
Karen
Team Jesters Time1 10:01:39,20 1 00:46:39 RPRA (Pigeon Association)
113germany MC3167  
Cora
Team Redlich & Risse1 10:01:40,25 1 00:46:40 Wittinger WSC
114rumania MC4045  
Jacoby
Team Florea Sorin5 10:01:40,40 1 00:46:40 Romanía
115rumania MC2470  
Rockette
Team Buta Emil1 10:01:40,45 1 00:46:40 Romanía
116portugal MC2801  
Vitinha
Team Jorge, Telmo & Miguel1 10:01:41,00 1 00:46:41 Aveiro-Portugal
117italia MC2666  
Bleu Thunder
Team Italy2 10:01:41,25 1 00:46:41 Italia
118england MC1535  
Blackfen
Team Foster & Rump1 10:01:41,60 1 00:46:42 RPRA (Pigeon Association)
119germany MC0490  
Angela
Hermann Wienekamp1 10:01:43,65 1 00:46:44 Club Neumünster
120netherlands MC0963  
Silent Czar
Lorenzo Van Russel1 10:01:43,80 1 00:46:44 Holland Pigeons Club
121rumania MC4205  
Flor 3
Team Florea Sorin6 10:01:43,90 1 00:46:44 Romanía
122rumania MC2013  
Brinkley
Team Iuga Dorin2 10:01:44,00 1 00:46:44 Romanía
123germany MC0583  
Samba
Detlef Schüring1 10:01:44,10 1 00:46:44 Club Münsterland
124england MC3408  
Premier Hurricane
Team Premier Posse2 10:01:44,60 1 00:46:45 RPRA (Pigeon Association)
125belgium MC0331  
Rock Steady
Dirk Verstichelen1 10:01:45,10 1 00:46:45 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
126germany MC0489  
Gigy
Hermann Wienekamp2 10:01:45,40 1 00:46:45 Club Neumünster
127rumania MC4511  
Panait 4
Panait Alexandru1 10:01:45,50 1 00:46:46 Romanía
128croatia MC0209  
Dalmatian
Denis Culic2 10:01:45,55 1 00:46:46 Croatia Pigeon Club
129fuerteventura MC0351  
Bernadette
Eduardo Cristo Santiesteban Luna1 10:01:45,85 1 00:46:46 Gran Tarajal
130germany MC0505  
Noly
Team SAS4 10:01:46,20 1 00:46:46 Club Sachsen
131netherlands MC0941  
Raldo
Team Doldersum1 10:01:46,75 1 00:46:47 Holland Pigeons Club
132gran canaria MC1240  
Rayo
Team Yahvé & Oliveiro2 10:01:47,10 1 00:46:47 Club Los Socios
133england MC3427  
Nev's Sunshine
Team Nev Proctor1 10:01:47,11 1 00:46:47 RPRA (Pigeon Association)
134germany MC0976  
Ione
Team Karl-Heinz & Ralph Schleifer1 10:01:47,15 1 00:46:47 Club Oberfranken
135netherlands MC0053  
Thadeus
Team Rien van Oss en Zn2 10:01:47,60 1 00:46:48 Holland Pigeons Club
136defaulted  
No information will be displayed0 10:01:48,00 1 00:46:48 Defaulted Syndicate
137germany MC0579  
Tuttifrutti
Sven Zimmermann1 10:01:48,25 1 00:46:48 Club Köln-Bonn
138gran canaria MC1585  
Sand Mountain
Team Félix Santiago - Aday Rguez1 10:01:48,35 1 00:46:48 Club Los Socios
139hungary MC4067  
Classy
Laszlo Gotthard2 10:01:48,40 1 00:46:48 Hungary Pigeons Club
140germany MC1114  
Yasmir
Team Feuriger Fluegel Krosigk1 10:01:48,90 1 00:46:49 Club Sachsen
141germany MC1021  
Cebiche
Rolf Schlömer1 10:01:49,10 1 00:46:49 Weitstrecken Myhl-Wegberg
142germany MC0472  
Luky
Erich Müller5 10:01:49,30 1 00:46:49 Club Oberfranken
143netherlands MC1362  
Lesleys Hope
Team Tjitte de Vries1 10:01:49,40 1 00:46:49 Holland Pigeons Club
144germany MC3261  
Chequer Lass
Erich Müller6 10:01:49,65 1 00:46:50 Club Oberfranken
145england MC2377  
Ethal
Team Sheppard1 10:01:49,95 1 00:46:50 RPRA (Pigeon Association)
146hungary MC0098  
Kubala
Team Markus Miklos1 10:01:50,50 1 00:46:50 Hungary Pigeons Club
147austria MC0788  
Chevelle
Team Garcia & Nagelhofer1 10:01:50,51 1 00:46:51 VRV - Oberoesterreich
148germany MC3256  
Beagle
Erich Müller7 10:01:50,60 1 00:46:51 Club Oberfranken
149germany MC2346  
Special Review
Team Karl-Heinz & Ralph Schleifer2 10:01:51,15 1 00:46:51 Club Oberfranken
150netherlands MC0051  
Morpheus
Team Rien van Oss en Zn3 10:01:51,16 1 00:46:51 Holland Pigeons Club
151slovakia MC0870  
Tomi
Team Pigeons-H-Van-Helsing.Eu1 10:01:51,70 1 00:46:52 Slovakia Club
152england MC3368  
Tenerife tornado
Team D.S.R.1 10:01:52,05 1 00:46:52 RPRA (Pigeon Association)
153gran canaria MC2467  
Oro
Team Félix Santiago - Aday Rguez2 10:01:52,06 1 00:46:52 Club Los Socios
154south africa MC2443  
Queen Nedera
Gavin Lamprecht SA1 10:01:52,10 1 00:46:52 South Africa Club
155malta MC0565  
Lily 1717
Team Buhagiars Lofts1 10:01:52,55 1 00:46:53 Malta Racing Pigeon Club
156rumania MC2468  
Biba
Team Buta Emil2 10:01:52,60 1 00:46:53 Romanía
157germany MC1715  
Hot Dog Returns
Team Klaas & Sohn2 10:01:52,90 1 00:46:53 Club Rietberg
158england MC2722  
Astbury Pat
Team Astbury2 10:01:52,91 1 00:46:53 RPRA (Pigeon Association)
159germany MC1980  
Fire Starter
Team Beatrix & Christian1 10:01:52,95 1 00:46:53 Germany Club
160germany MC0459  
Faber
Erich Müller8 10:01:53,05 1 00:46:53 Club Oberfranken
161rumania MC4347  
Tuvama 2
Team Tudor Valentin & Matia1 10:01:53,25 1 00:46:53 Romanía
162defaulted  
No information will be displayed0 10:01:54,95 1 00:46:55 Defaulted Syndicate
163rumania MC4035  
Noah
Team Florea Sorin7 10:01:55,15 1 00:46:55 Romanía
164germany MC1064  
Siddy
Erich Müller9 10:01:55,30 1 00:46:55 Club Oberfranken
165netherlands MC2257  
Bo
Team Rien van Oss en Zn4 10:01:55,90 1 00:46:56 Holland Pigeons Club
166rumania MC2058  
Alba
Team Bacalu Danut & Serafim1 10:01:55,95 1 00:46:56 Romanía
167defaulted  
No information will be displayed0 10:01:56,20 1 00:46:56 Defaulted Syndicate
168belgium MC0330  
Shiba
Filip de Smedt1 10:01:56,45 1 00:46:56 De Snelvliegers Zandbergen Club
169england MC3338  
Isla's sunny boy
Team D. Bullen & Son2 10:01:56,75 1 00:46:57 RPRA (Pigeon Association)
170rumania MC2121  
Brinky
Dragos Chiritescu1 10:01:57,00 1 00:46:57 Romanía
171netherlands MC0926  
Beethoven
Team Seelen - Ellenbroek2 10:01:57,65 1 00:46:58 Holland Pigeons Club
172wales MC3349  
The brain
Paul Bamford2 10:01:57,66 1 00:46:58 País de Gales
173netherlands MC2540  
Buzzlord
Team Cees van Gelder1 10:01:58,20 1 00:46:58 Holland Pigeons Club
174rumania MC2160  
Anne Lise
Team Tibi-Eduard-Victor1 10:01:58,55 1 00:46:59 Romanía
175germany MC3107  
ATLANTIC-XXX
Team Ladys Germany2 10:01:59,35 1 00:46:59 Club Saalfeld
176netherlands MC4088  
High Plains Drifter
Hok M. Reijnen3 10:02:00,35 1 00:47:00 PDV Alphen Vooruit
177germany MC1045  
Mabalinewe
Erich Müller10 10:02:00,65 1 00:47:01 Club Oberfranken
178polska MC0430  
Aristides
Team Lorek & Losinski1 10:02:01,75 1 00:47:02 Polonia
179slovakia MC0874  
Trnava
Milan Valachovic1 10:02:02,00 1 00:47:02 Slovakia Club
180germany MC3302  
Costa
SG Reinhard1 10:02:02,25 1 00:47:02 Lahntal Club
181netherlands MC2620  
Cherie
Team T. Bosua1 10:02:02,40 1 00:47:02 Holland Pigeons Club
182defaulted  
No information will be displayed0 10:02:02,95 1 00:47:03 Defaulted Syndicate
183croatia MC1285  
Lavander
Team Bosko Jenjic - Bild Jenjic1 10:02:03,95 1 00:47:04 Croatia Pigeon Club
184england MC3456  
Rachael
Team Casey & Rainbow1 10:02:03,96 1 00:47:04 RPRA (Pigeon Association)
185england MC2927  
Terry
Team Crazy Gang Syndicate2 10:02:04,50 1 00:47:04 RPRA (Pigeon Association)
186germany MC1119  
Idrissou
Team Feuriger Fluegel Krosigk2 10:02:04,65 1 00:47:05 Club Sachsen
187italia MC2649  
BANZAI
Team Ghiacci Matilde-Elena Camagni1 10:02:04,75 1 00:47:05 Italia
188portugal MC2861  
Nuska
Team Asas do Sul1 10:02:04,80 1 00:47:05 Faro - Portugal
189england MC2956  
Ultimate Pattern
Team Ultimate Syndicate2 10:02:05,00 1 00:47:05 RPRA (Pigeon Association)
190netherlands MC0423  
v.d.Berg 3
Team Holland 31 10:02:05,65 1 00:47:06 Holland Pigeons Club
191netherlands MC0047  
Zatana
Team Rien van Oss en Zn5 10:02:06,05 1 00:47:06 Holland Pigeons Club
192gran canaria MC0545  
Rom+rom+rom
Team Yahvé & Oliveiro3 10:02:06,10 1 00:47:06 Club Los Socios
193ireland MC2820  
Danny Whammy
Team H D A Kallmeyer2 10:02:06,25 1 00:47:06 Irish Homing Union
194germany MC3284  
Wimp Bully
Team SAS5 10:02:06,40 1 00:47:06 Club Sachsen
195italia MC2665  
Ferngully
Team Italy3 10:02:06,70 1 00:47:07 Italia
196rumania MC2050  
Fritz
Team Bacalu Danut & Serafim2 10:02:07,00 1 00:47:07 Romanía
197germany MC1877  
Atlantik Star
Team Koch & Wichert1 10:02:08,05 1 00:47:08 Ruhrgebiet Club
198malta MC0659  
Vessa Ganga
Team Tonio Lofts Malta1 10:02:08,35 1 00:47:08 Malta Racing Pigeon Club
199south africa MC2448  
Sweet Purchase
Team Gaddin Bros & Charl Stander1 10:02:08,65 1 00:47:09 South Africa Club
200rumania MC2120  
Stres
Team Pitea Laurentiu1 10:02:08,85 1 00:47:09 Romanía
201england MC3028  
Brandon
Team Alveley Flyers1 10:02:09,10 1 00:47:09 RPRA (Pigeon Association)
202netherlands MC0378  
Lucky Rocket
Team Interpalomas Lofts1 10:02:09,20 1 00:47:09 Holland Pigeons Club
203netherlands MC2892  
Jelle
Team van den Bosse-Hoondert Lewedor2 10:02:09,60 1 00:47:10 Holland Pigeons Club
204italia MC2650  
INDIGO
Team Ghiacci Matilde-Elena Camagni2 10:02:09,75 1 00:47:10 Italia
205germany MC4076  
Jules Chu
Erich Müller11 10:02:09,95 1 00:47:10 Club Oberfranken
206netherlands MC3460  
PUNTNEUS
Team Holland 11 10:02:10,30 1 00:47:10 Holland Pigeons Club
207england MC0997  
L7 Marlene
Team Lucky 72 10:02:10,40 1 00:47:10 Up North Combine
208netherlands MC1705  
Etixx
Team Grolleman Pigeons1 10:02:10,45 1 00:47:10 Holland Pigeons Club
209germany MC1083  
Gitano
Team Klaas & Sohn3 10:02:11,05 1 00:47:11 Club Rietberg
210slovakia MC0739  
Juliana
Team Kujanik Derby1 10:02:11,25 1 00:47:11 Slovakia Club
211germany MC0196  
Tadeo
Team Volmer & Wilpers1 10:02:11,26 1 00:47:11 Münsterland
212netherlands MC3466  
Blauneus
Team Holland 51 10:02:11,40 1 00:47:11 Holland Pigeons Club
213slovenia MC1316  
Tunika
Team Boris Sovic1 10:02:11,65 1 00:47:12 Slovenia Club
214portugal MC2478  
Flash
Team Flavio & Leonardo Camoes1 10:02:11,95 1 00:47:12 Club Coimbra
215scotland MC1840  
Greenstar
William Donachie1 10:02:12,05 1 00:47:12 Scottish Homing Union
216malta MC0599  
Victory Grace
Team Victory Lofts Malta1 10:02:12,06 1 00:47:12 Malta Racing Pigeon Club
217polska MC0432  
Doozer
Team Lorek & Losinski2 10:02:12,65 1 00:47:13 Polonia
218scotland MC1842  
Franny
William Donachie2 10:02:13,20 1 00:47:13 Scottish Homing Union
219malta MC0672  
Charles
Team Debono Lofts Malta1 10:02:13,30 1 00:47:13 Malta Racing Pigeon Club
220netherlands MC0385  
Moer
Team Cees van Gelder2 10:02:14,00 1 00:47:14 Holland Pigeons Club
221germany MC0174  
Rooey
Paul-Heinz Wesjohann3 10:02:14,10 1 00:47:14 Club Oberfranken
222germany MC3300  
Pretty Women
SG Reinhard2 10:02:14,11 1 00:47:14 Lahntal Club
223malta MC0564  
Molly 019
Team Buhagiars Lofts2 10:02:15,40 1 00:47:15 Malta Racing Pigeon Club
224netherlands MC3516  
Brilsmurf
Team Comb. van de Berg1 10:02:15,45 1 00:47:15 Holland Pigeons Club
225germany MC3195  
Media
Team Varus1 10:02:15,45 1 00:47:15 Club Oberfranken
226england MC2967  
Southfeild Wish
Mark Gilbert1 10:02:15,46 1 00:47:15 RPRA (Pigeon Association)
227germany MC0159  
Horsti 56
Horst Hain1 10:02:15,55 1 00:47:16 Club Fulda
228wales MC3384  
Checker 80
Team Syndicate Loft UK3 10:02:15,60 1 00:47:16 Welsh Flag
229malta MC0661  
Toska
Team Tencho Loft Malta2 10:02:17,05 1 00:47:17 Malta Racing Pigeon Club
230england MC2993  
Southfeild Drinks On Me
Mark Gilbert2 10:02:17,10 1 00:47:17 RPRA (Pigeon Association)
231germany MC1881  
Carrots
Team Koch & Wichert2 10:02:18,30 1 00:47:18 Ruhrgebiet Club
232tenerife MC1248  
Feliz
Antonio Mesa Díaz1 10:02:18,50 1 00:47:18 C.C.Portuense
233hungary MC0097  
Arraw
Team Markus Miklos2 10:02:18,55 1 00:47:19 Hungary Pigeons Club
234portugal MC4404  
Check
Team Paulo Lourenco1 10:02:18,65 1 00:47:19 Faro - Portugal
235netherlands MC0056  
Punisher
Team Rien van Oss en Zn6 10:02:19,60 1 00:47:20 Holland Pigeons Club
236germany MC0454  
Rachel
Erich Müller12 10:02:20,10 1 00:47:20 Club Oberfranken
237belgium MC0339  
Wild Romance
Dirk Verstichelen2 10:02:20,40 1 00:47:20 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
238netherlands MC0052  
Oracle
Team Rien van Oss en Zn7 10:02:20,45 1 00:47:20 Holland Pigeons Club
239malta MC0670  
Matthias
Team Debono Lofts Malta2 10:02:21,00 1 00:47:21 Malta Racing Pigeon Club
240rumania MC2250  
Black Satin Dancer
Team Toncu Stefan & Madalin1 10:02:21,95 1 00:47:22 Romanía
241austria MC0774  
Ranja
Team Garcia & Nagelhofer2 10:02:22,00 1 00:47:22 VRV - Oberoesterreich
242england MC2974  
Southfeild Believer
Mark Gilbert3 10:02:22,70 1 00:47:23 RPRA (Pigeon Association)
243belgium MC0722  
Hermanos
Team Leyen-Paloma Belgie1 10:02:22,85 1 00:47:23 Club Olijftak Maaseik
244europe MC3376  
Tile hill debbie
Team Mix and Match Syndicate1 10:02:23,05 1 00:47:23 Club E.U.
245germany MC3115  
Game of Thrones
Team Mark Buse & Fam.3 10:02:23,25 1 00:47:23 Weitstrecken Myhl-Wegberg
246denmark MC3044  
Ice
Team Helle & Jens Pedersen1 10:02:23,55 1 00:47:24 Denmark Club
247germany MC0487  
Celina
Hermann Wienekamp3 10:02:23,60 1 00:47:24 Club Neumünster
248england MC2925  
Ruddock
Team Crazy Gang Syndicate3 10:02:23,61 1 00:47:24 RPRA (Pigeon Association)
249belgium MC0985  
Iphone
Steven Van de Velde1 10:02:24,60 1 00:47:25 Land van Aalst
250slovakia MC0862  
Greg 21
Team Greg3 10:02:24,75 1 00:47:25 Slovakia Club
251slovakia MC0853  
Greg 12
Team Greg4 10:02:24,95 1 00:47:25 Slovakia Club
252germany MC0797  
Eva
Günter Schneemann3 10:02:25,35 1 00:47:25 Club Kassel
253germany MC0494  
Decade
Bernd Prekel1 10:02:25,85 1 00:47:26 Club Bayern Süd
254germany MC1122  
Rollins
Team Feuriger Fluegel Krosigk3 10:02:26,10 1 00:47:26 Club Sachsen
255austria MC0756  
Windfrills
Slavko Kutlesa1 10:02:26,15 1 00:47:26 VRV - Oberoesterreich
256netherlands MC1383  
Muddy
Team Oude Lashof1 10:02:26,90 1 00:47:27 Holland Pigeons Club
257netherlands MC0910  
Jade
Team Soepboer2 10:02:27,00 1 00:47:27 Holland Pigeons Club
258rumania MC4075  
Little Sister Two
Team Florea Sorin8 10:02:27,60 1 00:47:28 Romanía
259austria MC0785  
Nine Inch Nails
Team Garcia & Nagelhofer3 10:02:28,30 1 00:47:28 VRV - Oberoesterreich
260netherlands MC4002  
Bacus
Lorenzo Van Russel2 10:02:28,65 1 00:47:29 Holland Pigeons Club
261tenerife MC0110  
Mercedita
Rommel Moreno Pérez1 10:02:29,40 1 00:47:29 CANARAGÜI
262rusia MC3226  
Pervyi
Team Krasnaya Armiya1 10:02:29,65 1 00:47:30 Club Rusia
263germany MC1002  
Willi
Team Schnellin1 10:02:31,05 1 00:47:31 Club Sachsen
264polska MC2604  
Fineke
Team Smge Rumik Krzysztof2 10:02:31,40 1 00:47:31 Polonia
265germany MC2339  
Koko
Team Gleichberg1 10:02:31,80 1 00:47:32 Hildburghausen Club
266germany MC0463  
Superbity
Erich Müller13 10:02:32,60 1 00:47:33 Club Oberfranken
267polska MC2607  
Szpak
Team Smge Rumik Krzysztof3 10:02:32,70 1 00:47:33 Polonia
268rumania MC4201  
Flor 8
Team Florea Sorin9 10:02:33,40 1 00:47:33 Romanía
269netherlands MC0955  
Arafat
Lorenzo Van Russel3 10:02:33,50 1 00:47:34 Holland Pigeons Club
270germany MC1968  
Marc
Fulger Constantin1 10:02:33,55 1 00:47:34 Germany Club
271hungary MC0093  
Janka
Team Markus pigeons1 10:02:34,20 1 00:47:34 Hungary Pigeons Club
272england MC2811  
Maelstrom
Pieter Oberholster1 10:02:34,20 1 00:47:34 RPRA (Pigeon Association)
273rumania MC4101  
Felly
Team Florea Sorin10 10:02:35,05 1 00:47:35 Romanía
274germany MC0146  
Bush
Team Reiss & Pfeiffer2 10:02:35,20 1 00:47:35 Club Lutherstadt
275netherlands MC3095  
Kit Fisto
Tom Van der Kamp1 10:02:35,20 1 00:47:35 Holland Pigeons Club
276netherlands MC0425  
P. Out & Zn
Team Holland 52 10:02:35,40 1 00:47:35 Holland Pigeons Club
277germany MC0495  
Trixie
Bernd Prekel2 10:02:35,60 1 00:47:36 Club Bayern Süd
278slovakia MC0858  
Greg 17
Team Greg5 10:02:36,10 1 00:47:36 Slovakia Club
279south africa MC2418  
Queen Bifif
Team Armstrong Brothers1 10:02:36,15 1 00:47:36 South Africa Club
280england MC3372  
Hoof hearted
Team D.S.R.2 10:02:36,16 1 00:47:36 RPRA (Pigeon Association)
281germany MC4063  
Pedros Choice
Erich Müller14 10:02:36,45 1 00:47:36 Club Oberfranken
282italia MC2658  
Camtown Fella
Massimo Bosco1 10:02:36,65 1 00:47:37 Italia
283belgium MC1888  
Lucky Boy
Roger Mertens3 10:02:36,75 1 00:47:37 Fond Wallonie
284rumania MC2124  
Dane
Dragos Chiritescu2 10:02:36,90 1 00:47:37 Romanía
285netherlands MC2567  
Kimbo
Tom Van der Kamp2 10:02:37,50 1 00:47:38 Holland Pigeons Club
286england MC1480  
Shadow
Team Wilton & Son1 10:02:37,60 1 00:47:38 RPRA (Pigeon Association)
287germany MC0477  
Valentino
Erich Müller15 10:02:38,00 1 00:47:38 Club Oberfranken
288netherlands MC2886  
Midnight Cruiser
Team Schoordijk-Schults1 10:02:38,35 1 00:47:38 Holland Pigeons Club
289france MC0971  
Le Speed
Xavier Benoit2 10:02:38,55 1 00:47:39 Team Sibille France
290rumania MC0101  
Hargita
Babos Zsolt1 10:02:38,90 1 00:47:39 Romanía
291portugal MC2479  
Rambo
Team Flavio & Leonardo Camoes2 10:02:39,25 1 00:47:39 Club Coimbra
292belgium MC0121  
Red Arrow
Team Coloured Pigeons1 10:02:39,45 1 00:47:39 Fond Wallonie
293hungary MC4020  
Firpo
Laszlo Gotthard3 10:02:39,75 1 00:47:40 Hungary Pigeons Club
294england MC2338  
Sola Solita
Team Lucky Devils Syndicate3 10:02:40,00 1 00:47:40 RPRA (Pigeon Association)
295netherlands MC0188  
Heartbreaker
Team Brencas1 10:02:40,35 1 00:47:40 Holland Pigeons Club
296rumania MC4039  
Young Zorro
Team Florea Sorin11 10:02:40,55 1 00:47:41 Romanía
297belgium MC2816  
Boyd
Team Leyen-Paloma Belgie2 10:02:40,60 1 00:47:41 Club Olijftak Maaseik
298germany MC0453  
Sky Dancer
Erich Müller16 10:02:41,25 1 00:47:41 Club Oberfranken
299netherlands MC1171  
Jersey
Team Cees van Gelder3 10:02:41,40 1 00:47:41 Holland Pigeons Club
300ireland MC2694  
Megan
Team YELLOWBELLY1 10:02:41,60 1 00:47:42 Irish Homing Union
301germany MC3252  
Beduino
Günter Langefeld1 10:02:41,85 1 00:47:42 Club Bergisches Land
302germany MC0195  
Botones
Team Volmer & Wilpers2 10:02:42,10 1 00:47:42 Münsterland
303germany MC1026  
Beige
Erich Müller17 10:02:42,35 1 00:47:42 Club Oberfranken
304rumania MC4336  
Urcois 1
Team Ursu Cornel & Isac1 10:02:42,40 1 00:47:42 Romanía
305germany MC2496  
Innika
Günter Schneemann4 10:02:42,45 1 00:47:42 Club Kassel
306malta MC0586  
Victory Tony
Team Victory Lofts Malta2 10:02:42,55 1 00:47:43 Malta Racing Pigeon Club
307south africa MC2440  
Carpark
Team Fouche Lofts (Pmb)1 10:02:42,55 1 00:47:43 South Africa Club
308gran canaria MC0354  
F1
Team Félix Santiago - Aday Rguez3 10:02:42,95 1 00:47:43 Club Los Socios
309polska MC0433  
Kenny
Tomasz Jopek1 10:02:43,10 1 00:47:43 Polonia
310netherlands MC2910  
Naus
Team Zandverstuiving1 10:02:44,05 1 00:47:44 Holland Pigeons Club
311belgium MC3144  
50 shades of red
Marc Bert Racing Pigeon Photography1 10:02:44,40 1 00:47:44 Denderbond Ninove
312germany MC0500  
Mandrake
Bernd Prekel3 10:02:44,45 1 00:47:44 Club Bayern Süd
313germany MC2376  
Cox's Special
Team Eastern Happening1 10:02:44,55 1 00:47:45 Club Oberfranken
314germany MC0796  
Heli
Günter Schneemann5 10:02:45,05 1 00:47:45 Club Kassel
315hungary MC0089  
Bence
Team Markus pigeons2 10:02:45,40 1 00:47:45 Hungary Pigeons Club
316england MC2641  
The Master
Team Vador & Elimar2 10:02:45,70 1 00:47:46 RPRA (Pigeon Association)
317gran canaria MC0352  
F. Carmen
Team Félix Santiago - Aday Rguez4 10:02:46,20 1 00:47:46 Club Los Socios
318hungary MC4069  
Frans Junior
Laszlo Gotthard4 10:02:46,35 1 00:47:46 Hungary Pigeons Club
319england MC0953  
WW Billy 2
Team Well Wag (UNC)1 10:02:46,80 1 00:47:47 Up North Combine
320germany MC3274  
Snowman 10
Günter Schneemann6 10:02:46,90 1 00:47:47 Club Kassel
321germany MC2321  
ATLANTIC-MISS
Alexander Gebel2 10:02:46,95 1 00:47:47 Club Saalfeld
322england MC1774  
Gold Dust
Team Paul Smith Syndicate1 10:02:47,15 1 00:47:47 RPRA (Pigeon Association)
323germany MC3199  
Zaida
Team Varus2 10:02:47,30 1 00:47:47 Club Oberfranken
324germany MC1029  
Candela
Erich Müller18 10:02:47,55 1 00:47:48 Club Oberfranken
325germany MC2305  
ATLANTIC-KA
Alexander Gebel3 10:02:47,65 1 00:47:48 Club Saalfeld
326rumania MC2026  
Opsinjoorke
Team Bacalu Danut & Serafim3 10:02:47,66 1 00:47:48 Romanía
327gran canaria MC1280  
Leo
Team Champions Iniciativa Isleña1 10:02:47,70 1 00:47:48 C.C. Iniciativa Isleña
328portugal MC2802  
Benny
Team Jorge, Telmo & Miguel2 10:02:47,85 1 00:47:48 Aveiro-Portugal
329tenerife MC2483  
Agulo
Team Herrera y Jaime1 10:02:48,00 1 00:47:48 Adexe
330hungary MC0075  
Rebecca
Team Pinter3 10:02:48,05 1 00:47:48 Hungary Pigeons Club
331hungary MC0088  
Mariann
Team Hegedus Kornel1 10:02:48,30 1 00:47:48 Hungary Pigeons Club
332belgium MC3141  
G-star checked
Dirk Martens4 10:02:48,30 1 00:47:48 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
333rusia MC3230  
Mars
Team Krasnaya Armiya2 10:02:48,60 1 00:47:49 Club Rusia
334sevilla MC0631  
Alydar
Francisco Gutiérrez1 10:02:48,65 1 00:47:49 ITALICENSE
335czech republic MC0836  
Miss Sovereign
Lubomir Kubacek2 10:02:48,75 1 00:47:49 Czech Republic Club
336germany MC0875  
Avanti
Fedoseev Vitalij1 10:02:48,85 1 00:47:49 Club Harsewinkel
337croatia MC1288  
Tigrica
Team Sanda Maduna1 10:02:48,86 1 00:47:49 Croatia Pigeon Club
338germany MC1408  
Alasio T1
Team Jung & Jupid2 10:02:49,40 1 00:47:49 Club Ebertshausen
339europe MC4080  
UNKNOWN SOLDIER
Team TOP 102 10:02:49,50 1 00:47:50 Club E.U.
340netherlands MC1381  
Bonsai
Team Oude Lashof2 10:02:49,85 1 00:47:50 Holland Pigeons Club
341germany MC3272  
Else
Rolf Schlömer2 10:02:50,10 1 00:47:50 Weitstrecken Myhl-Wegberg
342netherlands MC2577  
Jeneverneus
Team Wegrestaurant Napoleon1 10:02:50,20 1 00:47:50 PDV Mariapolder
343rumania MC2115  
Box
Petca Aurelian1 10:02:50,30 1 00:47:50 Romanía
344south africa MC2452  
Stollose
Team Gaddin Bros & Charl Stander2 10:02:50,75 1 00:47:51 South Africa Club
345portugal MC2803  
Joi
Manuel António Guerreiro1 10:02:50,85 1 00:47:51 Loulé - Portugal
346denmark MC0539  
Loke
Team Ost-Vest1 10:02:50,86 1 00:47:51 Denmark Club
347england MC1819  
Premier Mission
Team Premier Posse3 10:02:50,90 1 00:47:51 RPRA (Pigeon Association)
348belgium MC0716  
Patricia
Team Leyen-Paloma Belgie3 10:02:51,45 1 00:47:51 Club Olijftak Maaseik
349germany MC1716  
Nasser
Team Klaas & Sohn4 10:02:51,50 1 00:47:52 Club Rietberg
350austria MC1956  
Graphic Design
Neag Benjain2 10:02:51,80 1 00:47:52 VRV - Oberoesterreich
351belgium MC1746  
Little Pale
Team Segers-Coppens-Minner2 10:02:52,00 1 00:47:52 Denderbond Ninove
352netherlands MC0049  
Kratos
Team Rien van Oss en Zn8 10:02:52,20 1 00:47:52 Holland Pigeons Club
353portugal MC2869  
Nani
Team Paulo Lourenco2 10:02:52,25 1 00:47:52 Faro - Portugal
354portugal MC2865  
Malletut
Team Asas do Sul2 10:02:52,90 1 00:47:53 Faro - Portugal
355belgium MC1011  
Milleke
Roger Mertens4 10:02:53,00 1 00:47:53 Fond Wallonie
356germany MC0994  
Mauric
Team Schnellin2 10:02:53,01 1 00:47:53 Club Sachsen
357germany MC3249  
Pipa
Günter Langefeld2 10:02:53,45 1 00:47:53 Club Bergisches Land
358germany MC4338  
Detlef
Detlef Schüring2 10:02:53,60 1 00:47:54 Club Münsterland
359england MC3425  
Nev's choice
Team Nev Proctor2 10:02:53,75 1 00:47:54 RPRA (Pigeon Association)
360belgium MC2504  
Katrien
Team Donders & Remels1 10:02:54,40 1 00:47:54 Fondclub Sint Trudo
361portugal MC2806  
Capota
Team José do Carmo2 10:02:54,50 1 00:47:54 Faro - Portugal
362ireland MC3000  
The Beliver
Josh Rielly1 10:02:54,75 1 00:47:55 Irish Homing Union
363netherlands MC2828  
Melcsi 2
Team Soepboer3 10:02:55,35 1 00:47:55 Holland Pigeons Club
364germany MC3183  
The Axe
Team H & B Wulhorst1 10:02:55,45 1 00:47:55 Club Oberfranken
365germany MC3098  
ATLANTIC-STAR
Team Ladys Germany3 10:02:55,46 1 00:47:55 Club Saalfeld
366germany MC0232  
Little Girls 3
Team Mark Buse & Fam.4 10:02:55,55 1 00:47:56 Weitstrecken Myhl-Wegberg
367italia MC2157  
Axel
Nitu Robert Petre1 10:02:55,56 1 00:47:56 Italia
368germany MC0480  
Beeper
Erich Müller19 10:02:55,65 1 00:47:56 Club Oberfranken
369england MC3371  
Our send
Team D.S.R.3 10:02:56,45 1 00:47:56 RPRA (Pigeon Association)
370netherlands MC2830  
Prentia
Team Soepboer4 10:02:56,70 1 00:47:57 Holland Pigeons Club
371defaulted MC4322  
check
Checking1 10:02:56,80 1 00:47:57 Defaulted Syndicate
372slovakia MC1205  
Megatron
Robert Molnar1 10:02:56,85 1 00:47:57 Slovakia Club
373italia MC2662  
Chantal
Team Italy4 10:02:57,15 1 00:47:57 Italia
374malta MC0679  
Neymar
Team Tarcisio & Keith Zammit Loft1 10:02:57,40 1 00:47:57 Malta Racing Pigeon Club
375denmark MC0527  
Aslan
Team Anita & Tage Gravesen4 10:02:57,41 1 00:47:57 Denmark Club
376tenerife MC0452  
Golden Touch
José Martín González1 10:02:57,50 1 00:47:58 Abona Sur
377portugal MC2809  
High Arrival
Team José do Carmo3 10:02:57,70 1 00:47:58 Faro - Portugal
378rumania MC2049  
Ascot
Team Bacalu Danut & Serafim4 10:02:58,05 1 00:47:58 Romanía
379germany MC0160  
Horsti 57
Horst Hain2 10:02:58,10 1 00:47:58 Club Fulda
380slovakia MC0863  
Greg 22
Team Greg6 10:02:58,10 1 00:47:58 Slovakia Club
381england MC2184  
Ready For Action
Team Lucky Devils Syndicate4 10:02:58,30 1 00:47:58 RPRA (Pigeon Association)
382germany MC2276  
ATLANTIC-BIRD
Alexander Gebel4 10:02:58,55 1 00:47:59 Club Saalfeld
383gran canaria MC0353  
Atlas
Team Félix Santiago - Aday Rguez5 10:02:58,85 1 00:47:59 Club Los Socios
384italia MC2661  
Sagan
Lorenzo Ghiacci3 10:02:59,10 1 00:47:59 Italia
385rumania MC4050  
Mojo Working
Team Florea Sorin12 10:02:59,30 1 00:47:59 Romanía
386bulgaria MC1964  
Scirocco
Emil Dimitrov1 10:02:59,40 1 00:47:59 Bulgaria Club
387netherlands MC0372  
Imsakit
Team TopPigeons.nl1 10:02:59,55 1 00:48:00 Holland Pigeons Club
388netherlands MC0925  
Akela
Team Seelen - Ellenbroek3 10:02:59,65 1 00:48:00 Holland Pigeons Club
389defaulted  
No information will be displayed0 10:02:59,80 1 00:48:00 Defaulted Syndicate
390netherlands MC4052  
Noble Regina
Lorenzo Van Russel4 10:02:59,85 1 00:48:00 Holland Pigeons Club
391germany MC2690  
Nokia
Fedoseev Vitalij2 10:03:00,05 1 00:48:00 Club Harsewinkel
392rumania MC2034  
Trekanten Caro
Team Bacalu Danut & Serafim5 10:03:00,40 1 00:48:00 Romanía
393netherlands MC2259  
Kyann
Team Rien van Oss en Zn9 10:03:00,40 1 00:48:00 Holland Pigeons Club
394netherlands MC2882  
Metador
Team Van der Heide de Vries1 10:03:00,50 1 00:48:00 Holland Pigeons Club
395netherlands MC0062  
Trinity
Team Rien van Oss en Zn10 10:03:00,55 1 00:48:01 Holland Pigeons Club
396netherlands MC2585  
PEARS
Team Dickmann-Stroetges1 10:03:00,60 1 00:48:01 Holland Pigeons Club
397czech republic MC0808  
Geli
Karel Klemens2 10:03:00,61 1 00:48:01 Czech Republic Club
398czech republic MC0791  
Karlos
Team Marecek1 10:03:01,05 1 00:48:01 Czech Republic Club
399gran canaria MC1264  
Adonis
Team Aníbal García & Pedro Rguez1 10:03:01,50 1 00:48:02 C.C. Iniciativa Isleña
400south africa MC2434  
African Sky
Team Fouche Lofts (Jhb)1 10:03:01,80 1 00:48:02 South Africa Club
401malta MC0645  
Zaren
Team Gandlier Lofts Malta1 10:03:01,95 1 00:48:02 Malta Racing Pigeon Club
402netherlands MC0366  
Marathon Lady
Team TopPigeons.nl2 10:03:02,25 1 00:48:02 Holland Pigeons Club
403england MC1769  
Russian Roulette
Team Paul Smith Syndicate2 10:03:02,30 1 00:48:02 RPRA (Pigeon Association)
404netherlands MC2575  
zwamneus
Team Wegrestaurant Napoleon2 10:03:03,05 1 00:48:03 PDV Mariapolder
405polska MC2783  
Cita 1
Ryszard Sas1 10:03:03,40 1 00:48:03 Polonia
406rumania MC4321  
Flor 10
Team Florea Sorin13 10:03:03,55 1 00:48:04 Romanía
407england MC2815  
Noelles High Flyer
Pieter Oberholster2 10:03:03,80 1 00:48:04 RPRA (Pigeon Association)
408belarus MC3225  
Purple
Team Dobrovolschi Leonid1 10:03:03,95 1 00:48:04 Belarus Club
409belgium MC1708  
Bo
Jo Van Mol1 10:03:04,15 1 00:48:04 Club Olijftak Maaseik
410rumania MC2206  
Cleopatra
Andrei Pana1 10:03:04,40 1 00:48:04 Romanía
411germany MC3109  
Emi
Team Mark Buse & Fam.5 10:03:04,65 1 00:48:05 Weitstrecken Myhl-Wegberg
412germany MC0460  
Black Rose
Erich Müller20 10:03:04,75 1 00:48:05 Club Oberfranken
413england MC0701  
Nyitrai
Team Lucky Devils Syndicate5 10:03:04,76 1 00:48:05 RPRA (Pigeon Association)
414england MC3397  
Holbury Royal
Team Totton Flyers1 10:03:05,30 1 00:48:05 RPRA (Pigeon Association)
415wales MC1836  
Whitefield Wizard
Team Bagillt2 10:03:05,30 1 00:48:05 North Wales
416malta MC0656  
Tonio Ganga
Team Tonio Lofts Malta2 10:03:05,45 1 00:48:05 Malta Racing Pigeon Club
417england MC2867  
Gigs
Team Lucky Devils Syndicate6 10:03:05,60 1 00:48:06 RPRA (Pigeon Association)
418belgium MC1679  
Diamond
Team Creemers & Zoon1 10:03:05,95 1 00:48:06 Club Olijftak Maaseik
419germany MC4319  
Snowman 19
Günter Schneemann7 10:03:06,35 1 00:48:06 Club Kassel
420polska MC0440  
Fight To The Finish
Bogdan Mlynarczyk1 10:03:06,45 1 00:48:06 Polonia
421czech republic MC0827  
Tokio 1
Lubomir Kubacek3 10:03:06,55 1 00:48:07 Czech Republic Club
422germany MC3122  
Wanderfalk
Team SG Eider1 10:03:07,00 1 00:48:07 Club Oberfranken
423defaulted  
No information will be displayed0 10:03:07,05 1 00:48:07 Defaulted Syndicate
424malta MC0662  
Gina
Team Tencho Loft Malta3 10:03:07,15 1 00:48:07 Malta Racing Pigeon Club
425netherlands MC3462  
v.d.Kamp
Team Holland 21 10:03:07,30 1 00:48:07 Holland Pigeons Club
426belgium MC1139  
Rebel Earl
Filip de Smedt2 10:03:07,40 1 00:48:07 De Snelvliegers Zandbergen Club
427rumania MC4324  
Flor 11
Team Florea Sorin14 10:03:07,45 1 00:48:07 Romanía
428england MC2985  
Southfeild Jester
Mark Gilbert4 10:03:08,05 1 00:48:08 RPRA (Pigeon Association)
429germany MC1072  
Bright n Timely
Team Klaas & Sohn5 10:03:08,15 1 00:48:08 Club Rietberg
430defaulted  
No information will be displayed0 10:03:08,16 1 00:48:08 Defaulted Syndicate
431rumania MC4213  
Flor 6
Team Florea Sorin15 10:03:08,20 1 00:48:08 Romanía
432moldova MC3211  
Alexandru
Team Fauna Orheiului1 10:03:08,80 1 00:48:09 Moldova
433rumania MC4312  
Balkanik Black
Team Class1 10:03:08,81 1 00:48:09 Romanía
434czech republic MC0820  
Chelsi
Team Spown2 10:03:09,10 1 00:48:09 Czech Republic Club
435gran canaria MC1239  
Maaambo
Team Yahvé & Oliveiro4 10:03:09,30 1 00:48:09 Club Los Socios
436belgium MC1688  
Matts
Team Segers-Coppens-Minner3 10:03:09,55 1 00:48:10 Denderbond Ninove
437asturias MC0626  
Dino
Team Dionisio & Pandiella4 10:03:09,65 1 00:48:10 R.C. Oviedo
438england MC2391  
Wee Claude
Chris Turner1 10:03:09,80 1 00:48:10 RPRA (Pigeon Association)
439belgium MC0335  
Bucker
Dirk Verstichelen3 10:03:10,10 1 00:48:10 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
440denmark MC3491  
Yates
Team Henriksen1 10:03:10,60 1 00:48:11 Denmark Club
441wales MC3021  
Lindash Rapido
Team Belgium Bus Syndicate1 10:03:10,80 1 00:48:11 País de Gales
442netherlands MC2619  
Moonshine
Team T. Bosua2 10:03:10,85 1 00:48:11 Holland Pigeons Club
443england MC2940  
Ultimate Power
Team Ultimate Syndicate3 10:03:10,90 1 00:48:11 RPRA (Pigeon Association)
444ireland MC2361  
Highway Lucky Strike
Team Highway Lofts1 10:03:11,01 1 00:48:11 Irish Homing Union
445netherlands MC0345  
Zoon Léandra
Marcel Visser1 10:03:11,15 1 00:48:11 Holland Pigeons Club
446polska MC2603  
Stefano
Team Smge Rumik Krzysztof4 10:03:11,45 1 00:48:11 Polonia
447germany MC3301  
Mailo
SG Reinhard3 10:03:12,00 1 00:48:12 Lahntal Club
448slovakia MC1199  
Kelt
Team Svoren Juraj & Lucia1 10:03:12,15 1 00:48:12 Slovakia Club
449netherlands MC0367  
Destino
Team TopPigeons.nl3 10:03:12,16 1 00:48:12 Holland Pigeons Club
450slovenia MC1318  
Hanita
Team Miha Sovic2 10:03:12,17 1 00:48:12 Slovenia Club
451germany MC1110  
Bella Chiarra
Bernhard Bramsiepe1 10:03:12,30 1 00:48:12 Club Ostwestfalen
452slovakia MC0848  
Greg 07
Team Greg7 10:03:12,45 1 00:48:12 Slovakia Club
453rumania MC4058  
Expensive Cole
Team Florea Sorin16 10:03:13,00 1 00:48:13 Romanía
454slovakia MC0731  
Drejka
Team Krajcik Daniel & Andrea1 10:03:13,01 1 00:48:13 Slovakia Club
455denmark MC3486  
Elle
Team Ost-Vest2 10:03:13,25 1 00:48:13 Denmark Club
456germany MC3101  
ATLANTIC-11
Team Ladys Germany4 10:03:13,35 1 00:48:13 Club Saalfeld
457germany MC2838  
Mia
Team Brinker1 10:03:13,60 1 00:48:14 Meppen Club
458croatia MC1290  
Turtle
Team Sanda Maduna2 10:03:13,65 1 00:48:14 Croatia Pigeon Club
459belgium MC1892  
Simply The Best
Roger Mertens5 10:03:13,75 1 00:48:14 Fond Wallonie
460wales MC2456  
Riot
Team Pickles Parrot1 10:03:14,05 1 00:48:14 Welsh Flag
461england MC2639  
Klara
Team Vador & Elimar3 10:03:14,20 1 00:48:14 RPRA (Pigeon Association)
462south africa MC2431  
Golden lune
Team Slabber & Penkin1 10:03:14,65 1 00:48:15 South Africa Club
463rumania MC2134  
Blueyzarsoff
Team Tules Denis & Ialcin1 10:03:14,75 1 00:48:15 Romanía
464germany MC1718  
Miss Wonderlange
Team Klaas & Sohn6 10:03:15,15 1 00:48:15 Club Rietberg
465germany MC3269  
Louie
Paul-Heinz Wesjohann4 10:03:15,16 1 00:48:15 Club Oberfranken
466italia MC2691  
Baby Cisco
Team RSR2 10:03:15,30 1 00:48:15 Italia
467croatia MC1286  
Highlander
Team Bosko Jenjic - Bild Jenjic2 10:03:15,45 1 00:48:15 Croatia Pigeon Club
468germany MC3253  
Angel Real
Günter Langefeld3 10:03:15,46 1 00:48:15 Club Bergisches Land
469germany MC1164  
ATLANTIC-ES
Alexander Gebel5 10:03:15,65 1 00:48:16 Club Saalfeld
470belgium MC2818  
Nicole
Team Leyen-Paloma Belgie4 10:03:16,00 1 00:48:16 Club Olijftak Maaseik
471netherlands MC0928  
Berbatou
Team Sunkissed1 10:03:16,01 1 00:48:16 Holland Pigeons Club
472england MC3027  
Maiden Over
Team Alveley Flyers2 10:03:16,20 1 00:48:16 RPRA (Pigeon Association)
473netherlands MC1338  
Frysian Sauvage
Sjaak Buwalda1 10:03:16,45 1 00:48:16 Holland Pigeons Club
474hungary MC0700  
Penge I
Team Fenyvesi Family2 10:03:16,80 1 00:48:17 Hungary Pigeons Club
475scotland MC3186  
Starsky
Chris Mc Cann1 10:03:17,00 1 00:48:17 Scottish Homing Union
476england MC2340  
Royal Wave
Team Lucky Devils Syndicate7 10:03:17,35 1 00:48:17 RPRA (Pigeon Association)
477netherlands MC0183  
Nimmerdor
Team Brencas2 10:03:17,75 1 00:48:18 Holland Pigeons Club
478netherlands MC0192  
Telstar
Team Brencas3 10:03:17,80 1 00:48:18 Holland Pigeons Club
479germany MC1020  
Darth
Rolf Schlömer3 10:03:17,81 1 00:48:18 Weitstrecken Myhl-Wegberg
480rumania MC2242  
Flo
Team Pisla Daniel & Vintan George1 10:03:17,85 1 00:48:18 Romanía
481tenerife MC0519  
Beautiful Dreamer
Team Andrea y Vicente Cruz1 10:03:18,10 1 00:48:18 Abona Sur
482england MC0949  
WW Mayaguana
Team Well Wag (UNC)2 10:03:18,50 1 00:48:18 Up North Combine
483germany MC1094  
Lake Hills Sophia
Team Klaas & Sohn7 10:03:18,80 1 00:48:19 Club Rietberg
484netherlands MC4014  
Isi
Hok M. Reijnen4 10:03:18,85 1 00:48:19 PDV Alphen Vooruit
485rumania MC2199  
Gelu
Andrei Pana2 10:03:19,00 1 00:48:19 Romanía
486netherlands MC1349  
Messi
Rudolf Visser1 10:03:19,10 1 00:48:19 Holland Pigeons Club
487england MC1700  
L7 Spirit in the Sky
Team Lucky 73 10:03:19,20 1 00:48:19 Up North Combine
488wales MC0313  
On Benifits
Team DLUK & Ganwy Lofts1 10:03:19,21 1 00:48:19 Welsh Flag
489hungary MC4064  
Pluto
Laszlo Gotthard5 10:03:19,25 1 00:48:19 Hungary Pigeons Club
490defaulted  
No information will be displayed0 10:03:19,30 1 00:48:19 Defaulted Syndicate
491germany MC1744  
Nate Hall
Hermann Johannsmann1 10:03:19,45 1 00:48:19 Club Rietberg
492austria MC4212  
Spinout
Slavko Kutlesa2 10:03:19,60 1 00:48:20 VRV - Oberoesterreich
493rumania MC0134  
Attila
Kiss Sandor1 10:03:19,75 1 00:48:20 Romanía
494cordoba MC0005  
Minnie
Dámaso Melero1 10:03:19,76 1 00:48:20 Malagüeño
495slovakia MC0855  
Greg 14
Team Greg8 10:03:20,15 1 00:48:20 Slovakia Club
496netherlands MC0050  
Neo
Team Rien van Oss en Zn11 10:03:20,40 1 00:48:20 Holland Pigeons Club
497netherlands MC2510  
Lady M.
Team Limburgse Passie1 10:03:20,70 1 00:48:21 Holland Pigeons Club
498polska MC2596  
Domi
Team Arkadiusz Buttner2 10:03:21,40 1 00:48:21 Polonia
499hungary MC0094  
Puskas
Team Markus Miklos3 10:03:21,41 1 00:48:21 Hungary Pigeons Club
500germany MC3258  
Tuli
Erich Müller21 10:03:21,75 1 00:48:22 Club Oberfranken
501south africa MC2404  
Jacinta
Team Triple J Lofts1 10:03:21,85 1 00:48:22 South Africa Club
502portugal MC2863  
Podolski
Team Asas do Sul3 10:03:21,86 1 00:48:22 Faro - Portugal
503slovakia MC0881  
Leso
Jozef Lesnicky1 10:03:22,10 1 00:48:22 Slovakia Club
504south africa MC2486  
Favouriote Blockamp 2
Team Josch & Dean1 10:03:22,50 1 00:48:22 South Africa Club
505germany MC0488  
Japon
Hermann Wienekamp4 10:03:22,60 1 00:48:23 Club Neumünster
506germany MC0205  
Alonso
Team B & B White Diamonds1 10:03:22,70 1 00:48:23 Wittinger WSC
507germany MC3276  
Snowman 11
Günter Schneemann8 10:03:23,01 1 00:48:23 Club Kassel
508netherlands MC3092  
Abrak
Tom Van der Kamp3 10:03:23,10 1 00:48:23 Holland Pigeons Club
509moldova MC3201  
Igori
Team Fauna Orheiului2 10:03:23,11 1 00:48:23 Moldova
510rumania MC3036  
Maddiston
Adi Zepciuc1 10:03:23,25 1 00:48:23 Romanía
511belgium MC1677  
Emotion
Team Creemers & Zoon2 10:03:23,85 1 00:48:24 Club Olijftak Maaseik
512england MC2986  
Southfeild Pro Plus
Mark Gilbert5 10:03:24,00 1 00:48:24 RPRA (Pigeon Association)
513sevilla MC4079  
ChiChi
Francisco Gutiérrez2 10:03:24,55 1 00:48:25 ITALICENSE
514germany MC1071  
Maxii
Team Klaas & Sohn8 10:03:24,75 1 00:48:25 Club Rietberg
515england MC0261  
Toms The Best
Chris Turner2 10:03:24,95 1 00:48:25 RPRA (Pigeon Association)
516germany MC1067  
High Speed
Team Klaas & Sohn9 10:03:25,30 1 00:48:25 Club Rietberg
517malta MC0650  
Gracie
Team Gandlier Lofts Malta2 10:03:25,35 1 00:48:25 Malta Racing Pigeon Club
518scotland MC1847  
Cocky Callum
William Donachie3 10:03:25,50 1 00:48:26 Scottish Homing Union
519netherlands MC1146  
Wipneus
Team Wegrestaurant Napoleon3 10:03:25,60 1 00:48:26 PDV Mariapolder
520netherlands MC0411  
Marco The First
Anton van Oort1 10:03:25,61 1 00:48:26 Holland Pigeons Club
521asturias MC0627  
Beda
Team Dionisio & Pandiella5 10:03:25,62 1 00:48:26 R.C. Oviedo
522norway MC3505  
Ostend Queen
Team Ray & Svein1 10:03:25,63 1 00:48:26 Norge Racing Pigeon Club
523germany MC3198  
Teri
Team Varus3 10:03:25,80 1 00:48:26 Club Oberfranken
524belgium MC3143  
Mercury checked
Dirk Martens5 10:03:26,30 1 00:48:26 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
525wales MC3350  
The beat
Paul Bamford3 10:03:26,31 1 00:48:26 País de Gales
526denmark MC3506  
Well Done
Gjermund Lyssand1 10:03:26,32 1 00:48:26 Denmark Club
527belgium MC3138  
G-star black1
Dirk Martens6 10:03:26,50 1 00:48:26 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
528netherlands MC0906  
Frysian Veyron
Sjaak Buwalda2 10:03:26,65 1 00:48:27 Holland Pigeons Club
529austria MC0753  
Tico
Slavko Kutlesa3 10:03:26,75 1 00:48:27 VRV - Oberoesterreich
530england MC2396  
Heather a hen
Team Ashdown Rangers1 10:03:27,10 1 00:48:27 RPRA (Pigeon Association)
531rumania MC4331  
Flor 12
Team Florea Sorin17 10:03:27,25 1 00:48:27 Romanía
532germany MC1727  
Joker
Erich Müller22 10:03:27,60 1 00:48:28 Club Oberfranken
533fuerteventura MC0558  
Samanthas Hope
Luis Fumero Arucas1 10:03:27,80 1 00:48:28 Gran Tarajal
534portugal MC2874  
Querubin
Jorge Almeida Santos2 10:03:27,90 1 00:48:28 Aveiro-Portugal
535netherlands MC2260  
Janne
Team Rien van Oss en Zn12 10:03:28,10 1 00:48:28 Holland Pigeons Club
536germany MC2282  
ATLANTIC-W
Alexander Gebel6 10:03:28,50 1 00:48:28 Club Saalfeld
537england MC3373  
Anita chit
Team D.S.R.4 10:03:28,55 1 00:48:29 RPRA (Pigeon Association)
538germany MC2263  
Jumper
Team Mark Buse & Fam.6 10:03:28,80 1 00:48:29 Weitstrecken Myhl-Wegberg
539south africa MC2485  
Favourite Blockamp 1
Team Josch & Dean2 10:03:28,80 1 00:48:29 South Africa Club
540south africa MC2489  
Brock Eveels
Team Josch & Dean3 10:03:29,20 1 00:48:29 South Africa Club
541germany MC3268  
Could Be
Erich Müller23 10:03:29,50 1 00:48:30 Club Oberfranken
542defaulted  
No information will be displayed0 10:03:29,55 1 00:48:30 Defaulted Syndicate
543netherlands MC0185  
Aram
Team Brencas4 10:03:29,56 1 00:48:30 Holland Pigeons Club
544netherlands MC2561  
JENEVERNEUS
Team Holland 111 10:03:29,85 1 00:48:30 Holland Pigeons Club
545germany MC1406  
Chenche T2
Team Jung & Jupid3 10:03:30,05 1 00:48:30 Club Ebertshausen
546germany MC3255  
Turco
Erich Müller24 10:03:30,15 1 00:48:30 Club Oberfranken
547hungary MC0760  
Monika Ii
Team Fenyvesi Balazs & Norbert2 10:03:30,30 1 00:48:30 Hungary Pigeons Club
548rumania MC4059  
Hungry Eyes
Team Florea Sorin18 10:03:30,31 1 00:48:30 Romanía
549italia MC2674  
Aurelia
Team Laro Ervin1 10:03:30,45 1 00:48:30 Italia
550netherlands MC0413  
MELON
Team Dickmann-Stroetges2 10:03:30,55 1 00:48:31 Holland Pigeons Club
551belgium MC3140  
Mercury Blue
Dirk Martens7 10:03:30,80 1 00:48:31 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
552netherlands MC1142  
Montlucon Two
Team Gebr. Vieberink1 10:03:31,15 1 00:48:31 Holland Pigeons Club
553netherlands MC4023  
Samanthas Hope
Lorenzo Van Russel5 10:03:31,25 1 00:48:31 Holland Pigeons Club
554rumania MC0133  
Gimely
Kiss Sandor2 10:03:31,35 1 00:48:31 Romanía
555slovakia MC1206  
Cardenas
Robert Molnar2 10:03:31,65 1 00:48:32 Slovakia Club
556ireland MC2998  
The Sellected
Josh Rielly2 10:03:31,85 1 00:48:32 Irish Homing Union
557tenerife MC0109  
Desiree
Rommel Moreno Pérez2 10:03:31,95 1 00:48:32 CANARAGÜI
558netherlands MC0057  
Venus
Team Rien van Oss en Zn13 10:03:32,05 1 00:48:32 Holland Pigeons Club
559germany MC0469  
Sunlight Wonder
Erich Müller25 10:03:32,30 1 00:48:32 Club Oberfranken
560germany MC3294  
Brandt 600
Daniel Brandt1 10:03:32,50 1 00:48:32 NRW Club
561germany MC0145  
Alice
Team Reiss & Pfeiffer3 10:03:33,05 1 00:48:33 Club Lutherstadt
562germany MC0398  
Trusty
Fedoseev Vitalij3 10:03:33,06 1 00:48:33 Club Harsewinkel
563rumania MC2014  
Little Big Cam
Team Iuga Dorin3 10:03:33,07 1 00:48:33 Romanía
564england MC3026  
Ginny
Team Alveley Flyers3 10:03:33,40 1 00:48:33 RPRA (Pigeon Association)
565england MC3454  
Eddie
Team Casey & Rainbow2 10:03:33,70 1 00:48:34 RPRA (Pigeon Association)
566netherlands MC0186  
Ahorn
Team Brencas5 10:03:33,80 1 00:48:34 Holland Pigeons Club
567scotland MC3475  
Show Boy
Team Gareth Rankin1 10:03:34,00 1 00:48:34 Scottish Homing Union
568germany MC1726  
Up The Daggers
Erich Müller26 10:03:34,20 1 00:48:34 Club Oberfranken
569tenerife MC1225  
Dirky
Edward Frost1 10:03:34,21 1 00:48:34 C.C.Portuense
570italia MC2663  
Crystal Ann
Team Italy5 10:03:34,45 1 00:48:34 Italia
571england MC2921  
Gascoigne
Team Crazy Gang Syndicate4 10:03:34,55 1 00:48:35 RPRA (Pigeon Association)
572england MC1777  
Gold Prospect
Team Paul Smith Syndicate3 10:03:34,65 1 00:48:35 RPRA (Pigeon Association)
573netherlands MC0059  
Zhana
Team Rien van Oss en Zn14 10:03:35,15 1 00:48:35 Holland Pigeons Club
574netherlands MC1261  
Peba
Team Comb. Verbeek - Demmis1 10:03:35,20 1 00:48:35 Holland Pigeons Club
575england MC3360  
Phantom
Team Flash1 10:03:35,90 1 00:48:36 RPRA (Pigeon Association)
576rumania MC2107  
Miha
Team Karscu Alin & Cosmin1 10:03:35,90 1 00:48:36 Romanía
577south africa MC2450  
Stollcape
Team Gaddin Bros & Charl Stander3 10:03:36,05 1 00:48:36 South Africa Club
578france MC2360  
Philippe
Team Philippe Haquette1 10:03:36,20 1 00:48:36 Team Sibille France
579england MC0257  
Helman Titch
Chris Turner3 10:03:36,35 1 00:48:36 RPRA (Pigeon Association)
580germany MC3260  
Java
Erich Müller27 10:03:36,75 1 00:48:37 Club Oberfranken
581belarus MC3223  
Minsk
Team Dobrovolschi Leonid2 10:03:36,80 1 00:48:37 Belarus Club
582belgium MC0714  
Hermien
Team Leyen-Paloma Belgie5 10:03:37,35 1 00:48:37 Club Olijftak Maaseik
583south africa MC2421  
King Zulu
Team Armstrong Brothers2 10:03:37,55 1 00:48:38 South Africa Club
584fuerteventura MC1247  
Deuces
Félix Camacho Hernández1 10:03:37,65 1 00:48:38 C.C.Puerto del Rosario
585england MC3406  
Premier Star
Team Premier Posse4 10:03:37,66 1 00:48:38 RPRA (Pigeon Association)
586malta MC0596  
Victory Joanna
Team Victory Lofts Malta3 10:03:37,95 1 00:48:38 Malta Racing Pigeon Club
587slovakia MC1185  
Amadeus
Team Ladicky I + J1 10:03:38,20 1 00:48:38 Slovakia Club
588wales MC2689  
irelands dream
Team Celtic Jackpot1 10:03:38,45 1 00:48:38 País de Gales
589germany MC1411  
Ana T1
Team Jung & Jupid4 10:03:38,55 1 00:48:39 Club Ebertshausen
590netherlands MC1385  
Barnbrook Two
Team Oude Lashof3 10:03:38,75 1 00:48:39 Holland Pigeons Club
591rumania MC0135  
Nimrod
Kiss Sandor3 10:03:39,05 1 00:48:39 Romanía
592ireland MC2367  
Highway Lucky Harry
Team Highway Lofts2 10:03:39,20 1 00:48:39 Irish Homing Union
593belgium MC1693  
Goldrush 3
Team Segers-Coppens-Minner4 10:03:39,21 1 00:48:39 Denderbond Ninove
594rumania MC0128  
Fighter
Babos Zsolt2 10:03:39,45 1 00:48:39 Romanía
595rumania MC4307  
Tuvama 1
Team Tudor Valentin & Matia2 10:03:39,46 1 00:48:39 Romanía
596england MC1396  
L7 Herta
Team Lucky 74 10:03:39,95 1 00:48:40 Up North Combine
597rumania MC2030  
Merry Legs
Team Bacalu Danut & Serafim6 10:03:40,05 1 00:48:40 Romanía
598germany MC1117  
Ashley
Team Feuriger Fluegel Krosigk4 10:03:40,10 1 00:48:40 Club Sachsen
599malta MC0588  
Victory Michelle
Team Victory Lofts Malta4 10:03:40,11 1 00:48:40 Malta Racing Pigeon Club
600netherlands MC2858  
Jaap
Michel Schuurmans1 10:03:40,25 1 00:48:40 Holland Pigeons Club
601slovenia MC1319  
Miha
Team Miha Sovic3 10:03:40,40 1 00:48:40 Slovenia Club
602ireland MC1627  
Bronski 1
Team Bronski1 10:03:40,75 1 00:48:41 Irish Homing Union
603germany MC1725  
Uncharted Haven
Erich Müller28 10:03:40,80 1 00:48:41 Club Oberfranken
604netherlands MC2582  
COCONUT
Team Dickmann-Stroetges3 10:03:41,05 1 00:48:41 Holland Pigeons Club
605england MC2996  
Southfeild Embark
Mark Gilbert6 10:03:41,35 1 00:48:41 RPRA (Pigeon Association)
606scotland MC1843  
Jodi
William Donachie4 10:03:41,50 1 00:48:42 Scottish Homing Union
607rumania MC2027  
Raediger
Team Bacalu Danut & Serafim7 10:03:42,00 1 00:48:42 Romanía
608rumania MC4066  
Zz Top
Team Florea Sorin19 10:03:42,05 1 00:48:42 Romanía
609norway MC3502  
Raleigh Boy
Team Ray & Svein2 10:03:42,06 1 00:48:42 Norge Racing Pigeon Club
610tenerife MC0358  
Daniela 3
Team Hmnos. Hernández Mesa1 10:03:42,07 1 00:48:42 C.C. TACO
611germany MC1061  
Abelardo
Erich Müller29 10:03:42,08 1 00:48:42 Club Oberfranken
612germany MC3111  
Hy Tec
Team Mark Buse & Fam.7 10:03:42,10 1 00:48:42 Weitstrecken Myhl-Wegberg
613netherlands MC4109  
Blossom
Hok M. Reijnen5 10:03:42,55 1 00:48:43 PDV Alphen Vooruit
614slovenia MC1315  
Tunek
Team Boris Sovic2 10:03:43,00 1 00:48:43 Slovenia Club
615germany MC3158  
Firulais
Team Waz1 10:03:43,20 1 00:48:43 Club Oberfranken
616hungary MC0707  
Karel
Team Fenyvesi Family3 10:03:43,35 1 00:48:43 Hungary Pigeons Club
617netherlands MC1342  
Marcol
Team Van der Heide de Vries2 10:03:43,70 1 00:48:44 Holland Pigeons Club
618netherlands MC0427  
P. Out & Zn 3
Team Holland 71 10:03:43,85 1 00:48:44 Holland Pigeons Club
619czech republic MC0834  
Mister 100%
Lubomir Kubacek4 10:03:43,95 1 00:48:44 Czech Republic Club
620germany MC0401  
Ellis
Fedoseev Vitalij4 10:03:44,05 1 00:48:44 Club Harsewinkel
621rumania MC2228  
Sixi
Team Fratii Lupu1 10:03:44,10 1 00:48:44 Romanía
622hungary MC0765  
Gold Boy
Team Fenyvesi Balazs & Norbert3 10:03:44,30 1 00:48:44 Hungary Pigeons Club
623malta MC0660  
Diamond Ganga
Team Tonio Lofts Malta3 10:03:44,60 1 00:48:45 Malta Racing Pigeon Club
624england MC2948  
Ultimate Amazing
Team Ultimate Syndicate4 10:03:44,75 1 00:48:45 RPRA (Pigeon Association)
625germany MC1397  
Zorro
Walter Agler1 10:03:45,10 1 00:48:45 Club Oberbayern
626netherlands MC2832  
Mel C
Team Soepboer5 10:03:45,15 1 00:48:45 Holland Pigeons Club
627austria MC0744  
Dona
Slavko Kutlesa4 10:03:45,55 1 00:48:46 VRV - Oberoesterreich
628rumania MC1992  
Loes 2
Team Cristuinea Florin-DerbyCorabia1 10:03:45,90 1 00:48:46 Romanía
629netherlands MC1173  
Joep 6
Team Holland 61 10:03:45,95 1 00:48:46 Holland Pigeons Club
630ireland MC2999  
The Observer
Josh Rielly3 10:03:46,15 1 00:48:46 Irish Homing Union
631slovakia MC0843  
Greg 02
Team Greg9 10:03:46,35 1 00:48:46 Slovakia Club
632defaulted  
No information will be displayed0 10:03:46,36 1 00:48:46 Defaulted Syndicate
633germany MC4055  
Carola
Erich Müller30 10:03:46,65 1 00:48:47 Club Oberfranken
634netherlands MC0383  
Redda
Team Cees van Gelder4 10:03:47,05 1 00:48:47 Holland Pigeons Club
635malta MC0680  
Morata
Team Tarcisio & Keith Zammit Loft2 10:03:47,25 1 00:48:47 Malta Racing Pigeon Club
636ireland MC3006  
The Crafty One
Josh Rielly4 10:03:47,26 1 00:48:47 Irish Homing Union
637england MC1478  
Roxie
Team Wilton & Son2 10:03:47,45 1 00:48:47 RPRA (Pigeon Association)
638germany MC3296  
Brandt 598
Daniel Brandt2 10:03:47,50 1 00:48:48 NRW Club
639rusia MC2631  
Alba's Wish
Team Dyserthlofts Russia1 10:03:47,65 1 00:48:48 Club Rusia
640germany MC0397  
Bolshoi
Fedoseev Vitalij5 10:03:47,70 1 00:48:48 Club Harsewinkel
641slovakia MC0738  
Jozef
Team Kujanik Derby2 10:03:48,60 1 00:48:49 Slovakia Club
642netherlands MC0224  
St.vincent
Team Gebr. Vieberink2 10:03:48,80 1 00:48:49 Holland Pigeons Club
643germany MC0706  
White-eyed
Fedoseev Vitalij6 10:03:48,81 1 00:48:49 Club Harsewinkel
644defaulted  
No information will be displayed0 10:03:48,82 1 00:48:49 Defaulted Syndicate
645netherlands MC4090  
Birra
Lorenzo Van Russel6 10:03:49,10 1 00:48:49 Holland Pigeons Club
646hungary MC0698  
Pityu
Team Fenyvesi Family4 10:03:49,15 1 00:48:49 Hungary Pigeons Club
647germany MC0993  
Ahorn
Team Schnellin3 10:03:49,25 1 00:48:49 Club Sachsen
648slovakia MC0845  
Greg 04
Team Greg10 10:03:50,45 1 00:48:50 Slovakia Club
649netherlands MC2845  
Lasterie Shop 7
Peter Lasterie1 10:03:50,50 1 00:48:50 Holland Pigeons Club
650germany MC3264  
Dark Dirky
Erich Müller31 10:03:50,75 1 00:48:51 Club Oberfranken
651netherlands MC2851  
Nel
Michel Schuurmans2 10:03:51,15 1 00:48:51 Holland Pigeons Club
652netherlands MC0382  
Mala
Team Cees van Gelder5 10:03:51,70 1 00:48:52 Holland Pigeons Club
653netherlands MC2618  
Roman
Team T. Bosua3 10:03:51,90 1 00:48:52 Holland Pigeons Club
654germany MC0476  
Percys Pick
Erich Müller32 10:03:52,40 1 00:48:52 Club Oberfranken
655germany MC2507  
Time Bandit 3
Team Jörg Unglaube1 10:03:52,60 1 00:48:53 Germany Club
656netherlands MC4091  
Bold Fanover
Hok M. Reijnen6 10:03:53,05 1 00:48:53 PDV Alphen Vooruit
657netherlands MC1341  
Gido
Team Van der Heide de Vries3 10:03:53,65 1 00:48:54 Holland Pigeons Club
658rusia MC3233  
Gulya
Team Valery Dovzjenki1 10:03:53,70 1 00:48:54 Club Rusia
659rumania MC2144  
Prva
Team Duda Sergiu1 10:03:54,05 1 00:48:54 Romanía
660france MC1903  
Vanilla
Xavier Benoit3 10:03:54,06 1 00:48:54 Team Sibille France
661gran canaria MC1226  
Arapiuns
Team Carioca1 10:03:54,40 1 00:48:54 Doramas
662slovakia MC0736  
Danko
Team Andrea's Dream1 10:03:54,65 1 00:48:55 Slovakia Club
663denmark MC3508  
Small Miricle
Gjermund Lyssand2 10:03:54,85 1 00:48:55 Denmark Club
664england MC2977  
Southfeild Ping
Mark Gilbert7 10:03:54,90 1 00:48:55 RPRA (Pigeon Association)
665belgium MC1665  
Minos
PEC Racing Team ADK2 10:03:55,10 1 00:48:55 Fondclub Herent
666germany MC2835  
Karl
Team Brinker2 10:03:55,11 1 00:48:55 Meppen Club
667netherlands MC1696  
FDJ
Team Grolleman Pigeons2 10:03:55,40 1 00:48:55 Holland Pigeons Club
668belgium MC0337  
Tigre
Dirk Verstichelen4 10:03:55,45 1 00:48:55 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
669austria MC0779  
Air Jordan
Team Garcia & Nagelhofer4 10:03:56,30 1 00:48:56 VRV - Oberoesterreich
670austria MC0784  
Straight Home
Team Garcia & Nagelhofer5 10:03:56,40 1 00:48:56 VRV - Oberoesterreich
671norway MC3501  
Karina
Team Ray & Svein3 10:03:57,10 1 00:48:57 Norge Racing Pigeon Club
672netherlands MC3515  
Slaapsmurf
Team Comb. van de Berg2 10:03:57,30 1 00:48:57 Holland Pigeons Club
673germany MC1729  
Lomu
Erich Müller33 10:03:57,55 1 00:48:58 Club Oberfranken
674england MC2988  
Southfeild Wave Hooper
Mark Gilbert8 10:03:57,65 1 00:48:58 RPRA (Pigeon Association)
675netherlands MC2903  
De Lang Nek
Team Holland 101 10:03:57,85 1 00:48:58 Holland Pigeons Club
676sevilla MC1599  
Benjawan
Team Juan Torivio & Paco Gutierrez1 10:03:58,35 1 00:48:58 ITALICENSE
677germany MC0481  
Conan
Erich Müller34 10:03:58,65 1 00:48:59 Club Oberfranken
678netherlands MC2574  
Kromneus
Team Wegrestaurant Napoleon4 10:03:58,80 1 00:48:59 PDV Mariapolder
679portugal MC2879  
Nota
Jorge Almeida Santos3 10:03:58,85 1 00:48:59 Aveiro-Portugal
680galicia MC0602  
Epsom
Víctor Manuel Gómez Rodriguez1 10:03:58,90 1 00:48:59 MARIÑAS ALTAS
681netherlands MC1384  
Anais
Team Oude Lashof4 10:03:59,25 1 00:48:59 Holland Pigeons Club
682tenerife MC0035  
Duky
Fco. Enrique Martín Acevedo1 10:03:59,26 1 00:48:59 Isla Baja
683netherlands MC1357  
Sjaan
Team Schoordijk-Schults2 10:03:59,30 1 00:48:59 Holland Pigeons Club
684germany MC1047  
Dulcinea
Erich Müller35 10:03:59,65 1 00:49:00 Club Oberfranken
685czech republic MC0813  
Theo
Karel Klemens3 10:03:59,75 1 00:49:00 Czech Republic Club
686south africa MC2439  
Amor
Team Fouche Lofts (Pmb)2 10:03:59,95 1 00:49:00 South Africa Club
687netherlands MC0930  
Kiwi
Team Sunkissed2 10:03:59,96 1 00:49:00 Holland Pigeons Club
688denmark MC3487  
Dianne
Team Henriksen2 10:04:00,60 1 00:49:01 Denmark Club
689slovakia MC0886  
Timo
Team Zihlavnik1 10:04:00,80 1 00:49:01 Slovakia Club
690hungary MC4072  
Miss Myron
Laszlo Gotthard6 10:04:00,90 1 00:49:01 Hungary Pigeons Club
691germany MC0399  
Elisa
Fedoseev Vitalij7 10:04:01,35 1 00:49:01 Club Harsewinkel
692defaulted  
No information will be displayed0 10:04:02,05 1 00:49:02 Defaulted Syndicate
693germany MC1121  
Vicky Lorane
Team Feuriger Fluegel Krosigk5 10:04:02,10 1 00:49:02 Club Sachsen
694south africa MC2406  
Jacotte
Team Triple J Lofts2 10:04:02,15 1 00:49:02 South Africa Club
695tenerife MC0118  
Carta Franca
Carlos Cámara Marcinkowski1 10:04:02,30 1 00:49:02 C.C.Portuense
696scotland MC3469  
Scottish Hero
Team Gareth Rankin2 10:04:02,80 1 00:49:03 Scottish Homing Union
697germany MC0461  
Atch
Erich Müller36 10:04:02,80 1 00:49:03 Club Oberfranken
698germany MC3110  
Speed Master
Team Mark Buse & Fam.8 10:04:02,81 1 00:49:03 Weitstrecken Myhl-Wegberg
699netherlands MC3461  
Prikneus
Team Holland 22 10:04:03,65 1 00:49:04 Holland Pigeons Club
700england MC3429  
Nev's little girl
Team Nev Proctor3 10:04:03,66 1 00:49:04 RPRA (Pigeon Association)
701rusia MC2625  
Udacha
Team Dyserthlofts Russia2 10:04:04,20 1 00:49:04 Club Rusia
702rumania MC4202  
Flor 1
Team Florea Sorin20 10:04:04,70 1 00:49:05 Romanía
703england MC2939  
Ultimate Senice
Team Ultimate Syndicate5 10:04:04,85 1 00:49:05 RPRA (Pigeon Association)
704germany MC4318  
Snowman 18
Günter Schneemann9 10:04:04,86 1 00:49:05 Club Kassel
705germany MC0403  
Beldy
Fedoseev Vitalij8 10:04:05,00 1 00:49:05 Club Harsewinkel
706malta MC0591  
Victory Annette
Team Victory Lofts Malta5 10:04:05,80 1 00:49:06 Malta Racing Pigeon Club
707germany MC1879  
Zamby
Team Koch & Wichert3 10:04:06,25 1 00:49:06 Ruhrgebiet Club
708rumania MC2175  
Tavalug
Team Buzura & Balasoiu1 10:04:06,65 1 00:49:07 Romanía
709rusia MC3234  
Medvedi
Team Valery Dovzjenki2 10:04:06,85 1 00:49:07 Club Rusia
710rumania MC2041  
Babsy
Team Bacalu Danut & Serafim8 10:04:07,00 1 00:49:07 Romanía
711norway MC3497  
Pamy
Team Ray & Svein4 10:04:07,30 1 00:49:07 Norge Racing Pigeon Club
712netherlands MC4051  
Arabela
Hok M. Reijnen7 10:04:07,80 1 00:49:08 PDV Alphen Vooruit
713netherlands MC0242  
Triple 4
Anton van Oort2 10:04:07,81 1 00:49:08 Holland Pigeons Club
714germany MC0231  
Watzmann
Team Mark Buse & Fam.9 10:04:07,90 1 00:49:08 Weitstrecken Myhl-Wegberg
715rumania MC2010  
Muñeca
Team Iuga Dorin4 10:04:07,95 1 00:49:08 Romanía
716germany MC0086  
Domi
Fedoseev Vitalij9 10:04:08,15 1 00:49:08 Club Harsewinkel
717south africa MC2449  
Georninck
Team Gaddin Bros & Charl Stander4 10:04:08,45 1 00:49:08 South Africa Club
718england MC2529  
Blue Hawk Hen
Team Louella Pigeon World2 10:04:08,50 1 00:49:08 RPRA (Pigeon Association)
719germany MC0150  
Hidden Warning
Team Reiss & Pfeiffer4 10:04:08,70 1 00:49:09 Club Lutherstadt
720belgium MC3131  
Starsky Blue
Dirk Martens8 10:04:08,95 1 00:49:09 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
721germany MC1880  
Tribute To Orange
Team Koch & Wichert4 10:04:09,15 1 00:49:09 Ruhrgebiet Club
722netherlands MC4086  
Marcelo
Hok M. Reijnen8 10:04:09,60 1 00:49:10 PDV Alphen Vooruit
723germany MC1965  
Red Star
Fulger Constantin2 10:04:09,80 1 00:49:10 Germany Club
724netherlands MC1339  
Frysian Papillon
Sjaak Buwalda3 10:04:09,90 1 00:49:10 Holland Pigeons Club
725england MC2382  
Tom Shep's
Team Sheppard2 10:04:10,15 1 00:49:10 RPRA (Pigeon Association)
726ireland MC2366  
Highway Celtic Goliath
Team Highway Lofts3 10:04:10,55 1 00:49:11 Irish Homing Union
727netherlands MC0959  
Jean Paul
Lorenzo Van Russel7 10:04:10,80 1 00:49:11 Holland Pigeons Club
728rumania MC2201  
Carrera
Andrei Pana3 10:04:11,00 1 00:49:11 Romanía
729germany MC2345  
Canoli
Team Karl-Heinz & Ralph Schleifer3 10:04:11,20 1 00:49:11 Club Oberfranken
730slovakia MC1190  
Ninocka
Team Fiala Alexander & Tomas1 10:04:11,20 1 00:49:11 Slovakia Club
731cordoba MC0022  
Triumpal Sun
Dámaso Melero2 10:04:11,21 1 00:49:11 Malagüeño
732slovakia MC0869  
Mario
Team Pigeons-H-Van-Helsing.Eu2 10:04:11,22 1 00:49:11 Slovakia Club
733netherlands MC0046  
Bolt
Team Rien van Oss en Zn15 10:04:11,60 1 00:49:12 Holland Pigeons Club
734germany MC0148  
Mulan
Team Reiss & Pfeiffer5 10:04:11,85 1 00:49:12 Club Lutherstadt
735hungary MC4070  
Qunicy
Laszlo Gotthard7 10:04:11,90 1 00:49:12 Hungary Pigeons Club
736netherlands MC4027  
Dk Anna
Hok M. Reijnen9 10:04:12,05 1 00:49:12 PDV Alphen Vooruit
737germany MC1078  
Mecho
Team Klaas & Sohn10 10:04:12,25 1 00:49:12 Club Rietberg
738netherlands MC0218  
Leentje
Team Hogeveld1 10:04:13,05 1 00:49:13 Holland Pigeons Club
739czech republic MC0812  
Ali-m
Karel Klemens4 10:04:13,06 1 00:49:13 Czech Republic Club
740england MC2636  
Bully Vador
Team Vador & Elimar4 10:04:13,10 1 00:49:13 RPRA (Pigeon Association)
741germany MC0479  
Egon
Erich Müller37 10:04:13,40 1 00:49:13 Club Oberfranken
742rumania MC0105  
Buldozer
Babos Zsolt3 10:04:13,80 1 00:49:14 Romanía
743germany MC0405  
Wise Wonder
Fedoseev Vitalij10 10:04:14,15 1 00:49:14 Club Harsewinkel
744netherlands MC4105  
Tohuwabohu
Hok M. Reijnen10 10:04:14,25 1 00:49:14 PDV Alphen Vooruit
745austria MC0778  
Ramona
Team Garcia & Nagelhofer6 10:04:14,35 1 00:49:14 VRV - Oberoesterreich
746wales MC3319  
Lost liberty
Team Men of Gwent Syndicate1 10:04:14,45 1 00:49:14 País de Gales
747ukraine MC3237  
Phils Guess
Team R.G.V. & Sidor1 10:04:14,90 1 00:49:15 Ukraine Club
748denmark MC0530  
Pivi
Team Anita & Tage Gravesen5 10:04:15,00 1 00:49:15 Denmark Club
749netherlands MC0389  
Mÿnis
Team Cees van Gelder6 10:04:15,20 1 00:49:15 Holland Pigeons Club
750hungary MC4108  
Homer
Laszlo Gotthard8 10:04:15,35 1 00:49:15 Hungary Pigeons Club
751tenerife MC4342  
Hail Mary
José Martín González2 10:04:15,50 1 00:49:16 Abona Sur
752netherlands MC2262  
Lium
Team Rien van Oss en Zn16 10:04:15,51 1 00:49:16 Holland Pigeons Club
753netherlands MC2541  
Pituca
Team Cees van Gelder7 10:04:15,55 1 00:49:16 Holland Pigeons Club
754germany MC1970  
Nyna
Guver Florin3 10:04:15,70 1 00:49:16 Germany Club
755scotland MC1001  
Walter "w"
Team D. Wood1 10:04:16,10 1 00:49:16 Scottish Homing Union
756ireland MC0683  
Corie
Team YELLOWBELLY2 10:04:16,40 1 00:49:16 Irish Homing Union
757asturias MC0619  
Bentley
Fernando Loredo Piñera1 10:04:16,50 1 00:49:16 R.C. Oviedo
758defaulted  
No information will be displayed0 10:04:16,51 1 00:49:17 Defaulted Syndicate
759rumania MC2182  
Manny
Team Simion Emil & Dumitran Stelian1 10:04:16,60 1 00:49:17 Romanía
760rumania MC2159  
Lillian Gray
Team Tibi-Eduard-Victor2 10:04:16,85 1 00:49:17 Romanía
761netherlands MC0375  
Lady Blue
Team TopPigeons.nl4 10:04:16,86 1 00:49:17 Holland Pigeons Club
762netherlands MC2591  
NECTARINE
Team Dickmann-Stroetges4 10:04:16,90 1 00:49:17 Holland Pigeons Club
763rumania MC2168  
Georgeta
Radu Buzura1 10:04:17,45 1 00:49:17 Romanía
764netherlands MC4032  
Bright N Timely
Lorenzo Van Russel8 10:04:17,55 1 00:49:18 Holland Pigeons Club
765south africa MC2444  
Crespo
Gavin Lamprecht SA2 10:04:17,55 1 00:49:18 South Africa Club
766wales MC3439  
Challenger 27
Team DLUK & Ganwy Lofts2 10:04:18,15 1 00:49:18 Welsh Flag
767italia MC2669  
Dentino
Team Italy6 10:04:18,16 1 00:49:18 Italia
768netherlands MC2847  
Lasterie Shop 9
Peter Lasterie2 10:04:18,30 1 00:49:18 Holland Pigeons Club
769slovenia MC1328  
Birk
Team Vladimir Srebotnjak1 10:04:18,35 1 00:49:18 Slovenia Club
770netherlands MC4093  
Coal Burner
Lorenzo Van Russel9 10:04:18,36 1 00:49:18 Holland Pigeons Club
771ireland MC3329  
Beyonce
Team Dylan & Daniel Boylan2 10:04:18,40 1 00:49:18 Irish Homing Union
772wales MC3320  
Boomerang 2
Team Men of Gwent Syndicate2 10:04:18,55 1 00:49:19 País de Gales
773portugal MC2868  
James
Team Paulo Lourenco3 10:04:18,60 1 00:49:19 Faro - Portugal
774netherlands MC2558  
Joep10
Team Holland 102 10:04:18,80 1 00:49:19 Holland Pigeons Club
775austria MC0755  
Guadalupe
Slavko Kutlesa5 10:04:19,20 1 00:49:19 VRV - Oberoesterreich
776ireland MC3007  
The Do Gooder
Josh Rielly5 10:04:19,30 1 00:49:19 Irish Homing Union
777eeuu MC2870  
York
Team Euro/Gem Loft, USA1 10:04:19,90 1 00:49:20 Euro/Gem
778gran canaria MC1233  
Bajito
Team Félix Santiago - Aday Rguez6 10:04:20,00 1 00:49:20 Club Los Socios
779rumania MC3019  
Anne Cat
Team Cosvasa & Gah3 10:04:20,40 1 00:49:20 Romanía
780germany MC2883  
Maurits
Günter Schneemann10 10:04:21,15 1 00:49:21 Club Kassel
781netherlands MC0054  
Krypto
Team Rien van Oss en Zn17 10:04:21,30 1 00:49:21 Holland Pigeons Club
782denmark MC0525  
Moon Star
Team Helle & Jens Pedersen2 10:04:21,55 1 00:49:22 Denmark Club
783germany MC1034  
Anna Marie
Erich Müller38 10:04:21,65 1 00:49:22 Club Oberfranken
784tenerife MC1277  
Fantasy Fortune
Team COLUMBACANARIA1 10:04:22,00 1 00:49:22 Adexe
785slovakia MC0861  
Greg 20
Team Greg11 10:04:22,05 1 00:49:22 Slovakia Club
786rusia MC3235  
Dedova
Team Valery Dovzjenki3 10:04:22,06 1 00:49:22 Club Rusia
787germany MC4004  
High Card
Erich Müller39 10:04:22,20 1 00:49:22 Club Oberfranken
788germany MC0202  
Moon Shadow c St
Team Volmer & Wilpers3 10:04:22,30 1 00:49:22 Münsterland
789ukraine MC3239  
Eura
Team R.G.V. & Sidor2 10:04:22,31 1 00:49:22 Ukraine Club
790england MC2928  
Collymore
Team Crazy Gang Syndicate5 10:04:22,32 1 00:49:22 RPRA (Pigeon Association)
791malta MC0571  
Siry
Team Cantarella & Agius Lofts Malta2 10:04:22,90 1 00:49:23 Malta Racing Pigeon Club
792cantabria MC1269  
Goodbye Stranger
Team Rovira - Merino - Barrio1 10:04:23,20 1 00:49:23 Club Reinosano
793slovenia MC1326  
Nik
Team Kos Joze2 10:04:23,45 1 00:49:23 Slovenia Club
794south africa MC2416  
Peter Pan
Team Gilbert & Bruin1 10:04:23,85 1 00:49:24 South Africa Club
795germany MC0166  
Ayatollah
Paul-Heinz Wesjohann5 10:04:23,90 1 00:49:24 Club Oberfranken
796malta MC0592  
Victory Margaret
Team Victory Lofts Malta6 10:04:24,00 1 00:49:24 Malta Racing Pigeon Club
797tenerife MC1582  
Fernando
Team Champions Círculo de Tenerife1 10:04:24,45 1 00:49:24 Círculo Colombófilo de Tenerife
798ireland MC2369  
Highway Beryls Pet
Team Highway Lofts4 10:04:24,50 1 00:49:24 Irish Homing Union
799rumania MC2231  
patriot 88
Team Fratii Lupu & Colniceanu1 10:04:24,65 1 00:49:25 Romanía
800netherlands MC2557  
Druipneus
Team Holland 103 10:04:24,90 1 00:49:25 Holland Pigeons Club
801italia MC2657  
Fiore
Team Thomas & Leonardo Nasternak1 10:04:25,20 1 00:49:25 Italian-Team
802rumania MC4311  
Invictus
Team Class2 10:04:25,21 1 00:49:25 Romanía
803england MC3412  
Premier Jackpot
Team Premier Posse5 10:04:25,35 1 00:49:25 RPRA (Pigeon Association)
804fuerteventura MC0688  
Matthys
Ubay Armas de León1 10:04:25,95 1 00:49:26 C.C.Puerto del Rosario
805germany MC3108  
Eli
Team Mark Buse & Fam.10 10:04:26,00 1 00:49:26 Weitstrecken Myhl-Wegberg
806netherlands MC1174  
Joep 7
Team Holland 72 10:04:26,20 1 00:49:26 Holland Pigeons Club
807germany MC0499  
Non Grizz
Bernd Prekel4 10:04:26,21 1 00:49:26 Club Bayern Süd
808germany MC2294  
ATLANTIC-DYNAMIT
Alexander Gebel7 10:04:26,30 1 00:49:26 Club Saalfeld
809ireland MC1628  
Bronski 2
Team Bronski2 10:04:27,05 1 00:49:27 Irish Homing Union
810england MC1772  
Russian Star
Team Paul Smith Syndicate4 10:04:27,50 1 00:49:28 RPRA (Pigeon Association)
811england MC2400  
Quarry Lass
Team Ashdown Rangers2 10:04:27,70 1 00:49:28 RPRA (Pigeon Association)
812germany MC2302  
ATLANTIC-JUNIOR
Alexander Gebel8 10:04:28,25 1 00:49:28 Club Saalfeld
813germany MC1036  
Mariners Court
Erich Müller40 10:04:28,26 1 00:49:28 Club Oberfranken
814fuerteventura MC0556  
Lookin At Lucky
Luis Fumero Arucas2 10:04:28,50 1 00:49:28 Gran Tarajal
815defaulted  
No information will be displayed0 10:04:28,95 1 00:49:29 Defaulted Syndicate
816defaulted  
No information will be displayed0 10:04:29,00 1 00:49:29 Defaulted Syndicate
817slovakia MC0890  
Nika
Team Zihlavnik2 10:04:29,35 1 00:49:29 Slovakia Club
818belgium MC1009  
Hachico
Roger Mertens6 10:04:29,45 1 00:49:29 Fond Wallonie
819tenerife MC0042  
Rileys Boy
Team J. Martín y Bob Jansen1 10:04:29,75 1 00:49:30 Abona Sur
820netherlands MC0907  
Frysian Evora
Sjaak Buwalda4 10:04:30,45 1 00:49:30 Holland Pigeons Club
821europe MC1262  
Ludo's Hope
Team TOP 103 10:04:30,60 1 00:49:31 Club E.U.
822galicia MC0604  
Morpheus
Víctor Manuel Gómez Rodriguez2 10:04:31,00 1 00:49:31 MARIÑAS ALTAS
823europe MC2523  
Carmen Dark
Team TOP 104 10:04:31,75 1 00:49:32 Club E.U.
824wales MC3447  
Renior
Team Rudderfett1 10:04:31,85 1 00:49:32 Welsh Flag
825germany MC1978  
Gotta-go
Team Wild Escobar Devils1 10:04:31,85 1 00:49:32 Germany Club
826england MC3370  
Foo canal
Team D.S.R.5 10:04:32,00 1 00:49:32 RPRA (Pigeon Association)
827austria MC1953  
Webber
Neag Benjain3 10:04:32,85 1 00:49:33 VRV - Oberoesterreich
828polska MC2595  
Vika
Team Arkadiusz Buttner3 10:04:34,45 1 00:49:34 Polonia
829tenerife MC1253  
Amo
Team Demmis1 10:04:34,65 1 00:49:35 Nuevos HORIZONTES
830germany MC3180  
Athena
Team H & B Wulhorst2 10:04:36,15 1 00:49:36 Club Oberfranken
831germany MC0238  
Gametime
Team Mark Buse & Fam.11 10:04:36,40 1 00:49:36 Weitstrecken Myhl-Wegberg
832netherlands MC2831  
Meli
Team Soepboer6 10:04:36,55 1 00:49:37 Holland Pigeons Club
833czech republic MC0823  
Juraj
Team Spown3 10:04:36,85 1 00:49:37 Czech Republic Club
834netherlands MC4007  
Gitte
Hok M. Reijnen11 10:04:37,05 1 00:49:37 PDV Alphen Vooruit
835germany MC0582  
Invierno
Detlef Schüring3 10:04:37,20 1 00:49:37 Club Münsterland
836austria MC0745  
Osiris
Slavko Kutlesa6 10:04:37,60 1 00:49:38 VRV - Oberoesterreich
837netherlands MC0064  
Lightning
Team Rien van Oss en Zn18 10:04:37,65 1 00:49:38 Holland Pigeons Club
838rumania MC4210  
Flor 7
Team Florea Sorin21 10:04:37,95 1 00:49:38 Romanía
839netherlands MC0426  
Out & Zn 2
Team Holland 62 10:04:38,00 1 00:49:38 Holland Pigeons Club
840italia MC2671  
Yael
Team Laro Ervin2 10:04:38,15 1 00:49:38 Italia
841germany MC2333  
Tao
Team Gleichberg2 10:04:38,25 1 00:49:38 Hildburghausen Club
842rumania MC2045  
Lesly
Team Bacalu Danut & Serafim9 10:04:38,40 1 00:49:38 Romanía
843england MC0281  
Lilian
Team Jesters Time2 10:04:39,05 1 00:49:39 RPRA (Pigeon Association)
844netherlands MC2849  
Lasterie Shop 11
Peter Lasterie3 10:04:39,35 1 00:49:39 Holland Pigeons Club
845malta MC0651  
Z4
Team Admiral's Lofts Malta1 10:04:39,36 1 00:49:39 Malta Racing Pigeon Club
846polska MC0431  
Ernie
Team Lorek & Losinski3 10:04:39,65 1 00:49:40 Polonia
847germany MC1971  
Mr. Fly
Guver Florin4 10:04:39,65 1 00:49:40 Germany Club
848england MC1536  
Teide Tyson
Team Foster & Rump2 10:04:39,80 1 00:49:40 RPRA (Pigeon Association)
849germany MC3298  
Rising Star
SG Reinhard4 10:04:40,15 1 00:49:40 Lahntal Club
850germany MC1104  
Saty
Team Klaas & Sohn11 10:04:40,35 1 00:49:40 Club Rietberg
851polska MC2610  
Henk
Team Smge Rumik Krzysztof5 10:04:40,45 1 00:49:40 Polonia
852hungary MC0699  
Sanya Ii
Team Fenyvesi Family5 10:04:40,70 1 00:49:41 Hungary Pigeons Club
853netherlands MC2890  
Siebe
Team van den Bosse-Hoondert Lewedor3 10:04:40,80 1 00:49:41 Holland Pigeons Club
854rumania MC3039  
Chainbridge Lady
Adi Zepciuc2 10:04:41,10 1 00:49:41 Romanía
855england MC1477  
Little Ambition
Team Wilton & Son3 10:04:41,15 1 00:49:41 RPRA (Pigeon Association)
856belgium MC2499  
Brawny
Team Atomium1 10:04:41,20 1 00:49:41 Belgium Club
857germany MC3120  
The Mountain
Team Mark Buse & Fam.12 10:04:41,65 1 00:49:42 Weitstrecken Myhl-Wegberg
858cordoba MC0018  
Panamera
Dámaso Melero3 10:04:42,05 1 00:49:42 Malagüeño
859germany MC0158  
Horsti 55
Horst Hain3 10:04:42,10 1 00:49:42 Club Fulda
860germany MC0462  
Silver Lady
Erich Müller41 10:04:42,65 1 00:49:43 Club Oberfranken
861germany MC4036  
Bubble Gum
Erich Müller42 10:04:42,66 1 00:49:43 Club Oberfranken
862denmark MC0541  
Dark Hansen
Team M & C Hansen1 10:04:42,95 1 00:49:43 Denmark Club
863tenerife MC1271  
Lon Todds Power
Team COLUMBACANARIA2 10:04:42,96 1 00:49:43 Adexe
864germany MC0466  
Billy Buddy Bob
Erich Müller43 10:04:43,55 1 00:49:44 Club Oberfranken
865germany MC0498  
Xtreme
Bernd Prekel5 10:04:43,70 1 00:49:44 Club Bayern Süd
866slovakia MC0841  
Belko
Team Evin Peter & Noemi2 10:04:44,00 1 00:49:44 Slovakia Club
867netherlands MC0951  
Achilles
Lorenzo Van Russel10 10:04:44,35 1 00:49:44 Holland Pigeons Club
868hungary MC0508  
Panacea
Team Horváth Pigeons1 10:04:44,40 1 00:49:44 Hungary Pigeons Club
869rumania MC2181  
Cartush
Team Buzura & Balasoiu2 10:04:44,60 1 00:49:45 Romanía
870wales MC4082  
its a lottery
Team Celtic Jackpot2 10:04:44,75 1 00:49:45 País de Gales
871netherlands MC0230  
Perpignan Two
Team Gebr. Vieberink3 10:04:44,95 1 00:49:45 Holland Pigeons Club
872netherlands MC2576  
haakneus
Team Wegrestaurant Napoleon5 10:04:45,20 1 00:49:45 PDV Mariapolder
873austria MC0783  
Alpine Secrete
Team Garcia & Nagelhofer7 10:04:45,25 1 00:49:45 VRV - Oberoesterreich
874rumania MC2131  
Andys Baby
Team Tules Denis & Ialcin2 10:04:45,40 1 00:49:45 Romanía
875belgium MC0983  
Black Shadows
Steven Van de Velde2 10:04:45,70 1 00:49:46 Land van Aalst
876wales MC0291  
Copper Pipe
Team Stephens Plumbing1 10:04:46,20 1 00:49:46 País de Gales
877netherlands MC0387  
Peres
Team Cees van Gelder8 10:04:46,55 1 00:49:47 Holland Pigeons Club
878belgium MC1669  
Hector
PEC Racing Team ADK3 10:04:46,70 1 00:49:47 Fondclub Herent
879rumania MC4303  
Balkanik Lady
Team Class3 10:04:46,90 1 00:49:47 Romanía
880rumania MC2032  
Sylt Boris
Team Bacalu Danut & Serafim10 10:04:47,25 1 00:49:47 Romanía
881rusia MC3228  
Mechta
Team Krasnaya Armiya3 10:04:47,90 1 00:49:48 Club Rusia
882france MC0967  
Alpha
Xavier Benoit4 10:04:47,95 1 00:49:48 Team Sibille France
883netherlands MC0107  
Snydale Linnet
Bert Ploeg1 10:04:48,05 1 00:49:48 Holland Pigeons Club
884denmark MC0532  
Lovebird
Team Modena Master2 10:04:48,06 1 00:49:48 Denmark Club
885south africa MC2422  
Zulu
Team Armstrong Brothers3 10:04:48,30 1 00:49:48 South Africa Club
886belgium MC2578  
Good Luck
Team Panis & Tilmans1 10:04:48,60 1 00:49:49 Club Olijftak Maaseik
887slovakia MC1183  
Latyca
Team Ladicky I + J2 10:04:49,30 1 00:49:49 Slovakia Club
888germany MC0502  
Lety
Bernd Prekel6 10:04:49,60 1 00:49:50 Club Bayern Süd
889germany MC2299  
ATLANTIC-CHAMPION
Alexander Gebel9 10:04:49,90 1 00:49:50 Club Saalfeld
890germany MC1080  
Rugby
Team Klaas & Sohn12 10:04:49,91 1 00:49:50 Club Rietberg
891tenerife MC1250  
Toto
Antonio Mesa Díaz2 10:04:49,92 1 00:49:50 C.C.Portuense
892germany MC1166  
ATLANTIC-L
Alexander Gebel10 10:04:50,00 1 00:49:50 Club Saalfeld
893netherlands MC0943  
Doldersum
Team Holland 73 10:04:50,15 1 00:49:50 Holland Pigeons Club
894rumania MC2103  
Goguta
Team Pigeons Airport1 10:04:50,16 1 00:49:50 Romanía
895wales MC3322  
First reserve
Team Men of Gwent Syndicate3 10:04:51,15 1 00:49:51 País de Gales
896germany MC3278  
Major Brown
Bernhard Bramsiepe2 10:04:51,45 1 00:49:51 Club Ostwestfalen
897england MC3031  
Blue Steffi
Team Alveley Flyers4 10:04:51,46 1 00:49:51 RPRA (Pigeon Association)
898germany MC1874  
Las Américas
Team Koch & Wichert5 10:04:51,55 1 00:49:52 Ruhrgebiet Club
899germany MC1030  
Amazone
Erich Müller44 10:04:51,70 1 00:49:52 Club Oberfranken
900defaulted  
No information will be displayed0 10:04:51,85 1 00:49:52 Defaulted Syndicate
901england MC3029  
Yetta
Team Alveley Flyers5 10:04:52,30 1 00:49:52 RPRA (Pigeon Association)
902germany MC1129  
Snowman 4
Günter Schneemann11 10:04:52,40 1 00:49:52 Club Kassel
903rumania MC2104  
Cristiana
Team Pigeons Airport2 10:04:52,41 1 00:49:52 Romanía
904england MC1442  
Rita
Team Paul & Duke1 10:04:52,65 1 00:49:53 RPRA (Pigeon Association)
905belgium MC1137  
Nina
Filip de Smedt3 10:04:54,30 1 00:49:54 De Snelvliegers Zandbergen Club
906netherlands MC0689  
Frysian Titanium
Sjaak Buwalda5 10:04:55,00 1 00:49:55 Holland Pigeons Club
907slovakia MC0887  
Kaja
Team Zihlavnik3 10:04:55,25 1 00:49:55 Slovakia Club
908germany MC2329  
Alazan
Team Gleichberg3 10:04:55,26 1 00:49:55 Hildburghausen Club
909gran canaria MC2464  
Margarita
Team Félix Santiago - Aday Rguez7 10:04:55,65 1 00:49:56 Club Los Socios
910netherlands MC0212  
Chrisje
Team Hogeveld2 10:04:55,70 1 00:49:56 Holland Pigeons Club
911netherlands MC0692  
Frysian Fearless
Sjaak Buwalda6 10:04:56,50 1 00:49:56 Holland Pigeons Club
912germany MC1414  
Loewe 75
Team Jaekel Hannelore1 10:04:56,55 1 00:49:57 Club Grenzland-West
913ireland MC1187  
Sean
Team YELLOWBELLY3 10:04:57,15 1 00:49:57 Irish Homing Union
914czech republic MC0803  
Geroy
Martin Bouchal1 10:04:57,16 1 00:49:57 Czech Republic Club
915france MC2356  
Léonore
Team Philippe Haquette2 10:04:57,20 1 00:49:57 Team Sibille France
916germany MC3291  
Ramsdean Legacy
Team SAS6 10:04:57,30 1 00:49:57 Club Sachsen
917rumania MC3012  
Tibo
Team Cosvasa & Gah4 10:04:57,80 1 00:49:58 Romanía
918rumania MC2215  
Polmont
Alin Fiera1 10:04:58,20 1 00:49:58 Romanía
919england MC3342  
Isla's baby bacon
Team D. Bullen & Son3 10:04:58,80 1 00:49:59 RPRA (Pigeon Association)
920netherlands MC2850  
Willy
Michel Schuurmans3 10:04:58,90 1 00:49:59 Holland Pigeons Club
921germany MC1053  
Kings First Choice
Erich Müller45 10:04:59,25 1 00:49:59 Club Oberfranken
922germany MC4100  
ATLANTIC-MIRIAM
Alexander Gebel11 10:04:59,50 1 00:50:00 Club Saalfeld
923germany MC2508  
Time Bandit 4
Team Jörg Unglaube2 10:04:59,65 1 00:50:00 Germany Club
924belgium MC3041  
Schnappy
Roger Mertens7 10:04:59,80 1 00:50:00 Fond Wallonie
925hungary MC0071  
Fuli
Team Fenyvesi Balazs & Norbert4 10:05:00,15 1 00:50:00 Hungary Pigeons Club
926slovakia MC0740  
Jozko
Team Kujanik Derby3 10:05:00,75 1 00:50:01 Slovakia Club
927netherlands MC0370  
Basia
Team TopPigeons.nl5 10:05:01,15 1 00:50:01 Holland Pigeons Club
928rumania MC1986  
Edwin
Team Cristuinea Florin-DerbyCorabia2 10:05:01,55 1 00:50:02 Romanía
929tenerife MC0043  
Arnold
Team J. Martín y Bob Jansen2 10:05:02,10 1 00:50:02 Abona Sur
930netherlands MC1143  
Bordeaux
Team Gebr. Vieberink4 10:05:02,35 1 00:50:02 Holland Pigeons Club
931england MC1773  
Gold Nugget
Team Paul Smith Syndicate5 10:05:02,40 1 00:50:02 RPRA (Pigeon Association)
932belgium MC3139  
G-star black2
Dirk Martens9 10:05:02,70 1 00:50:03 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
933belgium MC3145  
King of Leon
Marc Bert Racing Pigeon Photography2 10:05:03,10 1 00:50:03 Denderbond Ninove
934belarus MC3224  
Grey
Team Dobrovolschi Leonid3 10:05:03,30 1 00:50:03 Belarus Club
935netherlands MC0937  
Flash
Team Pluimers & Buursinu1 10:05:03,40 1 00:50:03 Holland Pigeons Club
936netherlands MC3094  
Pascal
Tom Van der Kamp4 10:05:03,45 1 00:50:03 Holland Pigeons Club
937croatia MC1292  
Stoneman 05
Team Croatia2 10:05:03,85 1 00:50:04 Croatia Pigeon Club
938wales MC0310  
Supreme Fern
Ken Darlington1 10:05:04,50 1 00:50:04 País de Gales
939netherlands MC1380  
Hermes
Team Hennie & Arie Voskuil1 10:05:04,70 1 00:50:05 Holland Pigeons Club
940wales MC3444  
Picasso
Team Rudderfett2 10:05:04,80 1 00:50:05 Welsh Flag
941cordoba MC0017  
Fling
Dámaso Melero4 10:05:04,90 1 00:50:05 Malagüeño
942germany MC2268  
Just Married
Team Mark Buse & Fam.13 10:05:05,00 1 00:50:05 Weitstrecken Myhl-Wegberg
943polska MC0448  
Tage
Tomasz Wiczling2 10:05:05,05 1 00:50:05 Polonia
944sevilla MC2787  
Octavio
Team Constantin Strunga1 10:05:06,20 1 00:50:06 ITALICENSE
945belgium MC0708  
Call The Odds
Carlo Gyselbrecht2 10:05:06,25 1 00:50:06 Fondclub Eeklo - Ramillies
946hungary MC4005  
Franco
Laszlo Gotthard9 10:05:06,55 1 00:50:07 Hungary Pigeons Club
947italia MC2648  
INNERE AUGE
Team Ghiacci Matilde-Elena Camagni3 10:05:06,70 1 00:50:07 Italia
948netherlands MC0418  
Timmersmurf
Team Comb. van de Berg3 10:05:06,95 1 00:50:07 Holland Pigeons Club
949ireland MC2364  
Highway Celtic Sarah
Team Highway Lofts5 10:05:07,20 1 00:50:07 Irish Homing Union
950netherlands MC1356  
Monzo
Team Schoordijk-Schults3 10:05:07,50 1 00:50:08 Holland Pigeons Club
951germany MC0149  
Baster
Team Reiss & Pfeiffer6 10:05:08,30 1 00:50:08 Club Lutherstadt
952gran canaria MC1236  
Isma & Berenice
Team Yahvé & Oliveiro5 10:05:08,35 1 00:50:08 Club Los Socios
953germany MC0478  
Oby
Erich Müller46 10:05:09,00 1 00:50:09 Club Oberfranken
954netherlands MC2563  
CLOWNSNEUS
Team Holland 112 10:05:09,05 1 00:50:09 Holland Pigeons Club
955germany MC1714  
Bonzo
Team Feuriger Fluegel Krosigk6 10:05:09,80 1 00:50:10 Club Sachsen
956malta MC0598  
Victory Peter
Team Victory Lofts Malta7 10:05:10,35 1 00:50:10 Malta Racing Pigeon Club
957wales MC3387  
Pied 65
Team Syndicate Loft UK4 10:05:10,60 1 00:50:11 Welsh Flag
958rumania MC2060  
Rowan
Team Bacalu Danut & Serafim11 10:05:10,61 1 00:50:11 Romanía
959germany MC0455  
Vago
Erich Müller47 10:05:11,50 1 00:50:12 Club Oberfranken
960malta MC0644  
Gail
Team Gandlier Lofts Malta3 10:05:11,90 1 00:50:12 Malta Racing Pigeon Club
961netherlands MC1379  
Apollo
Team Hennie & Arie Voskuil2 10:05:11,91 1 00:50:12 Holland Pigeons Club
962germany MC2295  
ATLANTIC-CARROL
Alexander Gebel12 10:05:12,30 1 00:50:12 Club Saalfeld
963england MC2402  
Hutchinson
Team Ashdown Rangers3 10:05:12,55 1 00:50:13 RPRA (Pigeon Association)
964netherlands MC0419  
v.d.Berg 1
Team Holland 12 10:05:12,80 1 00:50:13 Holland Pigeons Club
965england MC4309  
Essex girl
Team Wilton & Son4 10:05:13,05 1 00:50:13 RPRA (Pigeon Association)
966croatia MC1309  
Matija
Team Pudic Family Loft1 10:05:13,65 1 00:50:14 Croatia Pigeon Club
967polska MC4351  
Hera
Team Szymanski Grzegorz1 10:05:13,75 1 00:50:14 Polonia
968germany MC1158  
ATLANTIC-BRAVO
Alexander Gebel13 10:05:14,60 1 00:50:15 Club Saalfeld
969tenerife MC0039  
Swooper
Fco. Enrique Martín Acevedo2 10:05:15,00 1 00:50:15 Isla Baja
970germany MC0979  
Aeon
Team Karl-Heinz & Ralph Schleifer4 10:05:15,10 1 00:50:15 Club Oberfranken
971england MC0077  
Alien
Team Lucky Devils Syndicate8 10:05:15,75 1 00:50:16 RPRA (Pigeon Association)
972hungary MC0768  
Aranba
Team Fenyvesi Balazs & Norbert5 10:05:15,90 1 00:50:16 Hungary Pigeons Club
973germany MC0197  
Kika
Team Volmer & Wilpers4 10:05:16,35 1 00:50:16 Münsterland
974england MC1300  
Kopika
Team Lucky Devils Syndicate9 10:05:16,75 1 00:50:17 RPRA (Pigeon Association)
975italia MC2673  
Pipo
Team Laro Ervin3 10:05:16,85 1 00:50:17 Italia
976rumania MC2189  
Cowgirl
Team Plavitu Liviu1 10:05:17,05 1 00:50:17 Romanía
977germany MC2336  
Keiths Choice
Team Gleichberg4 10:05:17,35 1 00:50:17 Hildburghausen Club
978slovakia MC0895  
Kaja
Peter Halienka2 10:05:17,36 1 00:50:17 Slovakia Club
979netherlands MC2856  
Peter
Michel Schuurmans4 10:05:17,60 1 00:50:18 Holland Pigeons Club
980ukraine MC3238  
Wind Of Changes
Team R.G.V. & Sidor3 10:05:17,61 1 00:50:18 Ukraine Club
981germany MC0199  
Abercrombie
Team Volmer & Wilpers5 10:05:18,15 1 00:50:18 Münsterland
982rumania MC2204  
Albatros
Andrei Pana4 10:05:18,85 1 00:50:19 Romanía
983rumania MC1985  
Aquiles
Team Cristuinea Florin-DerbyCorabia3 10:05:19,35 1 00:50:19 Romanía
984netherlands MC1170  
Joep 4
Team Holland 41 10:05:19,45 1 00:50:19 Holland Pigeons Club
985tenerife MC0363  
Daniela 8
Team Hmnos. Hernández Mesa2 10:05:19,65 1 00:50:20 C.C. TACO
986germany MC1739  
Candy
Bernhard Bünte1 10:05:19,75 1 00:50:20 Club Rietberg
987germany MC1713  
Heralding Peace
Team Feuriger Fluegel Krosigk7 10:05:20,45 1 00:50:20 Club Sachsen
988belgium MC1260  
Tickel
Team Segers & Martín Rguez1 10:05:20,65 1 00:50:21 Denderbond Ninove
989rumania MC2233  
roosens 83
Team Fratii Lupu & Colniceanu2 10:05:20,80 1 00:50:21 Romanía
990england MC2539  
Flaky
Team Louella Pigeon World3 10:05:20,85 1 00:50:21 RPRA (Pigeon Association)
991rumania MC2177  
President
Team Buzura & Balasoiu3 10:05:21,05 1 00:50:21 Romanía
992rumania MC2226  
Sparkling Tune
Team Onur1 10:05:21,10 1 00:50:21 Romanía
993polska MC0451  
Neva
Tomasz Wiczling3 10:05:21,85 1 00:50:22 Polonia
994england MC3432  
Major Minstrel
Team G & K Jones1 10:05:22,25 1 00:50:22 RPRA (Pigeon Association)
995ireland MC3003  
The Chosen
Josh Rielly6 10:05:22,40 1 00:50:22 Irish Homing Union
996croatia MC1307  
Buga
Team Pudic Family Loft2 10:05:22,55 1 00:50:23 Croatia Pigeon Club
997netherlands MC0067  
Daredevil
Team Rien van Oss en Zn19 10:05:22,60 1 00:50:23 Holland Pigeons Club
998defaulted  
No information will be displayed0 10:05:22,61 1 00:50:23 Defaulted Syndicate
999gran canaria MC0547  
Junior
Team Yahvé & Oliveiro6 10:05:23,45 1 00:50:23 Club Los Socios
1000slovakia MC0851  
Greg 10
Team Greg12 10:05:23,45 1 00:50:23 Slovakia Club
1001netherlands MC0965  
Hopalong Hanover
Lorenzo Van Russel11 10:05:24,05 1 00:50:24 Holland Pigeons Club
1002czech republic MC0818  
Lojza
Team Spown4 10:05:24,35 1 00:50:24 Czech Republic Club
1003france MC0968  
Antares
Xavier Benoit5 10:05:24,40 1 00:50:24 Team Sibille France
1004germany MC1719  
Neptuno
Erich Müller48 10:05:24,90 1 00:50:25 Club Oberfranken
1005england MC2538  
Marx
Team Louella Pigeon World4 10:05:25,05 1 00:50:25 RPRA (Pigeon Association)
1006slovenia MC1329  
Enej
Team Vladimir Srebotnjak2 10:05:25,25 1 00:50:25 Slovenia Club
1007germany MC0577  
Xylia
Team Robert & Bernhard Niekrawietz2 10:05:25,40 1 00:50:25 Club Kaltenengers
1008rumania MC4305  
Tuvama 5
Team Tudor Valentin & Matia3 10:05:25,45 1 00:50:25 Romanía
1009england MC1771  
Russian Diamond
Team Paul Smith Syndicate6 10:05:26,15 1 00:50:26 RPRA (Pigeon Association)
1010germany MC1027  
Like a Hurricane
Erich Müller49 10:05:26,65 1 00:50:27 Club Oberfranken
1011netherlands MC0414  
PAPAYA
Team Dickmann-Stroetges5 10:05:26,95 1 00:50:27 Holland Pigeons Club
1012rusia MC3232  
Simona
Team Valery Dovzjenki4 10:05:27,05 1 00:50:27 Club Rusia
1013germany MC0485  
Hartari
Hermann Wienekamp5 10:05:27,35 1 00:50:27 Club Neumünster
1014belgium MC0328  
Michi
Filip de Smedt4 10:05:27,45 1 00:50:27 De Snelvliegers Zandbergen Club
1015denmark MC3492  
Saddington
Kaj. F. Andersen1 10:05:27,80 1 00:50:28 Denmark Club
1016hungary MC0095  
Lacko
Team Markus Miklos4 10:05:28,10 1 00:50:28 Hungary Pigeons Club
1017netherlands MC4006  
Platón
Hok M. Reijnen12 10:05:28,40 1 00:50:28 PDV Alphen Vooruit
1018germany MC3275  
Snowman 9
Günter Schneemann12 10:05:28,45 1 00:50:28 Club Kassel
1019netherlands MC0424  
Diks
Team Holland 32 10:05:28,55 1 00:50:29 Holland Pigeons Club
1020england MC2640  
Elizebeth 1 And 2
Team Vador & Elimar5 10:05:28,75 1 00:50:29 RPRA (Pigeon Association)
1021hungary MC0697  
Penge Ii
Team Fenyvesi Family6 10:05:28,75 1 00:50:29 Hungary Pigeons Club
1022italia MC2656  
Maximus
Team Thomas & Leonardo Nasternak2 10:05:29,30 1 00:50:29 Italian-Team
1023belgium MC1689  
Toulous Lautrec
Team Segers-Coppens-Minner5 10:05:29,55 1 00:50:30 Denderbond Ninove
1024germany MC2381  
Billy Lee's Hope
Team Mark Buse & Fam.14 10:05:29,95 1 00:50:30 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1025sevilla MC0637  
Rossy
Francisco Gutiérrez3 10:05:30,30 1 00:50:30 ITALICENSE
1026slovenia MC1330  
Zarja
Team Vladimir Srebotnjak3 10:05:30,50 1 00:50:30 Slovenia Club
1027england MC3416  
Premier Astronaut
Team Premier Posse6 10:05:30,55 1 00:50:31 RPRA (Pigeon Association)
1028germany MC3187  
Alex II
Team Rasch Duo1 10:05:30,60 1 00:50:31 RV Spessart Club
1029defaulted  
No information will be displayed0 10:05:31,15 1 00:50:31 Defaulted Syndicate
1030belgium MC1667  
Arthur
PEC Racing Team ADK4 10:05:31,55 1 00:50:32 Fondclub Herent
1031germany MC2917  
Wis Pride
Günter Schneemann13 10:05:31,70 1 00:50:32 Club Kassel
1032germany MC1712  
Carmelo
Team Feuriger Fluegel Krosigk8 10:05:31,75 1 00:50:32 Club Sachsen
1033denmark MC3483  
D.J.
Team Anita & Tage Gravesen6 10:05:31,95 1 00:50:32 Denmark Club
1034germany MC2349  
Azul
Team Karl-Heinz & Ralph Schleifer5 10:05:32,10 1 00:50:32 Club Oberfranken
1035netherlands MC3042  
Koperneus
Team Wegrestaurant Napoleon6 10:05:32,15 1 00:50:32 PDV Mariapolder
1036slovenia MC1333  
Evian
Team Vasja Srebotnjak1 10:05:32,16 1 00:50:32 Slovenia Club
1037fuerteventura MC0347  
Josetta
Eduardo Cristo Santiesteban Luna2 10:05:32,25 1 00:50:32 Gran Tarajal
1038germany MC0151  
Maya
Team Reiss & Pfeiffer7 10:05:33,10 1 00:50:33 Club Lutherstadt
1039slovenia MC1335  
Bica 11
Team Vasja Srebotnjak2 10:05:33,40 1 00:50:33 Slovenia Club
1040croatia MC0208  
Croat Karla
Denis Culic3 10:05:34,20 1 00:50:34 Croatia Pigeon Club
1041england MC3457  
Serena
Team Casey & Rainbow3 10:05:34,35 1 00:50:34 RPRA (Pigeon Association)
1042england MC2976  
Southfeild Rocket
Mark Gilbert9 10:05:34,36 1 00:50:34 RPRA (Pigeon Association)
1043croatia MC0207  
Dalmatian Star
Denis Culic4 10:05:34,37 1 00:50:34 Croatia Pigeon Club
1044germany MC0501  
Ralky
Bernd Prekel7 10:05:34,65 1 00:50:35 Club Bayern Süd
1045hungary MC0085  
Emi
Team Hegedus Kornel2 10:05:35,60 1 00:50:36 Hungary Pigeons Club
1046defaulted  
No information will be displayed0 10:05:36,10 1 00:50:36 Defaulted Syndicate
1047germany MC0157  
Horsti 54
Horst Hain4 10:05:36,40 1 00:50:36 Club Fulda
1048england MC3308  
Albe back
Brian Clayburn2 10:05:36,90 1 00:50:37 RPRA (Pigeon Association)
1049tenerife MC0112  
Alajero
Team Herrera y Jaime2 10:05:37,45 1 00:50:37 Adexe
1050belgium MC1678  
Navigator
Team Creemers & Zoon3 10:05:37,50 1 00:50:38 Club Olijftak Maaseik
1051germany MC1982  
Tornado
Team Beatrix & Christian2 10:05:37,70 1 00:50:38 Germany Club
1052austria MC4209  
Ferenc 3
Team Butyka Ferenc1 10:05:37,85 1 00:50:38 VRV - Oberoesterreich
1053netherlands MC2881  
Frysian Famke
Sjaak Buwalda7 10:05:38,15 1 00:50:38 Holland Pigeons Club
1054rumania MC4056  
Dairy Cream
Team Florea Sorin22 10:05:38,75 1 00:50:39 Romanía
1055england MC3344  
Siennas beach boy
Team D. Bullen & Son4 10:05:38,95 1 00:50:39 RPRA (Pigeon Association)
1056scotland MC1745  
Beti
Chris Mc Cann2 10:05:39,20 1 00:50:39 Scottish Homing Union
1057germany MC0990  
Sparkee Blue
Team Röhlig & Bukowski1 10:05:39,55 1 00:50:40 Club Vogtland
1058denmark MC4343  
Appeared
Jesper Jungloew1 10:05:39,56 1 00:50:40 Denmark Club
1059rumania MC2102  
Gogu
Team Pigeons Airport3 10:05:39,75 1 00:50:40 Romanía
1060germany MC2327  
Babette
Team Gleichberg5 10:05:40,15 1 00:50:40 Hildburghausen Club
1061netherlands MC0422  
H.Diks
Team Holland 42 10:05:40,20 1 00:50:40 Holland Pigeons Club
1062belgium MC2954  
Hope
Team Belgium's Finest1 10:05:40,45 1 00:50:40 Lembeek Club - Belgium
1063netherlands MC2616  
Wild Bill
Team T. Bosua4 10:05:40,95 1 00:50:41 Holland Pigeons Club
1064netherlands MC1346  
R. Nelson
Team Soepboer7 10:05:41,15 1 00:50:41 Holland Pigeons Club
1065germany MC3277  
Snowman 12
Günter Schneemann14 10:05:41,75 1 00:50:42 Club Kassel
1066netherlands MC2572  
koperneus
Team Wegrestaurant Napoleon7 10:05:42,25 1 00:50:42 PDV Mariapolder
1067tenerife MC2484  
Hermigua
Team Herrera y Jaime3 10:05:43,80 1 00:50:44 Adexe
1068germany MC0483  
Rich Note
Hermann Wienekamp6 10:05:44,60 1 00:50:45 Club Neumünster
1069netherlands MC0179  
Do Ping 2
Team Baarda Pingjum1 10:05:44,85 1 00:50:45 Holland Pigeons Club
1070netherlands MC0342  
Belokie 613
Marcel Visser2 10:05:45,25 1 00:50:45 Holland Pigeons Club
1071polska MC0439  
Pacha
Bogdan Mlynarczyk2 10:05:45,50 1 00:50:46 Polonia
1072netherlands MC0368  
Riverman
Team TopPigeons.nl6 10:05:45,60 1 00:50:46 Holland Pigeons Club
1073rumania MC4301  
Tuvama 3
Team Tudor Valentin & Matia4 10:05:45,61 1 00:50:46 Romanía
1074slovakia MC1211  
Roman
Igor Sillo1 10:05:45,70 1 00:50:46 Slovakia Club
1075malta MC0678  
Marchisio
Team Tarcisio & Keith Zammit Loft3 10:05:45,75 1 00:50:46 Malta Racing Pigeon Club
1076germany MC1728  
Monika One
Erich Müller50 10:05:45,90 1 00:50:46 Club Oberfranken
1077portugal MC2805  
Pintas
Manuel António Guerreiro2 10:05:46,70 1 00:50:47 Loulé - Portugal
1078rumania MC3011  
Duality
Team Cosvasa & Gah5 10:05:46,95 1 00:50:47 Romanía
1079slovakia MC0865  
Greg 24
Team Greg13 10:05:47,45 1 00:50:47 Slovakia Club
1080polska MC3522  
Alle Oogies
Team Smge Rumik Krzysztof6 10:05:47,75 1 00:50:48 Polonia
1081wales MC1834  
Chip Shop Darcy
Team Bagillt3 10:05:47,90 1 00:50:48 North Wales
1082belgium MC2817  
Last Baby
Team Leyen-Paloma Belgie6 10:05:48,20 1 00:50:48 Club Olijftak Maaseik
1083england MC3404  
Premier Diamond
Team Premier Posse7 10:05:48,30 1 00:50:48 RPRA (Pigeon Association)
1084wales MC3184  
welsh wonder
Team Celtic Jackpot3 10:05:48,85 1 00:50:49 País de Gales
1085netherlands MC0948  
Akka
Hein van Dam1 10:05:49,25 1 00:50:49 Holland Pigeons Club
1086south africa MC2424  
Stacey
Team Saville Penkin1 10:05:50,05 1 00:50:50 South Africa Club
1087slovakia MC1191  
Linda
Team Fiala Alexander & Tomas2 10:05:50,10 1 00:50:50 Slovakia Club
1088rumania MC2739  
Wicked Will
Team Lulian Sepciuc1 10:05:50,50 1 00:50:50 Romanía
1089germany MC3248  
Kubo
Günter Langefeld4 10:05:50,85 1 00:50:51 Club Bergisches Land
1090netherlands MC2854  
Brigitte
Michel Schuurmans5 10:05:50,86 1 00:50:51 Holland Pigeons Club
1091defaulted  
No information will be displayed0 10:05:51,01 1 00:50:51 Defaulted Syndicate
1092rumania MC2148  
V i P
Alexa Iacob1 10:05:51,20 1 00:50:51 Romanía
1093netherlands MC2839  
Lasterie Shop 1
Peter Lasterie4 10:05:51,55 1 00:50:52 Holland Pigeons Club
1094netherlands MC2918  
Chila
Team Skyriders1 10:05:51,75 1 00:50:52 Holland Pigeons Club
1095england MC2373  
Shep's Special
Team Sheppard3 10:05:52,00 1 00:50:52 RPRA (Pigeon Association)
1096germany MC2836  
Inken
Team Brinker3 10:05:52,00 1 00:50:52 Meppen Club
1097netherlands MC1340  
Sido
Team Van der Heide de Vries4 10:05:52,60 1 00:50:53 Holland Pigeons Club
1098england MC0243  
Fatty Forerunner 2
David Hinkel1 10:05:53,05 1 00:50:53 RPRA (Pigeon Association)
1099rumania MC2044  
Mabopane
Team Bacalu Danut & Serafim12 10:05:53,60 1 00:50:54 Romanía
1100slovakia MC0837  
Noemi
Team Evin Peter & Noemi3 10:05:53,70 1 00:50:54 Slovakia Club
1101austria MC0746  
Heva
Slavko Kutlesa7 10:05:54,15 1 00:50:54 VRV - Oberoesterreich
1102netherlands MC0217  
Elsje
Team Hogeveld3 10:05:55,10 1 00:50:55 Holland Pigeons Club
1103hungary MC0084  
Kori
Team Hegedus Kornel3 10:05:55,11 1 00:50:55 Hungary Pigeons Club
1104england MC2932  
Ultimate Evens
Team Ultimate Syndicate6 10:05:55,12 1 00:50:55 RPRA (Pigeon Association)
1105england MC3364  
Lightening
Team Flash2 10:05:55,20 1 00:50:55 RPRA (Pigeon Association)
1106croatia MC1283  
Rokke Santa
Team Bosko Jenjic - Bild Jenjic3 10:05:55,60 1 00:50:56 Croatia Pigeon Club
1107belgium MC1138  
Risque
Filip de Smedt5 10:05:55,75 1 00:50:56 De Snelvliegers Zandbergen Club
1108defaulted  
No information will be displayed0 10:05:55,80 1 00:50:56 Defaulted Syndicate
1109slovakia MC0839  
Rachel
Team Evin Peter & Noemi4 10:05:55,80 1 00:50:56 Slovakia Club
1110belgium MC2522  
Kobe
Team Leyen-Paloma Belgie7 10:05:56,15 1 00:50:56 Club Olijftak Maaseik
1111germany MC3266  
Gerald
Erich Müller51 10:05:56,80 1 00:50:57 Club Oberfranken
1112germany MC3047  
Snowman 15
Günter Schneemann15 10:05:56,85 1 00:50:57 Club Kassel
1113hungary MC0509  
Eszter
Team Horváth Pigeons2 10:05:56,95 1 00:50:57 Hungary Pigeons Club
1114germany MC3169  
Henri
Team Express2 10:05:56,96 1 00:50:57 Coesfeld/Leiberg Club
1115england MC3369  
Gran Canaria colossus
Team D.S.R.6 10:05:57,10 1 00:50:57 RPRA (Pigeon Association)
1116germany MC2281  
ATLANTIC-WINNER
Alexander Gebel14 10:05:57,30 1 00:50:57 Club Saalfeld
1117ireland MC2365  
Highway Celtic Keira
Team Highway Lofts6 10:05:57,45 1 00:50:57 Irish Homing Union
1118germany MC3117  
Kampenwand
Team Mark Buse & Fam.15 10:05:57,70 1 00:50:58 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1119netherlands MC0428  
P. Out & Zn 4
Team Holland 81 10:05:57,95 1 00:50:58 Holland Pigeons Club
1120netherlands MC2887  
Slakken
Chantal Breukers1 10:05:58,05 1 00:50:58 Holland Pigeons Club
1121rumania MC4049  
Parti Girl
Team Florea Sorin23 10:05:58,80 1 00:50:59 Romanía
1122germany MC1722  
Thats a Fret
Erich Müller52 10:05:59,20 1 00:50:59 Club Oberfranken
1123germany MC3112  
Raven
Team Mark Buse & Fam.16 10:05:59,50 1 00:51:00 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1124rumania MC4094  
Twinkel Floortje
Team Florea Sorin24 10:06:00,05 1 00:51:00 Romanía
1125germany MC1412  
Alanza T1
Team Jung & Jupid5 10:06:00,35 1 00:51:00 Club Ebertshausen
1126czech republic MC0824  
Marek
Team Spown5 10:06:00,60 1 00:51:01 Czech Republic Club
1127tenerife MC0100  
Juan Luis
Team Champions Abona Sur1 10:06:00,61 1 00:51:01 Abona Sur
1128slovakia MC1207  
Aslan
Robert Molnar3 10:06:01,25 1 00:51:01 Slovakia Club
1129rumania MC2139  
Pabsi
Team Stroiescu C. & Asmarandei F.1 10:06:02,10 1 00:51:02 Romanía
1130czech republic MC0830  
Secret
Lubomir Kubacek5 10:06:02,30 1 00:51:02 Czech Republic Club
1131germany MC0486  
Keiko
Hermann Wienekamp7 10:06:02,60 1 00:51:03 Club Neumünster
1132germany MC1720  
Aída
Erich Müller53 10:06:02,75 1 00:51:03 Club Oberfranken
1133england MC3339  
Isla's beach baby
Team D. Bullen & Son5 10:06:02,90 1 00:51:03 RPRA (Pigeon Association)
1134gran canaria MC1229  
Rustic Trublue
Team Félix Santiago - Aday Rguez8 10:06:03,15 1 00:51:03 Club Los Socios
1135belgium MC2521  
Brightness
Team Creemers & Zoon4 10:06:03,20 1 00:51:03 Club Olijftak Maaseik
1136denmark MC3489  
IS-IS
Team Henriksen3 10:06:03,30 1 00:51:03 Denmark Club
1137rumania MC2000  
Nourdin
Mihai Chirita1 10:06:03,30 1 00:51:03 Romanía
1138germany MC0176  
Glenbrook
Paul-Heinz Wesjohann6 10:06:03,65 1 00:51:04 Club Oberfranken
1139fuerteventura MC0350  
Lune De Miel
Eduardo Cristo Santiesteban Luna3 10:06:04,00 1 00:51:04 Gran Tarajal
1140hungary MC0702  
Toni I
Team Fenyvesi Family7 10:06:04,55 1 00:51:05 Hungary Pigeons Club
1141germany MC0167  
Champ
Paul-Heinz Wesjohann7 10:06:04,60 1 00:51:05 Club Oberfranken
1142rumania MC4313  
Tuvama 4
Team Tudor Valentin & Matia5 10:06:04,75 1 00:51:05 Romanía
1143asturias MC0614  
Mountain Burst
José Manuel García Darribe2 10:06:04,80 1 00:51:05 R.C. Oviedo
1144netherlands MC2583  
Napoleon
Team Dickmann-Stroetges6 10:06:04,95 1 00:51:05 Holland Pigeons Club
1145south africa MC2403  
Jacinto
Team Triple J Lofts3 10:06:04,96 1 00:51:05 South Africa Club
1146ireland MC3334  
Annastasia
Team Dylan & Daniel Boylan3 10:06:05,30 1 00:51:05 Irish Homing Union
1147rumania MC0103  
Krisztina
Babos Zsolt4 10:06:05,55 1 00:51:06 Romanía
1148germany MC1979  
Bibi
Team Wild Escobar Devils2 10:06:05,65 1 00:51:06 Germany Club
1149germany MC1041  
Star Wars
Erich Müller54 10:06:05,85 1 00:51:06 Club Oberfranken
1150rumania MC4060  
Narla
Team Florea Sorin25 10:06:05,90 1 00:51:06 Romanía
1151netherlands MC0417  
Kooksmurf
Team Comb. van de Berg4 10:06:06,30 1 00:51:06 Holland Pigeons Club
1152tenerife MC0693  
Fangio
Juan Carlos González Herrera1 10:06:06,31 1 00:51:06 CANARAGÜI
1153south africa MC2435  
Lion King
Team Fouche Lofts (Jhb)2 10:06:06,55 1 00:51:07 South Africa Club
1154netherlands MC1359  
Amy
Team Schoordijk-Schults4 10:06:06,56 1 00:51:07 Holland Pigeons Club
1155netherlands MC2612  
Chelsea
Team T. Bosua5 10:06:07,00 1 00:51:07 Holland Pigeons Club
1156slovakia MC1212  
Secret
Igor Sillo2 10:06:07,01 1 00:51:07 Slovakia Club
1157croatia MC1282  
Favorit
Team Bosko Jenjic - Bild Jenjic4 10:06:07,25 1 00:51:07 Croatia Pigeon Club
1158tenerife MC0127  
Rommel
Rommel Moreno Pérez3 10:06:07,30 1 00:51:07 CANARAGÜI
1159england MC0960  
WW Big Smithy
Team Well Wag (UNC)3 10:06:07,80 1 00:51:08 Up North Combine
1160england MC0957  
WW Oscar
Team Well Wag (UNC)4 10:06:08,00 1 00:51:08 Up North Combine
1161germany MC2265  
Teide
Team Mark Buse & Fam.17 10:06:08,20 1 00:51:08 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1162moldova MC3213  
Damian-Valentin
Team Fauna Orheiului3 10:06:08,35 1 00:51:08 Moldova
1163germany MC1132  
Snowman 7
Günter Schneemann16 10:06:08,55 1 00:51:09 Club Kassel
1164wales MC0315  
Jetski
Team DLUK & Ganwy Lofts3 10:06:08,56 1 00:51:09 Welsh Flag
1165italia MC0573  
Gaia
Team Cantarella Gioacchino Loft1 10:06:08,70 1 00:51:09 Italia
1166tenerife MC0001  
Iona
Team Demmis2 10:06:08,71 1 00:51:09 Nuevos HORIZONTES
1167rumania MC2240  
Cipy
Team Pisla Daniel & Vintan George2 10:06:09,60 1 00:51:10 Romanía
1168england MC3426  
Nev's girl
Team Nev Proctor4 10:06:09,60 1 00:51:10 RPRA (Pigeon Association)
1169netherlands MC2829  
Pistara
Team Soepboer8 10:06:09,75 1 00:51:10 Holland Pigeons Club
1170netherlands MC1702  
Tinkoff
Team Grolleman Pigeons3 10:06:10,30 1 00:51:10 Holland Pigeons Club
1171south africa MC2442  
Rooijan
Team Fouche Lofts (Pmb)3 10:06:10,45 1 00:51:10 South Africa Club
1172germany MC1742  
Kombat Kat
Bernhard Bünte2 10:06:10,50 1 00:51:10 Club Rietberg
1173netherlands MC1698  
Katjoesja
Team Grolleman Pigeons4 10:06:10,60 1 00:51:11 Holland Pigeons Club
1174rumania MC2127  
Hoch
Team Miulescu Marian1 10:06:10,65 1 00:51:11 Romanía
1175germany MC2307  
ATLANTIC-BRITT
Alexander Gebel15 10:06:11,00 1 00:51:11 Club Saalfeld
1176rumania MC2122  
Sokar
Dragos Chiritescu3 10:06:11,20 1 00:51:11 Romanía
1177norway MC3495  
Twig Moss
Team Ray & Svein5 10:06:11,90 1 00:51:12 Norge Racing Pigeon Club
1178netherlands MC1360  
Xander
Team Schoordijk-Schults5 10:06:12,05 1 00:51:12 Holland Pigeons Club
1179slovakia MC0891  
Peter
Peter Halienka3 10:06:12,10 1 00:51:12 Slovakia Club
1180netherlands MC2916  
Kings Silver Star
Team Skyriders2 10:06:12,20 1 00:51:12 Holland Pigeons Club
1181slovakia MC1201  
Iron Maiden
Team Loft Tarzan1 10:06:12,35 1 00:51:12 Slovakia Club
1182netherlands MC4028  
neutonio
Hok M. Reijnen13 10:06:12,70 1 00:51:13 PDV Alphen Vooruit
1183sevilla MC1598  
Steady Beat
Team Juan Torivio & Paco Gutierrez2 10:06:12,71 1 00:51:13 ITALICENSE
1184defaulted  
No information will be displayed0 10:06:13,40 1 00:51:13 Defaulted Syndicate
1185netherlands MC0384  
Maja
Team Cees van Gelder9 10:06:13,70 1 00:51:14 Holland Pigeons Club
1186england MC2642  
Jack Rowe
Team Ashdown Rangers4 10:06:13,90 1 00:51:14 RPRA (Pigeon Association)
1187slovakia MC1197  
Zoja
Team Svoren Juraj & Lucia2 10:06:14,45 1 00:51:14 Slovakia Club
1188netherlands MC0048  
Meduso
Team Rien van Oss en Zn20 10:06:14,85 1 00:51:15 Holland Pigeons Club
1189belgium MC2498  
Mount Bellew
Team Atomium2 10:06:15,90 1 00:51:16 Belgium Club
1190czech republic MC0817  
Jana
Team Spown6 10:06:16,00 1 00:51:16 Czech Republic Club
1191ireland MC2363  
Highway Celtic Spirit
Team Highway Lofts7 10:06:16,10 1 00:51:16 Irish Homing Union
1192ireland MC2370  
Highway Teresa-girl
Team Highway Lofts8 10:06:16,30 1 00:51:16 Irish Homing Union
1193rumania MC2011  
Yale
Team Iuga Dorin5 10:06:16,50 1 00:51:16 Romanía
1194netherlands MC4015  
Pecker Head
Hok M. Reijnen14 10:06:16,55 1 00:51:17 PDV Alphen Vooruit
1195hungary MC0761  
Norbi
Team Fenyvesi Monika1 10:06:16,75 1 00:51:17 Hungary Pigeons Club
1196wales MC3385  
Checker 82
Team Syndicate Loft UK5 10:06:16,95 1 00:51:17 Welsh Flag
1197netherlands MC2896  
Zordania
Team Traas1 10:06:17,25 1 00:51:17 Holland Pigeons Club
1198germany MC2506  
Time Bandit 2
Team Jörg Unglaube3 10:06:17,26 1 00:51:17 Germany Club
1199germany MC2288  
ATLANTIC-S
Alexander Gebel16 10:06:17,65 1 00:51:18 Club Saalfeld
1200england MC3314  
Press gank
Brian Clayburn3 10:06:17,70 1 00:51:18 RPRA (Pigeon Association)
1201wales MC0308  
Supreme j & L
Ken Darlington2 10:06:17,85 1 00:51:18 País de Gales
1202netherlands MC0187  
Wellington
Team Brencas6 10:06:18,35 1 00:51:18 Holland Pigeons Club
1203england MC0996  
Sandy
Team Lucky Devils Syndicate10 10:06:18,45 1 00:51:18 RPRA (Pigeon Association)
1204netherlands MC4087  
Candy Apple Red
Lorenzo Van Russel12 10:06:19,00 1 00:51:19 Holland Pigeons Club
1205netherlands MC2904  
De Slappe Nek
Team Holland 63 10:06:19,01 1 00:51:19 Holland Pigeons Club
1206slovakia MC0883  
Persi
Team Silny J & L1 10:06:19,10 1 00:51:19 Slovakia Club
1207belgium MC3133  
Falcon1
Dirk Martens10 10:06:19,25 1 00:51:19 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
1208polska MC2599  
Batuque
Team Michal Klassa1 10:06:19,80 1 00:51:20 Polonia
1209rumania MC2245  
Dany
Team Pisla Daniel & Vintan George3 10:06:19,81 1 00:51:20 Romanía
1210netherlands MC2554  
Joep9
Team Holland 91 10:06:20,95 1 00:51:21 Holland Pigeons Club
1211england MC3423  
Premier Moment
Team Premier Posse8 10:06:21,25 1 00:51:21 RPRA (Pigeon Association)
1212england MC2379  
Jenny Shep's
Team Sheppard4 10:06:21,55 1 00:51:22 RPRA (Pigeon Association)
1213germany MC3048  
Snowman 16
Günter Schneemann17 10:06:21,70 1 00:51:22 Club Kassel
1214denmark MC0538  
Sanne
Team Ost-Vest3 10:06:21,80 1 00:51:22 Denmark Club
1215fuerteventura MC1246  
Baguette
Félix Camacho Hernández2 10:06:22,20 1 00:51:22 C.C.Puerto del Rosario
1216england MC2992  
Southfeild Leader
Mark Gilbert10 10:06:22,30 1 00:51:22 RPRA (Pigeon Association)
1217portugal MC2877  
Reck
Jorge Almeida Santos4 10:06:23,50 1 00:51:24 Aveiro-Portugal
1218germany MC3265  
Tamara
Erich Müller55 10:06:23,51 1 00:51:24 Club Oberfranken
1219netherlands MC4012  
Claribel
Hok M. Reijnen15 10:06:24,00 1 00:51:24 PDV Alphen Vooruit
1220netherlands MC2909  
Pat
Team Zandverstuiving2 10:06:24,30 1 00:51:24 Holland Pigeons Club
1221moldova MC3215  
Vitalie
Team Fauna Orheiului4 10:06:24,31 1 00:51:24 Moldova
1222netherlands MC2580  
LIME
Team Dickmann-Stroetges7 10:06:24,45 1 00:51:24 Holland Pigeons Club
1223england MC0998  
L7 Tom Jones
Team Lucky 75 10:06:24,60 1 00:51:25 Up North Combine
1224germany MC0203  
Jengibre
Team Volmer & Wilpers6 10:06:24,70 1 00:51:25 Münsterland
1225netherlands MC1156  
LEMON
Team Dickmann-Stroetges8 10:06:25,15 1 00:51:25 Holland Pigeons Club
1226netherlands MC0412  
Legionaire
Anton van Oort3 10:06:25,30 1 00:51:25 Holland Pigeons Club
1227hungary MC0078  
Predator
Team Pinter4 10:06:25,45 1 00:51:25 Hungary Pigeons Club
1228netherlands MC2555  
v.Gelder
Team Holland 104 10:06:25,65 1 00:51:26 Holland Pigeons Club
1229netherlands MC2611  
Swift
Team T. Bosua6 10:06:25,70 1 00:51:26 Holland Pigeons Club
1230netherlands MC3514  
Slomesmurf
Team Comb. van de Berg5 10:06:26,25 1 00:51:26 Holland Pigeons Club
1231slovakia MC0884  
Forest
Team Silny J & L2 10:06:26,26 1 00:51:26 Slovakia Club
1232tenerife MC0032  
Maid Of Silver
Fco. Enrique Martín Acevedo3 10:06:26,35 1 00:51:26 Isla Baja
1233netherlands MC2559  
HAVIKSNEUS
Team Holland 113 10:06:26,55 1 00:51:27 Holland Pigeons Club
1234defaulted  
No information will be displayed0 10:06:26,60 1 00:51:27 Defaulted Syndicate
1235germany MC4310  
Snowman 21
Günter Schneemann18 10:06:27,00 1 00:51:27 Club Kassel
1236germany MC4038  
Helga P
Erich Müller56 10:06:27,45 1 00:51:27 Club Oberfranken
1237netherlands MC0932  
Hidalgo
Team Sunkissed3 10:06:27,46 1 00:51:27 Holland Pigeons Club
1238netherlands MC2548  
Tom
Team Holland 33 10:06:27,85 1 00:51:28 Holland Pigeons Club
1239hungary MC4074  
Bolita
Laszlo Gotthard10 10:06:28,50 1 00:51:28 Hungary Pigeons Club
1240netherlands MC1368  
Derby Arona 033
Team Baris & Meulenberg2 10:06:28,90 1 00:51:29 Holland Pigeons Club
1241galicia MC0601  
Marjorie
Víctor Manuel Gómez Rodriguez3 10:06:28,91 1 00:51:29 MARIÑAS ALTAS
1242defaulted  
No information will be displayed0 10:06:28,92 1 00:51:29 Defaulted Syndicate
1243defaulted  
No information will be displayed0 10:06:29,60 1 00:51:30 Defaulted Syndicate
1244belgium MC1692  
Goldrush 2
Team Segers-Coppens-Minner6 10:06:29,75 1 00:51:30 Denderbond Ninove
1245austria MC0754  
Benson
Slavko Kutlesa8 10:06:29,90 1 00:51:30 VRV - Oberoesterreich
1246moldova MC3209  
Dima
Team Fauna Orheiului5 10:06:29,95 1 00:51:30 Moldova
1247germany MC3128  
Clovis Ii
Team Piekielko-Kussyk1 10:06:30,55 1 00:51:31 Club Baden Württemberg
1248netherlands MC4019  
Sayonara Baby
Hok M. Reijnen16 10:06:30,60 1 00:51:31 PDV Alphen Vooruit
1249germany MC2267  
White Dream
Team Mark Buse & Fam.18 10:06:31,15 1 00:51:31 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1250netherlands MC2852  
Erik
Michel Schuurmans6 10:06:31,65 1 00:51:32 Holland Pigeons Club
1251netherlands MC3043  
Snuifneus
Team Wegrestaurant Napoleon8 10:06:31,66 1 00:51:32 PDV Mariapolder
1252wales MC4401  
Challenger 49
Team DLUK & Ganwy Lofts4 10:06:31,95 1 00:51:32 Welsh Flag
1253belgium MC0709  
Yanky
Carlo Gyselbrecht3 10:06:32,05 1 00:51:32 Fondclub Eeklo - Ramillies
1254netherlands MC0180  
Do Ping 3
Team Baarda Pingjum2 10:06:32,50 1 00:51:32 Holland Pigeons Club
1255czech republic MC0814  
Hilda
Karel Klemens5 10:06:32,85 1 00:51:33 Czech Republic Club
1256netherlands MC2514  
Queen Ann
Team Limburgse Passie2 10:06:32,86 1 00:51:33 Holland Pigeons Club
1257netherlands MC2900  
Gun-shot
B. J. Suk Mellies1 10:06:33,00 1 00:51:33 Holland Pigeons Club
1258rumania MC0129  
Balintarpi
Babos Zsolt5 10:06:33,55 1 00:51:34 Romanía
1259tenerife MC0360  
Daniela 5
Team Hmnos. Hernández Mesa3 10:06:33,85 1 00:51:34 C.C. TACO
1260germany MC1050  
Cosmic Ray
Erich Müller57 10:06:34,50 1 00:51:34 Club Oberfranken
1261germany MC2341  
Darceys Girl
Team Gleichberg6 10:06:34,80 1 00:51:35 Hildburghausen Club
1262netherlands MC4031  
Rising Moon
Hok M. Reijnen17 10:06:35,05 1 00:51:35 PDV Alphen Vooruit
1263rusia MC2624  
Saratov's Girl
Team Dyserthlofts Russia3 10:06:35,55 1 00:51:36 Club Rusia
1264rumania MC2212  
Anna C
Alin Fiera2 10:06:35,85 1 00:51:36 Romanía
1265germany MC0164  
Horsti 61
Horst Hain5 10:06:36,60 1 00:51:37 Club Fulda
1266netherlands MC2587  
PINEAPPLE
Team Dickmann-Stroetges9 10:06:37,10 1 00:51:37 Holland Pigeons Club
1267malta MC0676  
Gorg
Team Ridge View Lofts Malta1 10:06:37,15 1 00:51:37 Malta Racing Pigeon Club
1268england MC2393  
Quarbrook Lass
Team Ashdown Rangers5 10:06:37,80 1 00:51:38 RPRA (Pigeon Association)
1269germany MC1081  
Flik
Team Klaas & Sohn13 10:06:38,40 1 00:51:38 Club Rietberg
1270cordoba MC0016  
Raleigh Boy
Dámaso Melero5 10:06:38,55 1 00:51:39 Malagüeño
1271netherlands MC4083  
Lychee
Team Dickmann-Stroetges10 10:06:39,05 1 00:51:39 Holland Pigeons Club
1272wales MC3325  
Rambo
Team Men of Gwent Syndicate4 10:06:39,20 1 00:51:39 País de Gales
1273rumania MC2145  
Kofila
Team Duda Sergiu2 10:06:39,30 1 00:51:39 Romanía
1274wales MC0289  
Back Bioler
Team Stephens Plumbing2 10:06:39,45 1 00:51:39 País de Gales
1275england MC2392  
Essex girl 2
Team Wilton & Son5 10:06:39,80 1 00:51:40 RPRA (Pigeon Association)
1276europe MC3378  
Rocky waters
Team Mix and Match Syndicate2 10:06:40,30 1 00:51:40 Club E.U.
1277wales MC3440  
Challenger 727
Team DLUK & Ganwy Lofts5 10:06:40,55 1 00:51:41 Welsh Flag
1278belgium MC1018  
Gevlekt Mannetje
Roger Mertens8 10:06:40,65 1 00:51:41 Fond Wallonie
1279denmark MC0535  
Soren
Team Ost-Vest4 10:06:41,15 1 00:51:41 Denmark Club
1280tenerife MC0002  
Fang
Team Demmis3 10:06:41,55 1 00:51:42 Nuevos HORIZONTES
1281netherlands MC2569  
feestneus
Team Wegrestaurant Napoleon9 10:06:41,80 1 00:51:42 PDV Mariapolder
1282germany MC0484  
Willi
Hermann Wienekamp8 10:06:42,60 1 00:51:43 Club Neumünster
1283england MC3398  
Alfie
Team Totton Flyers2 10:06:42,90 1 00:51:43 RPRA (Pigeon Association)
1284rumania MC2023  
Maite
Team Burca & Carcu1 10:06:43,50 1 00:51:44 Romanía
1285england MC2945  
Ultimate Rule
Team Ultimate Syndicate7 10:06:43,60 1 00:51:44 RPRA (Pigeon Association)
1286netherlands MC0966  
Astronomical
Lorenzo Van Russel13 10:06:44,45 1 00:51:44 Holland Pigeons Club
1287rumania MC2055  
Fiffi
Team Bacalu Danut & Serafim13 10:06:44,50 1 00:51:44 Romanía
1288belgium MC1676  
Playing To Win
Team Creemers & Zoon5 10:06:44,85 1 00:51:45 Club Olijftak Maaseik
1289polska MC2594  
Jasiu
Team Arkadiusz Buttner4 10:06:44,95 1 00:51:45 Polonia
1290rumania MC4008  
Alexandru 4
Team Romania1 10:06:45,05 1 00:51:45 Romanía
1291wales MC3443  
Feather
Team Rudderfett3 10:06:45,10 1 00:51:45 Welsh Flag
1292netherlands MC0690  
Frysian Magica
Sjaak Buwalda8 10:06:45,11 1 00:51:45 Holland Pigeons Club
1293wales MC3383  
Checker 78
Team Syndicate Loft UK6 10:06:45,45 1 00:51:45 Welsh Flag
1294england MC1768  
Dark Vador
Team Vador & Elimar6 10:06:45,65 1 00:51:46 RPRA (Pigeon Association)
1295netherlands MC1196  
Athena
Bart Mekes1 10:06:45,90 1 00:51:46 Holland Pigeons Club
1296moldova MC3202  
Dima-2
Team Fauna Orheiului6 10:06:46,00 1 00:51:46 Moldova
1297fuerteventura MC1244  
Narla
Félix Camacho Hernández3 10:06:46,60 1 00:51:47 C.C.Puerto del Rosario
1298hungary MC4043  
Portia
Laszlo Gotthard11 10:06:46,75 1 00:51:47 Hungary Pigeons Club
1299rumania MC2037  
Trocadero
Team Bacalu Danut & Serafim14 10:06:47,05 1 00:51:47 Romanía
1300cordoba MC0009  
Dream Girl
Dámaso Melero6 10:06:47,10 1 00:51:47 Malagüeño
1301england MC1005  
L7 Dream Girl
Team Lucky 76 10:06:47,30 1 00:51:47 Up North Combine
1302rumania MC2052  
Kay
Team Bacalu Danut & Serafim15 10:06:47,70 1 00:51:48 Romanía
1303netherlands MC3093  
Dyanne Dromer
Tom Van der Kamp5 10:06:47,85 1 00:51:48 Holland Pigeons Club
1304polska MC2598  
Ferrari
Team Michal Klassa2 10:06:47,86 1 00:51:48 Polonia
1305england MC3190  
Gisela
Team Lucky Devils Syndicate11 10:06:48,30 1 00:51:48 RPRA (Pigeon Association)
1306netherlands MC0940  
Doubly Sure
Team Doldersum2 10:06:48,65 1 00:51:49 Holland Pigeons Club
1307england MC2723  
Astbury Kim
Team Astbury3 10:06:49,75 1 00:51:50 RPRA (Pigeon Association)
1308tenerife MC1257  
Charlie
Valentín González Hernández1 10:06:49,95 1 00:51:50 Adexe
1309germany MC2311  
ATLANTIC-VIVA
Alexander Gebel17 10:06:50,20 1 00:51:50 Club Saalfeld
1310rumania MC2005  
Mona La Guapa
Mihai Chirita2 10:06:50,90 1 00:51:51 Romanía
1311rumania MC2053  
Kaitlyn
Team Bacalu Danut & Serafim16 10:06:50,95 1 00:51:51 Romanía
1312netherlands MC3519  
Bleekneus
Team Holland 92 10:06:51,80 1 00:51:52 Holland Pigeons Club
1313germany MC1074  
Cano
Team Klaas & Sohn14 10:06:52,10 1 00:51:52 Club Rietberg
1314scotland MC3473  
Cleopatra
Team Gareth Rankin3 10:06:52,25 1 00:51:52 Scottish Homing Union
1315defaulted  
No information will be displayed0 10:06:52,40 1 00:51:52 Defaulted Syndicate
1316rumania MC2038  
Blood Sugar
Team Bacalu Danut & Serafim17 10:06:53,10 1 00:51:53 Romanía
1317hungary MC0091  
Rozi
Team Markus pigeons3 10:06:53,15 1 00:51:53 Hungary Pigeons Club
1318germany MC0194  
Flames
Team Volmer & Wilpers7 10:06:53,16 1 00:51:53 Münsterland
1319south africa MC2410  
Konya
Team Cachalia Bros1 10:06:53,25 1 00:51:53 South Africa Club
1320ireland MC2368  
Highway Celtic Mike
Team Highway Lofts9 10:06:53,35 1 00:51:53 Irish Homing Union
1321netherlands MC1703  
Sky
Team Grolleman Pigeons5 10:06:53,80 1 00:51:54 Holland Pigeons Club
1322rumania MC2216  
Burbuja
Alin Fiera3 10:06:54,35 1 00:51:54 Romanía
1323tenerife MC0116  
Gran Rey
Team Herrera y Jaime4 10:06:55,00 1 00:51:55 Adexe
1324hungary MC0511  
Aguila
Team Horváth Pigeons3 10:06:55,15 1 00:51:55 Hungary Pigeons Club
1325england MC3403  
Premier Hot Spot
Team Premier Posse9 10:06:55,75 1 00:51:56 RPRA (Pigeon Association)
1326england MC2950  
Ultimate Delivery
Team Ultimate Syndicate8 10:06:55,90 1 00:51:56 RPRA (Pigeon Association)
1327england MC1532  
Marie
Team Foster & Rump3 10:06:55,91 1 00:51:56 RPRA (Pigeon Association)
1328england MC3307  
Clare's Comfort
Team Lucky Devils Syndicate12 10:06:56,50 1 00:51:56 RPRA (Pigeon Association)
1329netherlands MC1176  
Daan
Team Holland 93 10:06:56,51 1 00:51:57 Holland Pigeons Club
1330portugal MC2873  
Yany
Jorge Almeida Santos5 10:06:56,75 1 00:51:57 Aveiro-Portugal
1331fuerteventura MC0557  
Ajar
Luis Fumero Arucas3 10:06:57,35 1 00:51:57 Gran Tarajal
1332england MC3030  
Cork
Team Alveley Flyers6 10:06:57,36 1 00:51:57 RPRA (Pigeon Association)
1333tenerife MC1222  
Katie
Edward Frost2 10:06:57,45 1 00:51:57 C.C.Portuense
1334gran canaria MC1238  
Poseidón
Team Yahvé & Oliveiro7 10:06:57,50 1 00:51:58 Club Los Socios
1335england MC3341  
Isla's cocktail
Team D. Bullen & Son6 10:06:57,70 1 00:51:58 RPRA (Pigeon Association)
1336rumania MC2186  
Lally
Team Fratii Lupu2 10:06:58,05 1 00:51:58 Romanía
1337netherlands MC4314  
Mekmeer 2
Team Comb. Mekes-van Boxmeer1 10:06:58,75 1 00:51:59 Holland Pigeons Club
1338austria MC0748  
Ramses
Slavko Kutlesa9 10:06:59,25 1 00:51:59 VRV - Oberoesterreich
1339tenerife MC1833  
Junir
Team Achaman1 10:06:59,65 1 00:52:00 Adexe
1340germany MC0198  
Sandiland
Team Volmer & Wilpers8 10:06:59,70 1 00:52:00 Münsterland
1341sevilla MC1597  
Wico
Team Juan Torivio & Paco Gutierrez3 10:06:59,75 1 00:52:00 ITALICENSE
1342polska MC2781  
Atlantic 1
Ryszard Sas2 10:07:00,00 1 00:52:00 Polonia
1343netherlands MC2255  
Bram
Team Rien van Oss en Zn21 10:07:00,50 1 00:52:00 Holland Pigeons Club
1344england MC3365  
The dodge rocket
Team D.S.R.7 10:07:00,60 1 00:52:01 RPRA (Pigeon Association)
1345tenerife MC0513  
Benji
Team Camino La Villa1 10:07:00,90 1 00:52:01 Mensajeras de Aguere
1346netherlands MC3517  
v.d.Berg
Team Holland 94 10:07:00,91 1 00:52:01 Holland Pigeons Club
1347austria MC0777  
Reiner
Team Garcia & Nagelhofer8 10:07:01,15 1 00:52:01 VRV - Oberoesterreich
1348malta MC0657  
Kurt Ganga
Team Tonio Lofts Malta4 10:07:01,25 1 00:52:01 Malta Racing Pigeon Club
1349hungary MC4096  
Humberston Lad
Laszlo Gotthard12 10:07:01,90 1 00:52:02 Hungary Pigeons Club
1350cordoba MC0015  
Princess Hart
Dámaso Melero7 10:07:01,95 1 00:52:02 Malagüeño
1351austria MC0776  
Romi
Team Garcia & Nagelhofer9 10:07:02,50 1 00:52:02 VRV - Oberoesterreich
1352netherlands MC2562  
ZWAMMNEUS
Team Holland 114 10:07:02,90 1 00:52:03 Holland Pigeons Club
1353netherlands MC0956  
Belgium Lady
Lorenzo Van Russel14 10:07:02,91 1 00:52:03 Holland Pigeons Club
1354netherlands MC1145  
Loopneus
Team Wegrestaurant Napoleon10 10:07:03,35 1 00:52:03 PDV Mariapolder
1355england MC3328  
Saoirse
Team Downclose Lofts1 10:07:03,50 1 00:52:04 RPRA (Pigeon Association)
1356malta MC0597  
Victory Thomas
Team Victory Lofts Malta8 10:07:03,70 1 00:52:04 Malta Racing Pigeon Club
1357defaulted  
No information will be displayed0 10:07:03,75 1 00:52:04 Defaulted Syndicate
1358netherlands MC1348  
Xavi
Rudolf Visser2 10:07:03,85 1 00:52:04 Holland Pigeons Club
1359slovakia MC1200  
Iron Captain
Team Loft Tarzan2 10:07:03,86 1 00:52:04 Slovakia Club
1360france MC2359  
Virginie
Team Philippe Haquette3 10:07:04,20 1 00:52:04 Team Sibille France
1361england MC3304  
Richy's Rebel
Team Lucky Devils Syndicate13 10:07:04,35 1 00:52:04 RPRA (Pigeon Association)
1362slovakia MC1215  
Red
Team Prilepok - Misun1 10:07:04,40 1 00:52:04 Slovakia Club
1363germany MC1100  
Bruno
Team Klaas & Sohn15 10:07:04,65 1 00:52:05 Club Rietberg
1364slovakia MC1179  
Ista
Team Marton J + I2 10:07:05,10 1 00:52:05 Slovakia Club
1365moldova MC3210  
Olga
Team Fauna Orheiului7 10:07:05,30 1 00:52:05 Moldova
1366tenerife MC1583  
César
Team Champions Círculo de Tenerife2 10:07:05,70 1 00:52:06 Círculo Colombófilo de Tenerife
1367slovenia MC1314  
Stela
Team Boris Sovic3 10:07:05,71 1 00:52:06 Slovenia Club
1368belgium MC1682  
Vision
Team Creemers & Zoon6 10:07:06,05 1 00:52:06 Club Olijftak Maaseik
1369germany MC2277  
ATLANTIC-POSEIDON
Alexander Gebel18 10:07:06,20 1 00:52:06 Club Saalfeld
1370netherlands MC2584  
MANDARINE
Team Dickmann-Stroetges11 10:07:06,65 1 00:52:07 Holland Pigeons Club
1371wales MC3022  
Nia
Team Belgium Bus Syndicate2 10:07:07,55 1 00:52:08 País de Gales
1372germany MC1407  
Alegria T2
Team Jung & Jupid6 10:07:08,25 1 00:52:08 Club Ebertshausen
1373belarus MC3222  
Red
Team Dobrovolschi Leonid4 10:07:08,30 1 00:52:08 Belarus Club
1374tenerife MC0041  
José Martín
Team Champions Abona Sur2 10:07:08,31 1 00:52:08 Abona Sur
1375slovakia MC0856  
Greg 15
Team Greg14 10:07:09,00 1 00:52:09 Slovakia Club
1376belgium MC2503  
Sara
Team Donders & Remels2 10:07:09,01 1 00:52:09 Fondclub Sint Trudo
1377tenerife MC0695  
Juan Carlos Glez Herrera
Team Champions Canaragüi1 10:07:09,05 1 00:52:09 CANARAGÜI
1378germany MC0992  
Lady Merry
Team Schnellin4 10:07:09,35 1 00:52:09 Club Sachsen
1379wales MC3389  
Blue 96
Team Syndicate Loft UK7 10:07:09,55 1 00:52:10 Welsh Flag
1380cordoba MC0006  
Caseys Song
Dámaso Melero8 10:07:09,75 1 00:52:10 Malagüeño
1381scotland MC2645  
De/bab
Team Jock Ross & Gwelia Lofts1 10:07:10,55 1 00:52:11 Scottish Homing Union
1382netherlands MC1701  
AG2R
Team Grolleman Pigeons6 10:07:10,65 1 00:52:11 Holland Pigeons Club
1383belgium MC0326  
Sila
Filip de Smedt6 10:07:10,80 1 00:52:11 De Snelvliegers Zandbergen Club
1384south africa MC2414  
Barcelona II
Team Gilbert & Bruin2 10:07:11,15 1 00:52:11 South Africa Club
1385malta MC0585  
Victory Andre
Team Victory Lofts Malta9 10:07:11,20 1 00:52:11 Malta Racing Pigeon Club
1386hungary MC0512  
Luigi
Team Horváth Pigeons4 10:07:11,70 1 00:52:12 Hungary Pigeons Club
1387germany MC1042  
Spartacus
Erich Müller58 10:07:12,00 1 00:52:12 Club Oberfranken
1388malta MC0681  
Coutinho
Team Tarcisio & Keith Zammit Loft4 10:07:12,40 1 00:52:12 Malta Racing Pigeon Club
1389netherlands MC0652  
Suzanne
Team Holland - Marsman1 10:07:12,41 1 00:52:12 Holland Pigeons Club
1390england MC2955  
Ultimate Atmosphere
Team Ultimate Syndicate9 10:07:12,85 1 00:52:13 RPRA (Pigeon Association)
1391rusia MC2623  
Arbat's Sovereign
Team Dyserthlofts Russia4 10:07:13,35 1 00:52:13 Club Rusia
1392netherlands MC0406  
Flight Plan
Team H. V. Venrooy1 10:07:13,36 1 00:52:13 Holland Pigeons Club
1393malta MC0566  
Susan
Team Buhagiars Lofts3 10:07:13,85 1 00:52:14 Malta Racing Pigeon Club
1394germany MC0504  
Vocho
Team SAS7 10:07:14,05 1 00:52:14 Club Sachsen
1395hungary MC4073  
Lorena
Laszlo Gotthard13 10:07:14,40 1 00:52:14 Hungary Pigeons Club
1396netherlands MC1355  
Chiella
Team Schoordijk-Schults6 10:07:14,55 1 00:52:15 Holland Pigeons Club
1397rumania MC2117  
Spy
Team Pitea Laurentiu2 10:07:14,75 1 00:52:15 Romanía
1398germany MC1724  
Hat Full
Erich Müller59 10:07:14,76 1 00:52:15 Club Oberfranken
1399netherlands MC4092  
Wonder Girl
Hok M. Reijnen18 10:07:15,10 1 00:52:15 PDV Alphen Vooruit
1400netherlands MC0063  
Toxin
Team Rien van Oss en Zn22 10:07:15,11 1 00:52:15 Holland Pigeons Club
1401netherlands MC1254  
Luba
Team Comb. Verbeek - Demmis2 10:07:15,35 1 00:52:15 Holland Pigeons Club
1402england MC1770  
Russian Astronaut
Team Paul Smith Syndicate7 10:07:15,45 1 00:52:15 RPRA (Pigeon Association)
1403tenerife MC0521  
Deep Purple
Team Andrea y Vicente Cruz2 10:07:15,90 1 00:52:16 Abona Sur
1404hungary MC0070  
Puki
Team Fenyvesi Balazs & Norbert6 10:07:16,00 1 00:52:16 Hungary Pigeons Club
1405netherlands MC4089  
Yippeeiohcaiay
Hok M. Reijnen19 10:07:16,15 1 00:52:16 PDV Alphen Vooruit
1406rumania MC2235  
roosens 84
Team Fratii Lupu & Colniceanu3 10:07:16,30 1 00:52:16 Romanía
1407croatia MC1295  
Panonski Navigator
Team Croatia3 10:07:17,35 1 00:52:17 Croatia Pigeon Club
1408slovakia MC1195  
Recon
Team Kostros Group1 10:07:17,55 1 00:52:18 Slovakia Club
1409england MC2968  
Southfeild Cloud Bender
Mark Gilbert11 10:07:17,60 1 00:52:18 RPRA (Pigeon Association)
1410germany MC2298  
ATLANTIC-BLITZ
Alexander Gebel19 10:07:17,90 1 00:52:18 Club Saalfeld
1411germany MC0471  
Cheroky
Erich Müller60 10:07:18,10 1 00:52:18 Club Oberfranken
1412defaulted  
No information will be displayed0 10:07:18,70 1 00:52:19 Defaulted Syndicate
1413germany MC2300  
ATLANTIC-OSCAR
Alexander Gebel20 10:07:18,95 1 00:52:19 Club Saalfeld
1414netherlands MC0958  
Abbie Gail
Lorenzo Van Russel15 10:07:18,96 1 00:52:19 Holland Pigeons Club
1415netherlands MC1347  
Iniesta
Rudolf Visser3 10:07:19,50 1 00:52:20 Holland Pigeons Club
1416rumania MC2126  
Patán
Team Miulescu Marian2 10:07:20,30 1 00:52:20 Romanía
1417england MC3343  
Siennas sunny boy
Team D. Bullen & Son7 10:07:20,60 1 00:52:21 RPRA (Pigeon Association)
1418asturias MC0629  
Manchita
Team Dionisio & Pandiella6 10:07:21,05 1 00:52:21 R.C. Oviedo
1419netherlands MC2899  
Red Devil
B. J. Suk Mellies2 10:07:21,20 1 00:52:21 Holland Pigeons Club
1420defaulted  
No information will be displayed0 10:07:21,85 1 00:52:22 Defaulted Syndicate
1421germany MC1134  
Bandido
Bernd Prekel8 10:07:22,25 1 00:52:22 Club Bayern Süd
1422germany MC0155  
Horsti 52
Horst Hain6 10:07:22,45 1 00:52:22 Club Fulda
1423europe MC1686  
Tango
Team TOP 105 10:07:22,70 1 00:52:23 Club E.U.
1424germany MC1024  
Lucho
Erich Müller61 10:07:23,00 1 00:52:23 Club Oberfranken
1425england MC2372  
Joanne Shep's
Team Sheppard5 10:07:23,45 1 00:52:23 RPRA (Pigeon Association)
1426england MC2966  
Southfeild Clear Water
Mark Gilbert12 10:07:23,60 1 00:52:24 RPRA (Pigeon Association)
1427polska MC0434  
Mystical
Tomasz Jopek2 10:07:23,95 1 00:52:24 Polonia
1428rumania MC2001  
Carol La Cuñada
Mihai Chirita3 10:07:24,15 1 00:52:24 Romanía
1429netherlands MC0377  
Light Tuition
Team Interpalomas Lofts2 10:07:24,55 1 00:52:25 Holland Pigeons Club
1430slovakia MC0864  
Greg 23
Team Greg15 10:07:24,75 1 00:52:25 Slovakia Club
1431wales MC3449  
Adrian
Team Rudderfett4 10:07:24,85 1 00:52:25 Welsh Flag
1432tenerife MC0036  
Lofty Pride
Fco. Enrique Martín Acevedo4 10:07:25,55 1 00:52:26 Isla Baja
1433rumania MC2006  
The Super One
Team Iuga Dorin6 10:07:26,40 1 00:52:26 Romanía
1434tenerife MC0040  
Fumanchu
Fco. Enrique Martín Acevedo5 10:07:27,00 1 00:52:27 Isla Baja
1435fuerteventura MC0348  
Nibbles
Eduardo Cristo Santiesteban Luna4 10:07:28,01 1 00:52:28 Gran Tarajal
1436scotland MC3471  
Slinky 70
Team Gareth Rankin4 10:07:28,60 1 00:52:29 Scottish Homing Union
1437germany MC1058  
Dark Moondancer
Erich Müller62 10:07:28,90 1 00:52:29 Club Oberfranken
1438tenerife MC1276  
Kristian
Team COLUMBACANARIA3 10:07:28,95 1 00:52:29 Adexe
1439italia MC2652  
Booboo
Team Hanus Vasile1 10:07:29,00 1 00:52:29 Italia
1440gran canaria MC1586  
Lady
Team Félix Santiago - Aday Rguez9 10:07:29,20 1 00:52:29 Club Los Socios
1441hungary MC0766  
Fenyo Family
Team Fenyvesi Balazs & Norbert7 10:07:29,45 1 00:52:29 Hungary Pigeons Club
1442netherlands MC2961  
Arielle
Team Bustraan Pigeons2 10:07:29,50 1 00:52:30 Holland Pigeons Club
1443rumania MC4206  
Flor 4
Team Florea Sorin26 10:07:30,60 1 00:52:31 Romanía
1444germany MC1101  
Mattanja
Team Klaas & Sohn16 10:07:31,35 1 00:52:31 Club Rietberg
1445germany MC0240  
The Challenge
Team Mark Buse & Fam.19 10:07:32,55 1 00:52:33 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1446slovakia MC1188  
Sani
Team Fiala Alexander & Tomas3 10:07:33,25 1 00:52:33 Slovakia Club
1447germany MC3251  
Kendavalla
Günter Langefeld5 10:07:33,40 1 00:52:33 Club Bergisches Land
1448slovakia MC0899  
Jani
Zuzana Hojova1 10:07:33,65 1 00:52:34 Slovakia Club
1449germany MC1303  
Simun
Günter Schneemann19 10:07:34,20 1 00:52:34 Club Kassel
1450germany MC1051  
Lea
Erich Müller63 10:07:34,35 1 00:52:34 Club Oberfranken
1451tenerife MC0560  
Lustra
Team Montiel & Sicilia & Vahillo1 10:07:34,75 1 00:52:35 GRAN FONDO
1452germany MC1057  
Grimbergen
Erich Müller64 10:07:35,30 1 00:52:35 Club Oberfranken
1453netherlands MC0390  
Flora
Team Cees van Gelder10 10:07:35,75 1 00:52:36 Holland Pigeons Club
1454netherlands MC2566  
Tilde
Tom Van der Kamp6 10:07:35,85 1 00:52:36 Holland Pigeons Club
1455tenerife MC0361  
Daniela 6
Team Hmnos. Hernández Mesa4 10:07:36,85 1 00:52:37 C.C. TACO
1456netherlands MC0220  
Bergerac
Team Gebr. Vieberink5 10:07:37,00 1 00:52:37 Holland Pigeons Club
1457rumania MC0104  
Jessica
Babos Zsolt6 10:07:37,15 1 00:52:37 Romanía
1458germany MC0144  
Absent
Team Reiss & Pfeiffer8 10:07:37,35 1 00:52:37 Club Lutherstadt
1459tenerife MC0033  
Irritate Me
Fco. Enrique Martín Acevedo6 10:07:37,40 1 00:52:37 Isla Baja
1460belgium MC1886  
Highlander
Roger Mertens9 10:07:37,41 1 00:52:37 Fond Wallonie
1461defaulted  
No information will be displayed0 10:07:38,65 1 00:52:39 Defaulted Syndicate
1462germany MC1060  
Rolf
Erich Müller65 10:07:38,75 1 00:52:39 Club Oberfranken
1463tenerife MC0031  
Sing Sing
Fco. Enrique Martín Acevedo7 10:07:38,95 1 00:52:39 Isla Baja
1464czech republic MC0811  
Argo
Karel Klemens6 10:07:38,96 1 00:52:39 Czech Republic Club
1465rumania MC2152  
Anaconda
Patruca Florin1 10:07:39,15 1 00:52:39 Romanía
1466germany MC3119  
Ayers Rock
Team Mark Buse & Fam.20 10:07:40,10 1 00:52:40 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1467slovakia MC0842  
Greg 01
Team Greg16 10:07:40,30 1 00:52:40 Slovakia Club
1468england MC0995  
Jack Black
Team Lucky Devils Syndicate14 10:07:42,35 1 00:52:42 RPRA (Pigeon Association)
1469germany MC3247  
Almendra
Günter Langefeld6 10:07:42,60 1 00:52:43 Club Bergisches Land
1470hungary MC0703  
Vartmel
Team Fenyvesi Family8 10:07:42,85 1 00:52:43 Hungary Pigeons Club
1471rumania MC3038  
Timeo
Adi Zepciuc3 10:07:42,86 1 00:52:43 Romanía
1472czech republic MC0831  
Gaston In One
Lubomir Kubacek6 10:07:43,25 1 00:52:43 Czech Republic Club
1473netherlands MC2905  
De Kurt Nek
Team Holland 53 10:07:43,26 1 00:52:43 Holland Pigeons Club
1474rumania MC0102  
Zetelaka
Babos Zsolt7 10:07:43,60 1 00:52:44 Romanía
1475slovakia MC0732  
Magdus
Team Krajcik Daniel & Andrea2 10:07:44,50 1 00:52:44 Slovakia Club
1476czech republic MC0805  
Ondra
Martin Bouchal2 10:07:44,70 1 00:52:45 Czech Republic Club
1477rumania MC2173  
Emily
Team Buzura & Balasoiu4 10:07:45,85 1 00:52:46 Romanía
1478polska MC2600  
Arabela
Team Michal Klassa3 10:07:45,95 1 00:52:46 Polonia
1479austria MC1945  
Tamu
Team Popovici Paul & Toader Ioan1 10:07:46,10 1 00:52:46 VRV - Oberoesterreich
1480netherlands MC1175  
Joep 8
Team Holland 82 10:07:46,45 1 00:52:46 Holland Pigeons Club
1481germany MC1046  
Tad
Erich Müller66 10:07:48,70 1 00:52:49 Club Oberfranken
1482rumania MC2165  
Dida
Radu Buzura2 10:07:49,20 1 00:52:49 Romanía
1483fuerteventura MC0554  
Super Kai
Luis Fumero Arucas4 10:07:49,25 1 00:52:49 Gran Tarajal
1484rumania MC2118  
Tom Tom
Team Pitea Laurentiu3 10:07:49,35 1 00:52:49 Romanía
1485germany MC2310  
ATLANTIC-CHANCE
Alexander Gebel21 10:07:49,40 1 00:52:49 Club Saalfeld
1486south africa MC2433  
Egoli
Team Fouche Lofts (Jhb)3 10:07:50,15 1 00:52:50 South Africa Club
1487germany MC1052  
Jamaica
Erich Müller67 10:07:50,16 1 00:52:50 Club Oberfranken
1488tenerife MC0362  
Daniela 7
Team Hmnos. Hernández Mesa5 10:07:51,35 1 00:52:51 C.C. TACO
1489austria MC0787  
Alien Cookies
Team Garcia & Nagelhofer10 10:07:52,30 1 00:52:52 VRV - Oberoesterreich
1490asturias MC0622  
Pooky
Team Dionisio & Pandiella7 10:07:52,31 1 00:52:52 R.C. Oviedo
1491netherlands MC4354  
Mekmeer 1
Team Comb. Mekes-van Boxmeer2 10:07:52,60 1 00:52:53 Holland Pigeons Club
1492rumania MC4355  
Alexandru 2
Team Romania2 10:07:53,30 1 00:52:53 Romanía
1493south africa MC2408  
Tabreez
Team Cachalia Bros2 10:07:53,85 1 00:52:54 South Africa Club
1494italia MC2672  
Heart Of Gold
Team Laro Ervin4 10:07:54,05 1 00:52:54 Italia
1495germany MC3125  
Legend of Heremans
Team SG Eider2 10:07:54,35 1 00:52:54 Club Oberfranken
1496tenerife MC0562  
Anthuane
Team Montiel & Sicilia & Vahillo2 10:07:54,75 1 00:52:55 GRAN FONDO
1497south africa MC2425  
Moonwalker
Team Saville Penkin2 10:07:54,80 1 00:52:55 South Africa Club
1498netherlands MC2833  
Trijn
Team Soepboer9 10:07:55,00 1 00:52:55 Holland Pigeons Club
1499germany MC3263  
Hip Hip Hoera
Erich Müller68 10:07:55,25 1 00:52:55 Club Oberfranken
1500rusia MC2628  
Volga's Power
Team Dyserthlofts Russia5 10:07:55,65 1 00:52:56 Club Rusia
1501germany MC0470  
Yanina
Erich Müller69 10:07:56,20 1 00:52:56 Club Oberfranken
1502europe MC4071  
Freedom
Team TOP 106 10:07:56,40 1 00:52:56 Club E.U.
1503belgium MC0327  
Ramsy
Filip de Smedt7 10:07:57,40 1 00:52:57 De Snelvliegers Zandbergen Club
1504malta MC0572  
Tinuccia
Team Cantarella & Agius Lofts Malta3 10:07:57,50 1 00:52:58 Malta Racing Pigeon Club
1505malta MC0643  
Telasja
Team Gandlier Lofts Malta4 10:07:58,15 1 00:52:58 Malta Racing Pigeon Club
1506germany MC1984  
Blue Energy
Team Beatrix & Christian3 10:07:58,40 1 00:52:58 Germany Club
1507defaulted  
No information will be displayed0 10:07:58,45 1 00:52:58 Defaulted Syndicate
1508slovenia MC1313  
Marijana
Team Boris Sovic4 10:07:58,90 1 00:52:59 Slovenia Club
1509portugal MC2804  
Fisgas
Manuel António Guerreiro3 10:08:00,50 1 00:53:00 Loulé - Portugal
1510england MC3402  
Forest Fern
Team Totton Flyers3 10:08:00,70 1 00:53:01 RPRA (Pigeon Association)
1511italia MC0570  
Miry
Team Cantarella Gioacchino Loft2 10:08:01,00 1 00:53:01 Italia
1512rumania MC0132  
Babos
Babos Zsolt8 10:08:02,40 1 00:53:02 Romanía
1513netherlands MC0374  
Amelia
Team TopPigeons.nl7 10:08:02,50 1 00:53:02 Holland Pigeons Club
1514tenerife MC0037  
Kaiser
Fco. Enrique Martín Acevedo8 10:08:02,60 1 00:53:03 Isla Baja
1515germany MC1116  
Angel Wing
Team Feuriger Fluegel Krosigk9 10:08:04,50 1 00:53:04 Club Sachsen
1516germany MC1400  
Bastian
Walter Agler2 10:08:04,95 1 00:53:05 Club Oberbayern
1517austria MC1946  
Dream Lover
Team Popovici Paul & Toader Ioan2 10:08:05,00 1 00:53:05 VRV - Oberoesterreich
1518germany MC3250  
Oker
Günter Langefeld7 10:08:05,10 1 00:53:05 Club Bergisches Land
1519germany MC0233  
Red Star
Team Mark Buse & Fam.21 10:08:05,50 1 00:53:06 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1520netherlands MC0373  
Fletch
Team TopPigeons.nl8 10:08:05,85 1 00:53:06 Holland Pigeons Club
1521england MC2637  
Alicia
Team Vador & Elimar7 10:08:06,50 1 00:53:06 RPRA (Pigeon Association)
1522slovakia MC0734  
Daniel
Team Andrea's Dream2 10:08:06,65 1 00:53:07 Slovakia Club
1523rumania MC2154  
Miss Sydafrika
Patruca Florin2 10:08:09,20 1 00:53:09 Romanía
1524austria MC0773  
Rick
Team Garcia & Nagelhofer11 10:08:09,70 1 00:53:10 VRV - Oberoesterreich
1525slovakia MC0871  
Dedo
Team Pigeons-H-Van-Helsing.Eu3 10:08:09,85 1 00:53:10 Slovakia Club
1526croatia MC1308  
Maksim
Team Pudic Family Loft3 10:08:10,20 1 00:53:10 Croatia Pigeon Club
1527england MC1439  
Millie
Team Paul & Duke2 10:08:10,35 1 00:53:10 RPRA (Pigeon Association)
1528tenerife MC0517  
Kyra
Team Demmis4 10:08:11,20 1 00:53:11 Nuevos HORIZONTES
1529netherlands MC2546  
Tom 1
Team Holland 13 10:08:11,65 1 00:53:12 Holland Pigeons Club
1530rumania MC4203  
Flor 2
Team Florea Sorin27 10:08:11,66 1 00:53:12 Romanía
1531rumania MC4320  
Express
Team Arad Express FCI1 10:08:11,90 1 00:53:12 Romanía
1532belgium MC0333  
Sahale
Dirk Verstichelen5 10:08:12,05 1 00:53:12 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
1533rumania MC2015  
Bati
Team Iuga Dorin7 10:08:12,50 1 00:53:12 Romanía
1534germany MC2342  
Bayer
Team Gleichberg7 10:08:13,15 1 00:53:13 Hildburghausen Club
1535polska MC3452  
Jewel From Belgium
Team Angel Maximillion Syndicate1 10:08:14,95 1 00:53:15 Polonia
1536malta MC0590  
Victory Julia
Team Victory Lofts Malta10 10:08:15,10 1 00:53:15 Malta Racing Pigeon Club
1537tenerife MC1270  
Kings Express
Team COLUMBACANARIA4 10:08:15,30 1 00:53:15 Adexe
1538wales MC3357  
Green grass of home
Paul Bamford4 10:08:15,95 1 00:53:16 País de Gales
1539rumania MC4029  
Alexandru 5
Team Romania3 10:08:16,05 1 00:53:16 Romanía
1540belgium MC0982  
Schuppi
Steven Van de Velde3 10:08:16,10 1 00:53:16 Land van Aalst
1541austria MC4408  
Money Taker
Slavko Kutlesa10 10:08:16,35 1 00:53:16 VRV - Oberoesterreich
1542rumania MC2024  
Aloha
Team Burca & Carcu2 10:08:17,25 1 00:53:17 Romanía
1543rumania MC2136  
Pinky
Team Stroiescu C. & Asmarandei F.2 10:08:17,60 1 00:53:18 Romanía
1544defaulted  
No information will be displayed0 10:08:18,00 1 00:53:18 Defaulted Syndicate
1545netherlands MC0929  
Pamela
Team Sunkissed4 10:08:18,05 1 00:53:18 Holland Pigeons Club
1546england MC1534  
Atlantic Swallow
Team Foster & Rump4 10:08:18,25 1 00:53:18 RPRA (Pigeon Association)
1547england MC2401  
Hope
Team Ashdown Rangers6 10:08:18,95 1 00:53:19 RPRA (Pigeon Association)
1548england MC2394  
De La Warr
Team Ashdown Rangers7 10:08:21,45 1 00:53:21 RPRA (Pigeon Association)
1549tenerife MC0027  
Lyphard
Team Jado1 10:08:22,75 1 00:53:23 Abona Sur
1550england MC2981  
Southfeild Galze
Mark Gilbert13 10:08:23,65 1 00:53:24 RPRA (Pigeon Association)
1551hungary MC0767  
Balazso Ii
Team Fenyvesi Balazs & Norbert8 10:08:24,15 1 00:53:24 Hungary Pigeons Club
1552germany MC0581  
Peron
Detlef Schüring4 10:08:24,55 1 00:53:25 Club Münsterland
1553europe MC3379  
The submarine
Team Mix and Match Syndicate3 10:08:25,80 1 00:53:26 Club E.U.
1554rumania MC2133  
First Afterglow
Team Tules Denis & Ialcin3 10:08:26,85 1 00:53:27 Romanía
1555germany MC1068  
Shila
Team Klaas & Sohn17 10:08:26,86 1 00:53:27 Club Rietberg
1556tenerife MC1223  
Fridgie
Edward Frost3 10:08:27,15 1 00:53:27 C.C.Portuense
1557netherlands MC4102  
Sympatico
Lorenzo Van Russel16 10:08:28,00 1 00:53:28 Holland Pigeons Club
1558rumania MC2208  
Winner
Ariciu Catalin1 10:08:28,15 1 00:53:28 Romanía
1559belgium MC3137  
Paupaul junior
Dirk Martens11 10:08:28,40 1 00:53:28 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
1560rumania MC2225  
Tiki
Team Onur2 10:08:28,65 1 00:53:29 Romanía
1561germany MC1079  
Melani
Team Klaas & Sohn18 10:08:29,05 1 00:53:29 Club Rietberg
1562wales MC0309  
Supreme Charlot
Ken Darlington3 10:08:30,95 1 00:53:31 País de Gales
1563eeuu MC0954  
Money Maker
Julio C. Ramírez1 10:08:31,25 1 00:53:31 USA
1564germany MC2344  
Turbo
Team Karl-Heinz & Ralph Schleifer6 10:08:31,50 1 00:53:32 Club Oberfranken
1565cordoba MC0013  
Saddam
Dámaso Melero9 10:08:31,65 1 00:53:32 Malagüeño
1566defaulted  
No information will be displayed0 10:08:32,00 1 00:53:32 Defaulted Syndicate
1567netherlands MC0420  
v.d.Berg
Team Holland 23 10:08:32,40 1 00:53:32 Holland Pigeons Club
1568england MC0611  
Little Robbie
Team Downclose Lofts2 10:08:33,55 1 00:53:34 RPRA (Pigeon Association)
1569austria MC0750  
Classic Mission
Slavko Kutlesa11 10:08:34,10 1 00:53:34 VRV - Oberoesterreich
1570malta MC0641  
Gandlier
Team Gandlier Lofts Malta5 10:08:34,30 1 00:53:34 Malta Racing Pigeon Club
1571austria MC0780  
In The Pine
Team Garcia & Nagelhofer12 10:08:35,00 1 00:53:35 VRV - Oberoesterreich
1572germany MC1165  
ATLANTIC-AXA
Alexander Gebel22 10:08:36,30 1 00:53:36 Club Saalfeld
1573germany MC0771  
Rex
Fedoseev Vitalij11 10:08:36,31 1 00:53:36 Club Harsewinkel
1574netherlands MC2958  
Swift Gold
Team Bustraan Pigeons3 10:08:37,20 1 00:53:37 Holland Pigeons Club
1575england MC2924  
Brobbelaar
Team Crazy Gang Syndicate6 10:08:37,85 1 00:53:38 RPRA (Pigeon Association)
1576germany MC0467  
Jimmy
Erich Müller70 10:08:38,45 1 00:53:38 Club Oberfranken
1577defaulted  
No information will be displayed0 10:08:38,95 1 00:53:39 Defaulted Syndicate
1578rusia MC3229  
Harlamov
Team Krasnaya Armiya4 10:08:40,25 1 00:53:40 Club Rusia
1579rumania MC2224  
Hamham
Team Onur3 10:08:41,30 1 00:53:41 Romanía
1580defaulted  
No information will be displayed0 10:08:41,75 1 00:53:42 Defaulted Syndicate
1581rumania MC4352  
Urcois 3
Team Ursu Cornel & Isac2 10:08:43,25 1 00:53:43 Romanía
1582belgium MC1666  
Ajax
PEC Racing Team ADK5 10:08:43,85 1 00:53:44 Fondclub Herent
1583germany MC2505  
Time Bandit 1
Team Jörg Unglaube4 10:08:44,05 1 00:53:44 Germany Club
1584defaulted MC4339  
check
Checking2 10:08:44,40 1 00:53:44 Defaulted Syndicate
1585portugal MC2796  
Alarriba
Team Rui & Paulo Campos1 10:08:45,35 1 00:53:45 Loulé - Portugal
1586germany MC0987  
Silvy
Team Röhlig & Bukowski2 10:08:45,65 1 00:53:46 Club Vogtland
1587germany MC1075  
Rapy
Team Klaas & Sohn19 10:08:46,15 1 00:53:46 Club Rietberg
1588germany MC2309  
ATLANTIC-PIGEON
Alexander Gebel23 10:08:46,40 1 00:53:46 Club Saalfeld
1589rumania MC2142  
Jacoby
Team Duda Sergiu3 10:08:48,05 1 00:53:48 Romanía
1590england MC3405  
Premier Choice
Team Premier Posse10 10:08:49,50 1 00:53:50 RPRA (Pigeon Association)
1591germany MC2320  
ATLANTIC-ELVIS
Alexander Gebel24 10:08:49,55 1 00:53:50 Club Saalfeld
1592polska MC2605  
Maty
Team Smge Rumik Krzysztof7 10:08:49,90 1 00:53:50 Polonia
1593polska MC2609  
Mika
Team Smge Rumik Krzysztof8 10:08:49,95 1 00:53:50 Polonia
1594europe MC2517  
ATHOS
Team Golden Ladies2 10:08:51,15 1 00:53:51 Club E.U.
1595rumania MC2241  
Denysa
Team Pisla Daniel & Vintan George4 10:08:51,55 1 00:53:52 Romanía
1596turkey MC1004  
Klaus
Ahmet Guloglu1 10:08:51,80 1 00:53:52 Turkey Flying Club
1597wales MC3438  
Challenger 53
Team DLUK & Ganwy Lofts6 10:08:53,05 1 00:53:53 Welsh Flag
1598italia MC2683  
Timothy Chu
Team Danaila Daniel & Daniela1 10:08:54,45 1 00:53:54 Italia
1599rumania MC2149  
Vainilla
Alexa Iacob2 10:08:56,30 1 00:53:56 Romanía
1600tenerife MC0359  
Daniela 4
Team Hmnos. Hernández Mesa6 10:08:57,30 1 00:53:57 C.C. TACO
1601hungary MC0758  
Lidia I
Team Fenyvesi Balazs & Norbert9 10:08:57,85 1 00:53:58 Hungary Pigeons Club
1602germany MC1135  
Foster
Team Reiss & Pfeiffer9 10:08:59,15 1 00:53:59 Club Lutherstadt
1603england MC2982  
Southfeild Fireball
Mark Gilbert14 10:08:59,30 1 00:53:59 RPRA (Pigeon Association)
1604germany MC1037  
Holly Berry
Erich Müller71 10:08:59,55 1 00:54:00 Club Oberfranken
1605europe MC1791  
Invincible
Team Mystery1 10:09:00,85 1 00:54:01 Club E.U.
1606rumania MC2112  
Sepia
Petca Aurelian2 10:09:01,30 1 00:54:01 Romanía
1607slovakia MC0868  
Greg 27
Team Greg17 10:09:02,65 1 00:54:03 Slovakia Club
1608polska MC3521  
Pure Chance
Team Smge Rumik Krzysztof9 10:09:03,95 1 00:54:04 Polonia
1609defaulted  
No information will be displayed0 10:09:05,65 1 00:54:06 Defaulted Syndicate
1610rumania MC3010  
Susy
Team Cosvasa & Gah6 10:09:05,90 1 00:54:06 Romanía
1611malta MC0595  
Victory Kevin
Team Victory Lofts Malta11 10:09:06,15 1 00:54:06 Malta Racing Pigeon Club
1612germany MC2312  
ATLANTIC-WIND
Alexander Gebel25 10:09:06,25 1 00:54:06 Club Saalfeld
1613england MC2965  
Southfeild Blaze
Mark Gilbert15 10:09:07,15 1 00:54:07 RPRA (Pigeon Association)
1614england MC2383  
Knockagh Glen
Chris Turner4 10:09:07,35 1 00:54:07 RPRA (Pigeon Association)
1615hungary MC4034  
Brown
Laszlo Gotthard14 10:09:07,45 1 00:54:07 Hungary Pigeons Club
1616europe MC2524  
Nick The Fox
Team TOP 107 10:09:09,20 1 00:54:09 Club E.U.
1617england MC2987  
Southfeild Slayer
Mark Gilbert16 10:09:10,60 1 00:54:11 RPRA (Pigeon Association)
1618england MC2991  
Southfeild Kamikazei
Mark Gilbert17 10:09:10,85 1 00:54:11 RPRA (Pigeon Association)
1619netherlands MC1372  
Bella
Chantal Breukers2 10:09:12,35 1 00:54:12 Holland Pigeons Club
1620germany MC2306  
ATLANTIC-NEW
Alexander Gebel26 10:09:16,05 1 00:54:16 Club Saalfeld
1621netherlands MC0945  
Anastasia
Hein van Dam2 10:09:16,10 1 00:54:16 Holland Pigeons Club
1622austria MC0769  
Ronja
Team Garcia & Nagelhofer13 10:09:16,50 1 00:54:16 VRV - Oberoesterreich
1623netherlands MC0392  
Wilco
Team Van der Heide de Vries5 10:09:16,95 1 00:54:17 Holland Pigeons Club
1624rumania MC2737  
Petrus
Team Lulian Sepciuc2 10:09:17,95 1 00:54:18 Romanía
1625defaulted  
No information will be displayed0 10:09:19,05 1 00:54:19 Defaulted Syndicate
1626netherlands MC2560  
HAAKNEUS
Team Holland 115 10:09:19,90 1 00:54:20 Holland Pigeons Club
1627netherlands MC2907  
Neve
Team Zandverstuiving3 10:09:20,20 1 00:54:20 Holland Pigeons Club
1628slovakia MC1180  
Pokus
Team Marton J + I3 10:09:21,35 1 00:54:21 Slovakia Club
1629germany MC0506  
Cabezon
Team SAS8 10:09:21,45 1 00:54:21 Club Sachsen
1630england MC0082  
My Darling
Team Lucky Devils Syndicate15 10:09:23,35 1 00:54:23 RPRA (Pigeon Association)
1631europe MC3377  
Tile hill roxy
Team Mix and Match Syndicate4 10:09:24,20 1 00:54:24 Club E.U.
1632wales MC0293  
Plunger
Team Stephens Plumbing3 10:09:24,45 1 00:54:24 País de Gales
1633scotland MC1850  
Big Wul
William Donachie5 10:09:24,80 1 00:54:25 Scottish Homing Union
1634england MC3315  
Sailors way
Brian Clayburn4 10:09:26,65 1 00:54:27 RPRA (Pigeon Association)
1635italia MC2655  
Robertino
Team Thomas & Leonardo Nasternak3 10:09:29,85 1 00:54:30 Italian-Team
1636rumania MC4304  
Alexandru 3
Team Romania4 10:09:30,00 1 00:54:30 Romanía
1637austria MC0752  
Big Bentley
Slavko Kutlesa12 10:09:30,20 1 00:54:30 VRV - Oberoesterreich
1638germany MC0204  
Belonso
Team B & B White Diamonds2 10:09:32,25 1 00:54:32 Wittinger WSC
1639rumania MC2166  
Pitica
Radu Buzura3 10:09:32,50 1 00:54:32 Romanía
1640netherlands MC2542  
Last Shadow
Team Cees van Gelder11 10:09:32,85 1 00:54:33 Holland Pigeons Club
1641netherlands MC3054  
Apple
Team Dickmann-Stroetges12 10:09:33,25 1 00:54:33 Holland Pigeons Club
1642germany MC1130  
Snowman 5
Günter Schneemann20 10:09:33,90 1 00:54:34 Club Kassel
1643rumania MC4001  
Regal Decree
Team Florea Sorin28 10:09:39,35 1 00:54:39 Romanía
1644malta MC0593  
Victory Nicky
Team Victory Lofts Malta12 10:09:39,75 1 00:54:40 Malta Racing Pigeon Club
1645rumania MC2114  
Skindy
Petca Aurelian3 10:09:41,20 1 00:54:41 Romanía
1646england MC2389  
Now Be On Your Way
Chris Turner5 10:09:43,65 1 00:54:44 RPRA (Pigeon Association)
1647polska MC2782  
Atlantic 2
Ryszard Sas3 10:09:47,95 1 00:54:48 Polonia
1648belgium MC0717  
Jona
Team Leyen-Paloma Belgie8 10:09:50,90 1 00:54:51 Club Olijftak Maaseik
1649england MC2399  
Prue
Team Ashdown Rangers8 10:09:51,90 1 00:54:52 RPRA (Pigeon Association)
1650defaulted  
No information will be displayed0 10:09:53,65 1 00:54:54 Defaulted Syndicate
1651hungary MC4078  
Mattanja
Laszlo Gotthard15 10:09:55,50 1 00:54:56 Hungary Pigeons Club
1652netherlands MC2581  
APRICOT
Team Dickmann-Stroetges13 10:09:56,05 1 00:54:56 Holland Pigeons Club
1653rumania MC2021  
Manchas
Team Burca & Carcu3 10:09:56,35 1 00:54:56 Romanía
1654netherlands MC2511  
Frankie Boy
Team Limburgse Passie3 10:09:57,05 1 00:54:57 Holland Pigeons Club
1655england MC2812  
Unifon
Pieter Oberholster3 10:09:57,90 1 00:54:58 RPRA (Pigeon Association)
1656czech republic MC0829  
Blue Gaston
Lubomir Kubacek7 10:10:00,00 1 00:55:00 Czech Republic Club
1657rumania MC2203  
Butterfly
Andrei Pana5 10:10:00,85 1 00:55:01 Romanía
1658netherlands MC0065  
Hawkeye
Team Rien van Oss en Zn23 10:10:02,15 1 00:55:02 Holland Pigeons Club
1659england MC3313  
Dark raven
Brian Clayburn5 10:10:03,90 1 00:55:04 RPRA (Pigeon Association)
1660rumania MC2197  
Arona
Andrei Pana6 10:10:08,40 1 00:55:08 Romanía
1661slovakia MC0889  
Beba
Team Zihlavnik4 10:10:10,75 1 00:55:11 Slovakia Club
1662england MC3428  
Nev's destroyer
Team Nev Proctor5 10:10:10,76 1 00:55:11 RPRA (Pigeon Association)
1663tenerife MC1275  
Mathias
Team COLUMBACANARIA5 10:10:11,80 1 00:55:12 Adexe
1664england MC2937  
Ultimate Class
Team Ultimate Syndicate10 10:10:13,30 1 00:55:13 RPRA (Pigeon Association)
1665germany MC0169  
Albany
Paul-Heinz Wesjohann8 10:10:16,75 1 00:55:17 Club Oberfranken
1666wales MC1837  
Korvin Prince
Team Bagillt4 10:10:19,30 1 00:55:19 North Wales
1667asturias MC0624  
Riffy
Team Dionisio & Pandiella8 10:10:20,65 1 00:55:21 R.C. Oviedo
1668netherlands MC1256  
Balu
Team Comb. Verbeek - Demmis3 10:10:22,60 1 00:55:23 Holland Pigeons Club
1669netherlands MC0914  
Simba
Team Soepboer10 10:10:22,95 1 00:55:23 Holland Pigeons Club
1670rumania MC2237  
Tarzan
Team Pisla Daniel & Vintan George5 10:10:24,05 1 00:55:24 Romanía
1671england MC3318  
No body's fool
Brian Clayburn6 10:10:25,55 1 00:55:26 RPRA (Pigeon Association)
1672netherlands MC2552  
Wijsneus
Team Holland 83 10:10:26,30 1 00:55:26 Holland Pigeons Club
1673germany MC3172  
Black Beauty
Team Express3 10:10:31,70 1 00:55:32 Coesfeld/Leiberg Club
1674zaragoza MC1591  
Futurclub
Jaime Ameller Pons1 10:10:31,90 1 00:55:32 Mensajeras BILBILIS
1675netherlands MC2841  
Lasterie Shop 3
Peter Lasterie5 10:10:32,25 1 00:55:32 Holland Pigeons Club
1676tenerife MC1258  
Agatha
Valentín González Hernández2 10:10:32,35 1 00:55:32 Adexe
1677asturias MC0617  
Luna
Fernando Loredo Piñera2 10:10:32,40 1 00:55:32 R.C. Oviedo
1678netherlands MC0912  
Hyaro One
Team Soepboer11 10:10:35,95 1 00:55:36 Holland Pigeons Club
1679belgium MC1013  
Daphne
Roger Mertens10 10:10:38,35 1 00:55:38 Fond Wallonie
1680czech republic MC0816  
Sindy
Karel Klemens7 10:10:38,95 1 00:55:39 Czech Republic Club
1681germany MC1044  
My Annie
Erich Müller72 10:10:41,05 1 00:55:41 Club Oberfranken
1682germany MC0492  
Four Men
Hermann Wienekamp9 10:10:41,25 1 00:55:41 Club Neumünster
1683germany MC4062  
ATLANTIC-BIG
Alexander Gebel27 10:10:43,25 1 00:55:43 Club Saalfeld
1684malta MC0568  
Showy
Team Buhagiars Lofts4 10:10:43,65 1 00:55:44 Malta Racing Pigeon Club
1685scotland MC1849  
Auto Aiden
William Donachie6 10:10:43,80 1 00:55:44 Scottish Homing Union
1686gran canaria MC1589  
Roque Mesa
Team Yahvé & Oliveiro8 10:10:45,35 1 00:55:45 Club Los Socios
1687germany MC4405  
Klaas
Erich Müller73 10:10:45,70 1 00:55:46 Club Oberfranken
1688polska MC0447  
Bron y Aury
Tomasz Wiczling4 10:10:46,90 1 00:55:47 Polonia
1689south africa MC2411  
Rumi
Team Cachalia Bros3 10:10:49,10 1 00:55:49 South Africa Club
1690gran canaria MC0548  
Hulk
Team Yahvé & Oliveiro9 10:10:50,05 1 00:55:50 Club Los Socios
1691england MC1438  
Harry
Team Paul & Duke3 10:10:51,90 1 00:55:52 RPRA (Pigeon Association)
1692polska MC3192  
Montrose
Team Szymanski Grzegorz2 10:10:52,15 1 00:55:52 Polonia
1693netherlands MC0211  
Sjefke
Team Hogeveld4 10:10:56,20 1 00:55:56 Holland Pigeons Club
1694england MC3348  
Grumpy
Team D. Bullen & Son8 10:10:59,30 1 00:55:59 RPRA (Pigeon Association)
1695wales MC0267  
Bright Star
Team Men of Gwent Syndicate5 10:11:08,30 1 00:56:08 País de Gales
1696germany MC2323  
ATLANTIC-LEEN
Alexander Gebel28 10:11:12,45 1 00:56:12 Club Saalfeld
1697rumania MC2171  
Black 1
Radu Buzura4 10:11:12,50 1 00:56:12 Romanía
1698germany MC0491  
Teddy Speed
Hermann Wienekamp10 10:11:12,90 1 00:56:13 Club Neumünster
1699rumania MC2004  
Beatriz San Jose
Mihai Chirita4 10:11:15,40 1 00:56:15 Romanía
1700belarus MC3221  
Forget
Team Dobrovolschi Leonid5 10:11:16,80 1 00:56:17 Belarus Club
1701england MC1697  
L7 Life on Mars
Team Lucky 77 10:11:21,85 1 00:56:22 Up North Combine
1702germany MC0142  
T-bone
Peter Kocks2 10:11:22,40 1 00:56:22 Oberhausen Club
1703tenerife MC0356  
Daniela 1
Team Hmnos. Hernández Mesa7 10:11:25,80 1 00:56:26 C.C. TACO
1704england MC3422  
Premier Jewel
Team Premier Posse11 10:11:25,85 1 00:56:26 RPRA (Pigeon Association)
1705germany MC1398  
Wilma
Walter Agler3 10:11:29,05 1 00:56:29 Club Oberbayern
1706wales MC0275  
Dyno
Team Belgium Bus Syndicate3 10:11:29,75 1 00:56:30 País de Gales
1707germany MC2352  
Midnight Surprizes
Team Karl-Heinz & Ralph Schleifer7 10:11:31,60 1 00:56:32 Club Oberfranken
1708europe MC1793  
Hermes
Team Mystery2 10:11:32,60 1 00:56:33 Club E.U.
1709rumania MC4329  
Lady Tennerife
Team Class4 10:11:34,75 1 00:56:35 Romanía
1710netherlands MC4326  
Hok
Hok M. Reijnen20 10:11:36,90 1 00:56:37 PDV Alphen Vooruit
1711germany MC0507  
Elis Star
Team SAS9 10:11:37,25 1 00:56:37 Club Sachsen
1712wales MC3354  
Cooneys nemisis
Paul Bamford5 10:11:41,65 1 00:56:42 País de Gales
1713polska MC0435  
Caperusa
Tomasz Jopek3 10:11:44,25 1 00:56:44 Polonia
1714england MC2397  
Pennick
Team Ashdown Rangers9 10:11:46,20 1 00:56:46 RPRA (Pigeon Association)
1715netherlands MC0946  
Pucky
Hein van Dam3 10:11:46,70 1 00:56:47 Holland Pigeons Club
1716germany MC1875  
Arona Yvana
Team Koch & Wichert6 10:11:47,90 1 00:56:48 Ruhrgebiet Club
1717fuerteventura MC1243  
Zanky
Félix Camacho Hernández4 10:11:50,55 1 00:56:51 C.C.Puerto del Rosario
1718malta MC0682  
Home Bound
Team Giegu Lofts Gozo1 10:11:52,00 1 00:56:52 Malta Racing Pigeon Club
1719gran canaria MC1227  
Moju
Team Carioca2 10:11:53,05 1 00:56:53 Doramas
1720england MC2534  
Rifle
Team Louella Pigeon World5 10:11:58,30 1 00:56:58 RPRA (Pigeon Association)
1721netherlands MC0055  
Mystique
Team Rien van Oss en Zn24 10:11:58,95 1 00:56:59 Holland Pigeons Club
1722england MC3401  
Wends boy
Team Totton Flyers4 10:12:00,45 1 00:57:00 RPRA (Pigeon Association)
1723netherlands MC0177  
Frysian Rebel
Sjaak Buwalda9 10:12:00,55 1 00:57:01 Holland Pigeons Club
1724cordoba MC0024  
Rhot
Dámaso Melero10 10:12:04,10 1 00:57:04 Malagüeño
1725belgium MC1219  
Jimtom
Team Segers & Martín Rguez2 10:12:15,70 1 00:57:16 Denderbond Ninove
1726germany MC3254  
Alcaparra
Günter Langefeld8 10:12:23,45 1 00:57:23 Club Bergisches Land
1727tenerife MC0113  
Anaga 3
Team Herrera y Jaime5 10:12:36,40 1 00:57:36 Adexe
1728czech republic MC0819  
Tereza
Team Spown7 10:12:38,45 1 00:57:38 Czech Republic Club
1729germany MC2279  
ATLANTIC-NITRA
Alexander Gebel29 10:12:46,90 1 00:57:47 Club Saalfeld
1730germany MC1090  
Ida O
Team Klaas & Sohn20 10:12:48,45 1 00:57:48 Club Rietberg
1731germany MC2509  
Time Bandit 5
Team Jörg Unglaube5 10:12:51,00 1 00:57:51 Germany Club
1732germany MC1981  
Sunshine
Team Beatrix & Christian4 10:12:52,80 1 00:57:53 Germany Club
1733ireland MC3001  
The Aristocat
Josh Rielly7 10:12:53,20 1 00:57:53 Irish Homing Union
1734germany MC2280  
ATLANTIC-TIA
Alexander Gebel30 10:12:58,45 1 00:57:58 Club Saalfeld
1735belgium MC2823  
Joy
Team Belgium's Finest2 10:12:59,30 1 00:57:59 Lembeek Club - Belgium
1736germany MC2304  
ATLANTIC-SUPER
Alexander Gebel31 10:13:14,60 1 00:58:15 Club Saalfeld
1737wales MC0290  
U-bend
Team Stephens Plumbing4 10:13:16,60 1 00:58:17 País de Gales
1738germany MC0138  
Sha Lalala Lee
Peter Kocks3 10:13:17,50 1 00:58:18 Oberhausen Club
1739tenerife MC0114  
Chipude
Team Herrera y Jaime6 10:13:22,75 1 00:58:23 Adexe
1740germany MC1095  
Warie
Team Klaas & Sohn21 10:13:23,15 1 00:58:23 Club Rietberg
1741czech republic MC3155  
Jana
Team Svoboda & Lekes1 10:13:26,25 1 00:58:26 Czech Republic Club
1742belgium MC1890  
Polletje
Roger Mertens11 10:13:26,55 1 00:58:27 Fond Wallonie
1743england MC2384  
Larkhill Jo 2
Chris Turner6 10:13:27,15 1 00:58:27 RPRA (Pigeon Association)
1744tenerife MC0034  
Marcelina
Fco. Enrique Martín Acevedo9 10:13:30,55 1 00:58:31 Isla Baja
1745hungary MC0092  
Mira
Team Markus pigeons4 10:13:34,75 1 00:58:35 Hungary Pigeons Club
1746gran canaria MC2465  
Daniel
Team Félix Santiago - Aday Rguez10 10:13:35,25 1 00:58:35 Club Los Socios
1747germany MC2334  
Cycle
Team Gleichberg8 10:13:47,15 1 00:58:47 Hildburghausen Club
1748germany MC1107  
Amal
Team Klaas & Sohn22 10:13:50,95 1 00:58:51 Club Rietberg
1749slovakia MC1204  
Domestic
Team Loft Tarzan3 10:13:53,45 1 00:58:53 Slovakia Club
1750gran canaria MC0120  
Guillermo Dmguez Díaz
Team Champions La Paloma Mensajera1 10:14:14,85 1 00:59:15 La Paloma Mensajera
1751tenerife MC1273  
Agnes
Team COLUMBACANARIA6 10:14:20,35 1 00:59:20 Adexe
1752malta MC0640  
Jesmond
Team Cantarella & Agius Lofts Malta4 10:14:26,65 1 00:59:27 Malta Racing Pigeon Club
1753germany MC2313  
ATLANTIC-MILLION
Alexander Gebel32 10:14:35,70 1 00:59:36 Club Saalfeld
1754cordoba MC0021  
Deputy Commander
Dámaso Melero11 10:14:41,50 1 00:59:42 Malagüeño
1755germany MC3285  
Wupti
Team SAS10 10:14:42,15 1 00:59:42 Club Sachsen
1756bulgaria MC1962  
Bo
Emil Dimitrov2 10:14:44,90 1 00:59:45 Bulgaria Club
1757netherlands MC2564  
Uranus
Tom Van der Kamp7 10:15:00,85 1 01:00:01 Holland Pigeons Club
1758germany MC2324  
ATLANTIC-PRINZES
Alexander Gebel33 10:15:10,05 1 01:00:10 Club Saalfeld
1759england MC2395  
Island Girl
Team Ashdown Rangers10 10:15:10,70 1 01:00:11 RPRA (Pigeon Association)
1760czech republic MC0835  
Mister Sovereign
Lubomir Kubacek8 10:15:20,15 1 01:00:20 Czech Republic Club
1761netherlands MC1344  
Gienus
Team Van der Heide de Vries6 10:15:31,10 1 01:00:31 Holland Pigeons Club
1762germany MC1167  
ATLANTIC-BESTEN
Alexander Gebel34 10:15:38,40 1 01:00:38 Club Saalfeld
1763belgium MC1885  
Golden Boy
Roger Mertens12 10:15:40,75 1 01:00:41 Fond Wallonie
1764netherlands MC0938  
Akil
Team Doldersum3 10:16:04,90 1 01:01:05 Holland Pigeons Club
1765defaulted  
No information will be displayed0 10:16:16,15 1 01:01:16 Defaulted Syndicate
1766germany MC2303  
ATLANTIC-ZET
Alexander Gebel35 10:16:18,65 1 01:01:19 Club Saalfeld
1767wales MC3352  
Cant leave home
Paul Bamford6 10:16:24,15 1 01:01:24 País de Gales
1768portugal MC2807  
Mark Louise
Team José do Carmo4 10:17:49,80 1 01:02:50 Faro - Portugal
1769norway MC3504  
Rene
Team Ray & Svein6 10:17:51,45 1 01:02:51 Norge Racing Pigeon Club
1770netherlands MC2894  
Arnuk
Team Traas2 10:18:06,85 1 01:03:07 Holland Pigeons Club
1771germany MC1975  
Tipo
Team Wild Escobar Devils3 10:18:07,35 1 01:03:07 Germany Club
1772fuerteventura MC1242  
Vodka
Félix Camacho Hernández5 10:18:21,75 1 01:03:22 C.C.Puerto del Rosario
1773rumania MC2251  
Kings Grizzle Hope
Team Toncu Stefan & Madalin2 10:18:50,65 1 01:03:51 Romanía
1774england MC2972  
Southfeild Twinkle
Mark Gilbert18 10:20:27,25 1 01:05:27 RPRA (Pigeon Association)
1775germany MC0161  
Horsti 58
Horst Hain7 10:20:36,15 1 01:05:36 Club Fulda
1776netherlands MC3053  
Strawberry
Team Dickmann-Stroetges14 10:21:04,85 1 01:06:05 Holland Pigeons Club
1777malta MC0667  
Ginger Clayton
Team Ginger Burdnar Lofts1 10:21:37,45 1 01:06:37 Malta Racing Pigeon Club
1778denmark MC3482  
Sam
Team Anita & Tage Gravesen7 10:21:42,40 1 01:06:42 Denmark Club
1779england MC3317  
Barleysuger
Brian Clayburn7 10:21:55,85 1 01:06:56 RPRA (Pigeon Association)
1780belgium MC1008  
Heidi One
Dirk Verstichelen6 10:22:00,05 1 01:07:00 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
1781tenerife MC1274  
Appleflo
Team COLUMBACANARIA7 10:22:00,45 1 01:07:00 Adexe
1782tenerife MC0518  
Bizkor
Team Andrea y Vicente Cruz3 10:22:03,25 1 01:07:03 Abona Sur
1783germany MC2296  
ATLANTIC-NATI
Alexander Gebel36 10:22:03,50 1 01:07:04 Club Saalfeld
1784germany MC3177  
Bronx
Team H & B Wulhorst3 10:22:06,70 1 01:07:07 Club Oberfranken
1785europe MC2526  
CHAYENNE
Team TOP 108 10:22:09,80 1 01:07:10 Club E.U.
1786belgium MC0715  
Patrick
Team Leyen-Paloma Belgie9 10:22:12,35 1 01:07:12 Club Olijftak Maaseik
1787rumania MC2036  
Regents Do
Team Bacalu Danut & Serafim18 10:22:22,35 1 01:07:22 Romanía
1788south africa MC2436  
Amajuba
Team Fouche Lofts (Jhb)4 10:22:29,45 1 01:07:29 South Africa Club
1789germany MC2315  
ATLANTIC-WELT
Alexander Gebel37 10:22:34,40 1 01:07:34 Club Saalfeld
1790rumania MC1989  
Flying Solo
Team Cristuinea Florin-DerbyCorabia4 10:22:34,60 1 01:07:35 Romanía
1791tenerife MC0522  
Bar King
Team Andrea y Vicente Cruz4 10:22:39,40 1 01:07:39 Abona Sur
1792belgium MC0984  
Blue Thando
Steven Van de Velde4 10:22:40,90 1 01:07:41 Land van Aalst
1793hungary MC4107  
Skywalker
Laszlo Gotthard16 10:22:42,25 1 01:07:42 Hungary Pigeons Club
1794belgium MC2520  
Happiness
Team Creemers & Zoon7 10:22:42,50 1 01:07:42 Club Olijftak Maaseik
1795germany MC1055  
Alexander
Erich Müller74 10:22:44,70 1 01:07:45 Club Oberfranken
1796belgium MC1690  
Leonardo Da Vinci
Team Segers-Coppens-Minner7 10:22:47,20 1 01:07:47 Denderbond Ninove
1797wales MC3386  
Blue 74
Team Syndicate Loft UK8 10:22:58,75 1 01:07:59 Welsh Flag
1798germany MC0473  
Claude Green Grass
Erich Müller75 10:23:09,15 1 01:08:09 Club Oberfranken
1799england MC0252  
Fatty Forerunner 1
David Hinkel2 10:23:14,80 1 01:08:15 RPRA (Pigeon Association)
1800england MC3394  
Sarah's girl
Team Totton Flyers5 10:23:22,20 1 01:08:22 RPRA (Pigeon Association)
1801netherlands MC1168  
Joep 2
Team Holland 24 10:23:33,05 1 01:08:33 Holland Pigeons Club
1802germany MC0147  
Gusher
Team Reiss & Pfeiffer10 10:23:34,00 1 01:08:34 Club Lutherstadt
1803europe MC2518  
ARAMIS
Team Golden Ladies3 10:23:47,70 1 01:08:48 Club E.U.
1804germany MC1120  
Sierra
Team Feuriger Fluegel Krosigk10 10:23:51,10 1 01:08:51 Club Sachsen
1805netherlands MC0655  
Salvatore
Team Holland - Marsman2 10:23:52,05 1 01:08:52 Holland Pigeons Club
1806slovakia MC0879  
Strela
Jozef Lesnicky2 10:23:58,65 1 01:08:59 Slovakia Club
1807rumania MC2031  
Sebastiaan
Team Bacalu Danut & Serafim19 10:23:59,40 1 01:08:59 Romanía
1808malta MC0666  
Ginger Raymond
Team Ginger Burdnar Lofts2 10:24:06,50 1 01:09:06 Malta Racing Pigeon Club
1809croatia MC1310  
Mihael
Team Pudic Family Loft4 10:24:13,70 1 01:09:14 Croatia Pigeon Club
1810netherlands MC0964  
Felix
Lorenzo Van Russel17 10:24:21,20 1 01:09:21 Holland Pigeons Club
1811england MC3395  
Catch me 2
Team Totton Flyers6 10:24:39,30 1 01:09:39 RPRA (Pigeon Association)
1812polska MC0441  
Sugar Foot
Bogdan Mlynarczyk3 10:24:41,85 1 01:09:42 Polonia
1813malta MC0649  
Stephen
Team Gandlier Lofts Malta6 10:25:08,70 1 01:10:09 Malta Racing Pigeon Club
1814slovakia MC0873  
Velká
Team Pigeons-H-Van-Helsing.Eu4 10:25:10,85 1 01:10:11 Slovakia Club
1815slovakia MC1192  
Mederacka
Team Fiala Alexander & Tomas4 10:25:27,85 1 01:10:28 Slovakia Club
1816netherlands MC4048  
Samurai
Hok M. Reijnen21 10:25:31,50 1 01:10:32 PDV Alphen Vooruit
1817tenerife MC0111  
El Pupi
Rommel Moreno Pérez4 10:25:43,00 1 01:10:43 CANARAGÜI
1818netherlands MC0191  
Amethist
Team Brencas7 10:25:46,90 1 01:10:47 Holland Pigeons Club
1819rumania MC2025  
Eastern Promise
Team Burca & Carcu4 10:25:49,45 1 01:10:49 Romanía
1820rumania MC4328  
check
Daniel Marin2 10:25:52,70 1 01:10:53 Romanía
1821germany MC3181  
Bicho
Team H & B Wulhorst4 10:25:54,35 1 01:10:54 Club Oberfranken
1822netherlands MC0514  
Lupe
Team Comb. Verbeek - Demmis4 10:25:54,35 1 01:10:54 Holland Pigeons Club
1823netherlands MC4030  
Still Waters
Lorenzo Van Russel18 10:25:58,90 1 01:10:59 Holland Pigeons Club
1824wales MC3324  
Surfboard
Team Men of Gwent Syndicate6 10:26:07,50 1 01:11:08 País de Gales
1825sevilla MC0633  
Pure Gold
Francisco Gutiérrez4 10:26:10,85 1 01:11:11 ITALICENSE
1826rumania MC2003  
Jose San Jose
Mihai Chirita5 10:26:23,10 1 01:11:23 Romanía
1827germany MC2337  
Muliple Crown
Team Gleichberg9 10:26:27,70 1 01:11:28 Hildburghausen Club
1828tenerife MC0559  
Kafka
Team Montiel & Sicilia & Vahillo3 10:26:33,90 1 01:11:34 GRAN FONDO
1829austria MC1947  
Kings Blue Diamond
Team Popovici Paul & Toader Ioan3 10:26:34,10 1 01:11:34 VRV - Oberoesterreich
1830germany MC3178  
Dinky
Team H & B Wulhorst5 10:26:34,90 1 01:11:35 Club Oberfranken
1831italia MC2664  
Loving To Live
Team Italy7 10:26:48,45 1 01:11:48 Italia
1832england MC3345  
Siennas park
Team D. Bullen & Son9 10:26:53,00 1 01:11:53 RPRA (Pigeon Association)
1833portugal MC2875  
Ruth
Jorge Almeida Santos6 10:27:04,10 1 01:12:04 Aveiro-Portugal
1834rumania MC2169  
Doljeanca
Radu Buzura5 10:27:13,15 1 01:12:13 Romanía
1835england MC2978  
Southfeild Pong
Mark Gilbert19 10:27:13,75 1 01:12:14 RPRA (Pigeon Association)
1836tenerife MC0357  
Daniela 2
Team Hmnos. Hernández Mesa8 10:27:15,00 1 01:12:15 C.C. TACO
1837netherlands MC4104  
melodía
Hok M. Reijnen22 10:27:19,15 1 01:12:19 PDV Alphen Vooruit
1838netherlands MC2565  
Wonder Klak
Tom Van der Kamp8 10:27:24,85 1 01:12:25 Holland Pigeons Club
1839cordoba MC0014  
Sheila
Dámaso Melero12 10:27:32,85 1 01:12:33 Malagüeño
1840moldova MC3208  
Valerica
Team Fauna Orheiului8 10:27:35,45 1 01:12:35 Moldova
1841netherlands MC1152  
KIWI
Team Dickmann-Stroetges15 10:27:40,40 1 01:12:40 Holland Pigeons Club
1842rumania MC4308  
Tennerife Boy
Team Class5 10:27:42,05 1 01:12:42 Romanía
1843netherlands MC2545  
Rivited
Team Cees van Gelder12 10:28:06,90 1 01:13:07 Holland Pigeons Club
1844cordoba MC0010  
Andian Condor
Dámaso Melero13 10:28:07,95 1 01:13:08 Malagüeño
1845scotland MC1841  
Fran-Tastic 2
William Donachie7 10:28:10,40 1 01:13:10 Scottish Homing Union
1846rumania MC0936  
Enter Vooruit
Team Stan Adrian1 10:28:14,90 1 01:13:15 Romanía
1847czech republic MC0790  
Buaa
Team Marecek2 10:28:19,55 1 01:13:20 Czech Republic Club
1848germany MC2348  
Montys Girl
Team Karl-Heinz & Ralph Schleifer8 10:28:19,60 1 01:13:20 Club Oberfranken
1849rusia MC2629  
Makaron
Team Dyserthlofts Russia6 10:28:31,15 1 01:13:31 Club Rusia
1850netherlands MC0917  
Flycannon
Team Soepboer12 10:28:31,95 1 01:13:32 Holland Pigeons Club
1851scotland MC0686  
Dakota
William Donachie8 10:28:37,40 1 01:13:37 Scottish Homing Union
1852hungary MC0083  
Random Star
Team Pinter5 10:28:42,45 1 01:13:42 Hungary Pigeons Club
1853slovakia MC1198  
Hubert
Team Svoren Juraj & Lucia3 10:28:42,45 1 01:13:42 Slovakia Club
1854belgium MC1694  
Goldrush 4
Team Segers-Coppens-Minner8 10:28:49,20 1 01:13:49 Denderbond Ninove
1855norway MC3496  
Adakar
Team Ray & Svein7 10:29:09,65 1 01:14:10 Norge Racing Pigeon Club
1856england MC3361  
Bolt
Team Flash3 10:29:12,60 1 01:14:13 RPRA (Pigeon Association)
1857malta MC0675  
Greta
Team Ridge View Lofts Malta2 10:29:23,15 1 01:14:23 Malta Racing Pigeon Club
1858malta MC0653  
Victory Jugina
Team Victory Lofts Malta13 10:29:27,40 1 01:14:27 Malta Racing Pigeon Club
1859england MC2980  
Southfeild Intowinit
Mark Gilbert20 10:29:28,25 1 01:14:28 RPRA (Pigeon Association)
1860england MC3346  
Siennas cocktail
Team D. Bullen & Son10 10:29:36,95 1 01:14:37 RPRA (Pigeon Association)
1861england MC3434  
Olympic Lady
Team G & K Jones2 10:29:38,40 1 01:14:38 RPRA (Pigeon Association)
1862france MC1901  
Wings Of Fortune
Xavier Benoit6 10:29:40,45 1 01:14:40 Team Sibille France
1863germany MC3259  
Nacarado
Erich Müller76 10:29:45,30 1 01:14:45 Club Oberfranken
1864belgium MC2579  
Joachim
Team Panis & Tilmans2 10:29:47,90 1 01:14:48 Club Olijftak Maaseik
1865netherlands MC4009  
Fulham
Hok M. Reijnen23 10:29:54,60 1 01:14:55 PDV Alphen Vooruit
1866netherlands MC2860  
Marjan
Michel Schuurmans7 10:29:58,65 1 01:14:59 Holland Pigeons Club
1867germany MC3124  
Rise of an Empire
Team SG Eider3 10:30:04,10 1 01:15:04 Club Oberfranken
1868wales MC2172  
Thelma
Team Rudderfett5 10:30:05,15 1 01:15:05 Welsh Flag
1869germany MC1876  
Columbus
Team Koch & Wichert7 10:30:06,35 1 01:15:06 Ruhrgebiet Club
1870netherlands MC0919  
Kung Hay Fat Choy
Team Seelen - Ellenbroek4 10:30:06,65 1 01:15:07 Holland Pigeons Club
1871netherlands MC2908  
Geof
Team Zandverstuiving4 10:30:10,35 1 01:15:10 Holland Pigeons Club
1872germany MC1883  
Kala
Team Koch & Wichert8 10:30:25,95 1 01:15:26 Ruhrgebiet Club
1873slovakia MC0857  
Greg 16
Team Greg18 10:30:28,35 1 01:15:28 Slovakia Club
1874wales MC3358  
The pretender
Paul Bamford7 10:30:29,00 1 01:15:29 País de Gales
1875netherlands MC0691  
Frysian Freedom
Sjaak Buwalda10 10:30:33,65 1 01:15:34 Holland Pigeons Club
1876rumania MC4346  
check
Daniel Marin3 10:30:37,00 1 01:15:37 Romanía
1877rumania MC2009  
Dudley
Team Iuga Dorin8 10:30:38,90 1 01:15:39 Romanía
1878malta MC0671  
Julia
Team Debono Lofts Malta3 10:30:46,70 1 01:15:47 Malta Racing Pigeon Club
1879rumania MC3017  
Muriel
Team Cosvasa & Gah7 10:30:46,75 1 01:15:47 Romanía
1880england MC1900  
Gold Jackpot
Team Paul Smith Syndicate8 10:30:48,25 1 01:15:48 RPRA (Pigeon Association)
1881scotland MC1846  
Truffles
William Donachie9 10:30:53,10 1 01:15:53 Scottish Homing Union
1882fuerteventura MC0555  
Color Field
Luis Fumero Arucas5 10:30:54,00 1 01:15:54 Gran Tarajal
1883wales MC3436  
Challenger 46
Team DLUK & Ganwy Lofts7 10:30:58,60 1 01:15:59 Welsh Flag
1884defaulted MC4211  
Checking3 10:31:02,75 1 01:16:03 Defaulted Syndicate
1885germany MC1088  
Sassy
Team Klaas & Sohn23 10:31:09,75 1 01:16:10 Club Rietberg
1886germany MC0496  
Babe
Bernd Prekel9 10:31:17,30 1 01:16:17 Club Bayern Süd
1887netherlands MC0189  
Nautilus
Team Brencas8 10:31:32,45 1 01:16:32 Holland Pigeons Club
1888england MC3374  
I'll beef hooked
Team D.S.R.8 10:31:38,80 1 01:16:39 RPRA (Pigeon Association)
1889rusia MC2627  
Fortuna's Time
Team Dyserthlofts Russia7 10:31:39,85 1 01:16:40 Club Rusia
1890germany MC3160  
Ancient Orange
Team Waz2 10:32:00,75 1 01:17:01 Club Oberfranken
1891netherlands MC0219  
Dianca
Team Hogeveld5 10:32:10,45 1 01:17:10 Holland Pigeons Club
1892germany MC3273  
Muenchen
Rolf Schlömer4 10:32:10,45 1 01:17:10 Weitstrecken Myhl-Wegberg
1893gran canaria MC1263  
Goliat
Team Aníbal García & Pedro Rguez2 10:32:24,55 1 01:17:25 C.C. Iniciativa Isleña
1894germany MC3267  
Campus Martius
Erich Müller77 10:32:26,65 1 01:17:27 Club Oberfranken
1895scotland MC0654  
Raymond
Team Northman1 10:32:30,50 1 01:17:30 Scottish Homing Union
1896polska MC0446  
Lady Madonna
Tomasz Wiczling5 10:32:35,05 1 01:17:35 Polonia
1897netherlands MC2615  
Janice
Team T. Bosua7 10:32:36,25 1 01:17:36 Holland Pigeons Club
1898belgium MC1884  
Pinkeltje
Roger Mertens13 10:32:39,60 1 01:17:40 Fond Wallonie
1899polska MC3121  
Tesa
Team Derby Szprotawa1 10:32:41,50 1 01:17:42 Polonia
1900england MC2530  
Branko
Team Louella Pigeon World6 10:32:45,35 1 01:17:45 RPRA (Pigeon Association)
1901rumania MC2019  
Szabi 4
Team Kelemen Csaba1 10:34:56,45 1 01:19:56 Romanía
1902slovakia MC1193  
Myrmidom
Team Kostros Group2 11:17:08,85 1 02:02:09 Slovakia Club
1903germany MC0497  
Chocolate
Bernd Prekel10 11:33:04,30 1 02:18:04 Club Bayern Süd
1904south africa MC2438  
Machine
Team Fouche Lofts (Pmb)4 11:55:01,20 1 02:40:01 South Africa Club
1905defaulted  
No information will be displayed0 12:15:50,00 1 03:00:50 Defaulted Syndicate
1906defaulted MC4332  
check
Checking4 13:03:25,75 1 03:48:26 Defaulted Syndicate
1907eeuu MC3333  
Barbra
Team Robin and Brenda Burdette1 13:07:46,70 1 03:52:47 USA
1908germany MC1108  
Miss Champ
Team Klaas & Sohn24 13:14:46,75 1 03:59:47 Club Rietberg
1909defaulted  
No information will be displayed0 13:58:48,35 1 04:43:48 Defaulted Syndicate
1910czech republic MC3156  
Luda
Team Svoboda & Lekes2 14:10:28,60 1 04:55:29 Czech Republic Club
1911england MC2532  
Bolche
Team Louella Pigeon World7 15:11:45,10 1 05:56:45 RPRA (Pigeon Association)
1912england MC2979  
Southfeild Durable
Mark Gilbert21 15:30:34,20 1 06:15:34 RPRA (Pigeon Association)
1913germany MC1717  
Ariadne
Team Klaas & Sohn25 16:06:09,10 1 06:51:09 Club Rietberg
1914germany MC0139  
Mad Max
Peter Kocks4 16:59:12,00 1 07:44:12 Oberhausen Club
1915belgium MC3142  
G-star blue
Dirk Martens12 17:27:05,00 1 08:12:05 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
1916defaulted  
No information will be displayed0 18:25:05,90 1 09:10:06 Defaulted Syndicate
1917defaulted  
No information will be displayed0 18:49:52,25 1 09:34:52 Defaulted Syndicate
1918belgium MC0719  
Martha
Team Leyen-Paloma Belgie10 09:18:58,25 2 - Club Olijftak Maaseik
1919defaulted  
No information will be displayed0 10:09:44,10 2 - Defaulted Syndicate
1920belgium MC1664  
Charon
PEC Racing Team ADK6 10:20:24,15 2 - Fondclub Herent
1921polska MC0442  
Lirio
Tomasz Wiczling6 11:43:30,45 2 - Polonia
1922slovakia MC0854  
Greg 13
Team Greg19 12:39:03,70 2 - Slovakia Club
1923austria MC4501  
Ferenc 2
Team Butyka Ferenc2 13:00:51,70 2 - VRV - Oberoesterreich
1924croatia MC0206  
Croat Mate
Denis Culic5 14:23:06,25 2 - Croatia Pigeon Club
1925rumania MC2130  
Lailas Choice
Team Miulescu Marian3 14:56:59,95 2 - Romanía
1926germany MC1976  
Cain
Team Wild Escobar Devils4 15:50:13,85 2 - Germany Club

 


 

 

 

 

Fancier's Enjoyment RETURNS

THE UNIQUE REALITY SHOW IN RACING PIGEON SPORT

(The Big race Starts)

 

 



ALL Movies: HERE


 

The Rolls Royce of one loft races in which every competitor has an absolutely equal opportunity for success!

Click for: Entry Form (PDF)

 

220,000.00 Euros*

(Two hundred and twenty Thousand Euro*)

(*2500 Active Pigeons)

THE HIGHEST PRIZE MONEY IN EUROPE

THE HARDEST RACE IN THE WORLD

 

¡Select your path to win!

 

50,000 EURO FIRST PRIZE*

One entered pigeon may be sent with every four reserve pigeon.

1 activate + 4 reserve

A team consists of five pigeons: one entered and four reserve pigeons.

220 euro entry fee

 

BEFORE THE ACTIVATION PERIOD!

Then we will make a individual photo ...

And you can pay then!

¡UNIQUE IN THE WORLD!

  

The race style...
That you are looking for!


Main Race Prizes*

All Prizes are subject to the Terms And Conditions of Entry

Main Race:

1st Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate + 50,000 EURO€
2nd Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +
25,000 EURO€
3rd Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +
20,000 EURO€
4th Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +    15,000 EURO€
5th Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +   
10,000 EURO€

6th Pigeon - Medal + Diploma/Certificate +    5,000 EURO€
7th Pigeon - Medal + Diploma/Certificate +    4,000 EURO€
8th Pigeon - Medal + Diploma/Certificate +    3,000 EURO€
9th Pigeon - Medal + Diploma/Certificate +    2,000 EURO€
10th Pigeon - Medal + Diploma/Certificate +    1,000 EURO€
11th to 15th Pigeon - Diploma/Certificate +    900 EURO€
16th to 20th Pigeon - Diploma/Certificate +    800 EURO€
21st to 30th Pigeon - Diploma/Certificate +    500 EURO€
31st to 50th Pigeon - Diploma/Certificate +    240 EURO€
51st to 75th Pigeon - Diploma/Certificate +    100 EURO€
76st to 300th Pigeon - Diploma/Certificate +    50 EURO€
 

Knock Out Winner:
5,000 EURO to the first Knock Out Pigeon


Run-up Competition Prizes

First Hot Spot Gran Canaria Island Race Prizes

1st Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +

A NEW CARFOR THE 1st

2nd Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +    2000 EURO€
3rd Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +    1000 EURO€
4th to 10th Pigeon - Diploma/Certificate +   
220 EURO€
11th to 20th Pigeon - Diploma/Certificate +    100 EURO€

Hot Spot Tree Pigeon Challenge

Trophy, Diploma/Certificate + 1000 EURO€

 

Second Hot Spot Gran Canaria Island Race Prizes

1st Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +

A NEW CARFOR THE 1st

2nd Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +    2000 EURO€
3rd Pigeon - Trophy, Diploma/Certificate +    1000 EURO€
4th to 10th Pigeon - Diploma/Certificate +    220 EURO€
11th to 20th Pigeon - Diploma/Certificate +    100 EURO€

Hot Spot Tree Pigeon Challenge

Trophy, Diploma/Certificate + 100